Close

Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Anka

  1. #1

    Domyślnie Anka

    Wrzucam kolejną fotkę Anki do oceny co myślicie o takim kadrze o obróbce?

    Z6II, Z6, D750; N24-70/2.8ed; N35 1.8S, N50 1.8S, N58 1.4, S135 1.8, S150-600C

  2. #2

    Domyślnie

    Zdjęcie ładne, co tu dużo pisać, nie najlepsze i nie najgorsze. Pozwolę sobie na uwagę, iż pierwsze na co patrzyłem, później na postać, to samochód.
    Po drugie, lewa strona, sztucznie rozjaśniona, nie daje fajnego efektu, powoduje efekt -> nogi jasne, ręce ciemniejsze.
    Wg mojej skali 1-10: 6,5
    Chewinggum
    "Górnik miesiąca"

  3. #3

    Domyślnie

    Nie znam się na tego typu zdjęciach ale... (na poważnie i może z lekkim sarkazmem) modelka ma wyraz twarzy typu: "No dobra nie jest to BMW ale Ci zapozuje do zdjęcia"... może nie powinienem, ale jak jakieś zdjęcie wzbudzi we mnie ekstremalne odczucie to wtedy piszę...
    Ja państwu powiem, że ja pracuję cały czas, cały czas czegoś się uczę, bez przerwy.

  4. #4

    Domyślnie

    ten biały gradient nie ma sensu. Powoduje tylko "wypłowienie" tyłów modelki. ogólnie nie być najgorzej. Dobrze też nie.
    Takie tam..... szkiełko ....oko.....jeszcze jedno oko.....ale tylko jedno w użyciu......
    Prawe
    Moje pstryki z różnych, dziwnych miejsc : http://tom-gdynia.jalbum.net/

  5. #5

    Domyślnie

    Oj nie znacie się, to miał być haze effect, żeby dodać klimatu...
    Spotyka się dwóch fotografów. Pierwszy pyta drugiego, który prowadzi za rękę synka:
    - Czesć! Kto to?
    - To mój syn. Janek.
    - Fajny, ale zrobiłbym go inaczej.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •