Close

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1

    Domyślnie Ile za takie zlecenie?

    Cześć,

    Nie zajmuję się tym na codzień stąd moje zapytanie na forum. Moglibyście doradzić ile wziąć od firmy za sesyjkę u nich w biurze obejmującą kilka ujęć portretowych pracowników plus jedna grupówka? Osób może bedzie z 4 lub 5. Materiał na stronę www, którą chcą odświeżyć. Dojeżdzam do nich parę kilometrów, zlecenie w Warszawie, zamierzam to błysnąć lampą studyjną przez octę albo sotfbox. Będę wdzięczny za jakieś sensowne kwoty, tak aby ich nie wystraszyć ale też nie zrobić tego za półdarmo.

    pozdrawiam
    larky
    Sporo klocków spod znaku N

    http://larky.pl

  2. #2

    Domyślnie

    Jeśli jesteś świeżak, to nie szalej. Skasuj 500 netto + dojazd i do przodu. Jak się spodoba, będziesz miał z tego kolejne fuszki.

  3. #3

    Domyślnie

    słyszałam ostatnio, że fotograf w firmie gdzie pracuje moja znajoma brał 60 zł/osobę (już z obróbką). Tylko, że on miał sporo ludzi do obcykania i pewnie wyszło mu za to więcej $ niż by podał cenę całkowitą.

  4. #4

    Domyślnie

    Weź 600 zł netto ze wszystkim i powinno być ok. Skoro się tym na codzień nie zajmujesz to nie ma co szaleć z ceną i ich nie wystraszyć

  5. #5

    Domyślnie

    Nie chce zakładać nowego tematu, więc się podłącze tutaj.
    Pewien sklep terrarystyczny poprosił mnie o kupno zdjęć na strone www( http://www.varan.pl strona ciągle w budowie.
    Zdjęcia te są wyświetlane na zmiane na głównej stronie.
    I takie moje standardowe pytanie Ile brać za zdjęcie w takiej formie.

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez larky Zobacz posta
    Cześć,





    Nie zajmuję się tym na codzień stąd moje zapytanie na forum. Moglibyście doradzić ile wziąć od firmy za sesyjkę u nich w biurze obejmującą kilka ujęć portretowych pracowników plus jedna grupówka? Osób może bedzie z 4 lub 5. Materiał na stronę www, którą chcą odświeżyć. Dojeżdzam do nich parę kilometrów, zlecenie w Warszawie, zamierzam to błysnąć lampą studyjną przez octę albo sotfbox. Będę wdzięczny za jakieś sensowne kwoty, tak aby ich nie wystraszyć ale też nie zrobić tego za półdarmo.





    pozdrawiam


    larky


    Jeśli nigdy tego nie robiles weź mało, 500-600 zł, zalezy jak duza to firma. Rozszerzysz swoje portfolio, tym samym jest cień szans że w przyszłości będziesz miał takich zleceń więcej A i najlepsza reklama to reklama szeptana, moze pracodawca cię komuś poleci?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •