Close

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 31
  1. #1

    Domyślnie It's a prank bro!

    Wiecie co, chyba się starzeję, ale nie rozumiem tej bandy gimbusów z parciem na jutubową sławę. Mówcie sobie co chcecie o tolerancji, ale dla mnie to jest bezczelność i obraza. Jeśli taki prank (wygłup) dotyczyłby mojej osoby, to gość po prostu dostałby w ryj i to porzadnie:



    Co o tym sadzicie?

  2. #2

    Domyślnie

    z wielką przyjemnością oglądam takie filmiki - prank to może i byłby, gdyby te barany miały IQ chociaż 13...

    Przynajmniej można pooglądać jak kretynom ktoś łomot spuszcza...
    Koniecznie odwiedź Podkarpacką Grupę Fotograficzną na Nikoniarzach : Forum Grupy PODKARPACKIEJ
    Informacja jak się z nami spotkać : Czwartkowe P I W K O (czyli jak się z nami spotkać)
    Jesteś z Podkarpacia : Jak do nas dołączyć

  3. #3

    Domyślnie

    Chamstwo i głupota. I po co to tutaj wklejasz? Tak z ciekawości się pytam.
    d70s + N18-70 + N55-200

  4. #4

    Domyślnie

    Też jesteś czarnym z getta docxxx?
    Nie wiesz, że upośledzonych nie bije się, tylko leczy.

  5. #5
    Gaduła Awatar shaolin
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Rio de Janeiro, Brazylia
    Posty
    9 828

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kurtz Zobacz posta
    Chamstwo i głupota. I po co to tutaj wklejasz? Tak z ciekawości się pytam.
    Zeby zasiegnac opinii czy sie starzeje... i nie starzeje sie, to lud jest coraz glupszy dlatego lyka takie gowna (wystarczy rozejrzec sie po YT ile odwiedzin maja takie filmiki - za duzo). Kiedys jeden z takich debili przyjmie kulke i sie skonczy zabawa. Ogolnie kulka dobra na wszystko. Chetnie wprowadzilbym ta metode w Polsce

  6. #6

    Domyślnie

    Wkleiłem, bo poczytałem komentarze, jacy Ci ludzie nietolerancyjni itd. Ktoś nawet nawiązał do Zawiszy i Rafalala

    ps. Freefly, jak byłem młody, też byłem murzynem

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez docxxx Zobacz posta

    ps. Freefly, jak byłem młody, też byłem murzynem
    I biłeś upośledzonych?

  8. #8

  9. #9

    Domyślnie

    Ja uważam się, za umiarkowanie tolerancyjną osobę, ale jak ktoś mnie atakuje, to się bronię. Wyrwanie komórki, to naruszenie mojej nietykalności i atak na moją osobę. Nie wiem czy następny nie będzie nóż, albo pałka, więc naturalną reakcją powinna być obrona, przez szybki kontratak i dystans... A to, czy ktoś sobie zażartował po prostu, można by wyjaśnić, jak zagrożenie zostałoby już zneutralizowane i np zbierało zęby z ziemi.
    Co to ma wspólnego z tolerancją? W większości przypadków jest to idiotyczny atak na drugą osobę, czasem słowny, a czasem fizyczny. W przypadku ostatniego, reakcji obronnej nie ma się co dziwić. Może wyjęcie klamki to przesada, ale to są czarni z getta, więc...
    d70s + N18-70 + N55-200

  10. #10

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •