Close

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 23
  1. #11
    Nadworny melexiarz Awatar foto4deg
    Dołączył
    10 2011
    Miasto
    Norwegia/Bydgoszcz
    Posty
    802

    Domyślnie

    Mrozen4, sam jesteś prowokacja. Wiesz, po co jest ten wątek. Żeby piętnować taką patologię.

    Dziś koleżanka była na posterunku. Oficer dyżurny jak zobaczył, za co wypisano "mandat" to tylko złapał się za głowę. Koleżance pomógł właściciel hostelu, w którym nocowała. Policjantów powinni znaleźć po sprawdzeniu rejonu i godziny tej "akcji".
    Ostatnio edytowane przez foto4deg ; 09-08-2014 o 16:11
    "Nie istnieją reguły opisujące dobrą fotografię, są tylko dobre fotografie."
    D700, D600, 15 2.8, 35 1.4 ART, 85 1.4, 80-200 2.8 i inne niepotrzebne fotografowi rzeczy

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez foto4deg Zobacz posta
    Mam nadzieje, że nie. Zastanawiam się co z tym zrobić, czy dzwonić na komendę, czy do gazety. W życiu bym nie pomyślał, że taka sytuacja może mieć miejsce...
    Byłeś przy tym, słyszałeś to na własne uszy? Jeśli odpowiedź brzmi tak to zwracam honor. Ale jeśli znam życie to znasz to z przekazu tej koleżanki. A to jak z zabawą w "głuchy telefon". Gdzie teraz jesteś? W Norwegii, jeśli tak to myślę że jesteś kibicem z daleka. Zgłosić możesz do prokuratury, Komendy Głównej Policji i gdzie tylko chcesz.

  3. #13
    Nadworny melexiarz Awatar foto4deg
    Dołączył
    10 2011
    Miasto
    Norwegia/Bydgoszcz
    Posty
    802

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mrozen4 Zobacz posta
    Byłeś przy tym, słyszałeś to na własne uszy? Jeśli odpowiedź brzmi tak to zwracam honor. Ale jeśli znam życie to znasz to z przekazu tej koleżanki. A to jak z zabawą w "głuchy telefon". Gdzie teraz jesteś? W Norwegii, jeśli tak to myślę że jesteś kibicem z daleka. Zgłosić możesz do prokuratury, Komendy Głównej Policji i gdzie tylko chcesz.
    Dopuszczasz możliwość, że taka sytuacja mogła mieć miejsce? Czy zupełnie wykluczasz?
    "Nie istnieją reguły opisujące dobrą fotografię, są tylko dobre fotografie."
    D700, D600, 15 2.8, 35 1.4 ART, 85 1.4, 80-200 2.8 i inne niepotrzebne fotografowi rzeczy

  4. #14

    Domyślnie

    Oczywiście dopuszczam. Tylko abym miał wierzyć we wszystko co mi ludzie mówią to bym zszedł z tego padołu łez. Nie lubię tego typu tematów i to tylko tyle. Nie mam nikogo w Policji, w polityce i Kościele. Mam zasadę, że na forum i na imieninach "u cioci" nie rozmawiam na te tematy, bo to razwala atmosferę. I tylko tyle. Jestem niedowiarkiem.

  5. #15

    Domyślnie

    To co oni niby takiego wypisali w tym mandacie?
    Zdajesz sobie sprawe, ze z bloczku mandatowego trzeba sie rozliczyc, a mandatu nie mozna wypisac na sztuke, bo policjant bedzie mial postepowanie za zle wypelnienie. Twoja historia robi sie coraz mniej wiarygodna.
    Moze jeszcze wzieli w lape i wystawili za to mandat?
    Ostatnio edytowane przez qualin ; 09-08-2014 o 16:31
    .
    | D700 + MB-D10 | + | Samyang 85/1.4 + Tamron 24-70VC | + | Nissin Di866 II | + | 3x YN-RF603 |

  6. #16

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez qualin Zobacz posta
    To co oni niby takiego wypisali w tym mandacie?
    Zdajesz sobie sprawe, ze z bloczku mandatowego trzeba sie rozliczyc, a mandatu nie mozna wypisac na sztuke, bo policjant bedzie mial postepowanie za zle wypelnienie. Twoja historia robi sie coraz mniej wiarygodna.
    Moze jeszcze wzieli w lape i wystawili za to mandat?
    Ja myślę, że jest to kontynuacja tematu co zrobili "orły" ze Straży Miejskiej... Szkoda słów. Z mojej strony koniec.

  7. #17

    Domyślnie

    Zupełnie normalna sytuacja. Wszedzie na świecie są w policji ludzie, którzy próbują wykorzystać swoja władze i dorobić. Nawet tak idealna niemiecka policja nie jest od nich wolna.
    Ostatnio edytowane przez FHR ; 10-08-2014 o 02:17 Powód: "prubuja"
    Certo Six 2.8/80, Zenity, Praktica BX20
    Nikon
    D7000; S17-50/2.8, D610; 16--200/2.8, T70-300USD | Metz 50 AF-1

  8. #18

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez qualin Zobacz posta
    To co oni niby takiego wypisali w tym mandacie?
    Też jestem ciekaw.
    - Stary człowiek czytał dziecku Odyseję i ono w ogóle przestało mrugać oczami. A ty co opowiesz?
    - Przechodząca kobieta, która w deszczu złożyła parasol i zupełnie przemokła...

  9. #19
    Nadworny melexiarz Awatar foto4deg
    Dołączył
    10 2011
    Miasto
    Norwegia/Bydgoszcz
    Posty
    802

    Domyślnie

    Panowie. Jestem trochę za stary na prowokacje. Nie mam też zielonego pojęcia o jakiej straży miejskiej pisze mrozen. Będę wiedział więcej, dam znać.

    Jak już wspomniałem, post jest po to, aby piętnować taką patologię. Nie mam ochoty na jakieś przepychanki itp, ok?
    "Nie istnieją reguły opisujące dobrą fotografię, są tylko dobre fotografie."
    D700, D600, 15 2.8, 35 1.4 ART, 85 1.4, 80-200 2.8 i inne niepotrzebne fotografowi rzeczy

  10. #20

    Domyślnie

    mogla tez dostac mandat za przechodzenie nie po pasach bo inaczej sie do teczy nie dostanie

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •