Close

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 31
  1. #11

    Domyślnie

    docxxx, nie starzejesz się, tylko internet zaczyna Ci umykać. Zobacz ile ostatnio powstało takich kanałów z "prankami" na YT. Najpopularniejsze są te, gdzie udaje się kogoś sprowokować. Im więcej wyświetleń, tym więcej $$.
    Na początku to było śmieszne, ale wtedy poziom żartów był troszkę wyższy.
    z pozdrowieniami - Krzysiek
    Nikon Z6 + Z6 + Z6II + N14-24 f/2.8S + N24-70 f/2.8S + N70-200 f/2.8G VR II + 35 f/1.8S + 50mm f.1.8S + Planar T* 50 mm f/1.4 + 85 f/1.8S + N105 f/1.4E + Tokina 100 f/2.8 + SB-910

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kurtz Zobacz posta
    Może wyjęcie klamki to przesada, ale to są czarni z getta, więc...
    Żadna przesada. Ktoś Cię atakuje, to się bronisz. Przynajmniej masz pewność, że skutecznie. Na debilizm to skuteczne lekarstwo. Myślę, że w wielu przypadkach nie trzeba użyć broni, wystarczy ją pokazać, a taki delikwent następnym razem zastanowi się 10 razy zanim sobie głupio zażartuje.

    Tak, mogę być czarnuchem z getta, nazywajcie mnie jak chcecie.
    Pozdrawiam.
    Darek Bagiński.
    Blog

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Dorian Zobacz posta
    Żadna przesada. Ktoś Cię atakuje, to się bronisz. Przynajmniej masz pewność, że skutecznie. Na debilizm to skuteczne lekarstwo. Myślę, że w wielu przypadkach nie trzeba użyć broni, wystarczy ją pokazać, a taki delikwent następnym razem zastanowi się 10 razy zanim sobie głupio zażartuje.

    Tak, mogę być czarnuchem z getta, nazywajcie mnie jak chcecie.
    Debilizm jako jednostkę chorobą leczy się w inny sposób, tak samo jak w inny sposób leczy się agresję.
    Czym większy prymityw, tym łatwiej go sprowokować. Są osobniki, które stają się agresywne, nawet podczas kontaktu wzrokowego. Jestem na 200% pewien, że w przypadku 99,9% czarnych osobników z tego filmiku nawet zwykły krótki bezpośredni kontakt wzrokowy wyzwoliłby agresję. Bez potrzeby prowokowania słownego, czy fizycznego.

  4. #14

    Domyślnie

    Panowie, polecam na ten ponury dzień. Nie jestem rasistą, (żeby nie było) ale ten człowiek mnie bawi (dużo jest filmów z jego uziałem w internecie, Amazing Racist) Dla tych co znają angielski na poziomie komunikatywnym





    Ostatnio edytowane przez michasacuer ; 08-08-2014 o 11:04

  5. #15

    Domyślnie

    Debilizmu się*nie leczy, gdyż jest to upośledzenie lekkiego stopnia. Dorosły jest na etapie rozwoju 12. letniego dziecka, niestety pozbawiony jest możliwości abstrakcyjnego myślenia, co udowodniły te filmiki. Nie wiem czy kontakt wzrokowy spowodowałby agresję, ale pierdnięcie w twarz 120 kilowemu murzynowi świadczy o upośledzeniu poważniejszego stopnia. Nie lepiej z kontrolowaniem impulsów agresywnych radzą sobie celebtyci atakujący robiących im zdjęcia. Czekam na filmik pt: Jak dałem po pysku niedźwiedziowi lub Tygrys syberyjski - co mi zrobisz jak mnie złapiesz.
    R6008, Y124G, Ye35, ZI; Blog

  6. #16

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez doktor Zobacz posta
    Czekam na filmik pt: Jak dałem po pysku niedźwiedziowi lub Tygrys syberyjski - co mi zrobisz jak mnie złapiesz.

  7. #17
    Sith Hospodar Impaler Awatar Dex
    Dołączył
    01 2007
    Miasto
    Alpy Transylwańskie
    Posty
    5 176

    Domyślnie

    To został jeszcze tygrys

  8. #18

    Domyślnie

    To jest zwykła nieuprzejmość. Gbur nie chciał się*orzeszkiem podzielić. I jeszcze uderzył misia. Poza tym chyba brakuje dalszego ciągu...
    R6008, Y124G, Ye35, ZI; Blog

  9. #19
    Gaduła Awatar shaolin
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Rio de Janeiro, Brazylia
    Posty
    9 828

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Dex Zobacz posta
    To został jeszcze tygrys
    Tygrys ma wywalone na wszystko:

  10. #20

    Domyślnie

    Shao, to jest tygrys po obiadku. Nie liczy się. W dodatku wygląda na bardziej rozwiniętego intelektualnie od gostków, którzy te "żarty" uskuteczniali.
    R6008, Y124G, Ye35, ZI; Blog

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •