Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Wątek: Zuzka

  1. #1

    Domyślnie Zuzka

    Trochę daleko od mojej dziedziny, ale co tam czasami można coś innego pokazać
    Zdjęcie z analoga, średni format i w użyciu Fuji Acros 100

    1

    2

    3

    Da się*jeszcze bez photoshop-a

    Pozdrawiam
    Rafal
    :::WEB:::BLOG:::ANALOG:::INSTA:::
    YouTube::: FB:::Strony przyjazne mobilnym!

  2. #2
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    02 2014
    Miasto
    Zduńska Wola
    Posty
    80

    Domyślnie

    Czytam "średni format" , myślę Bronica??, klikam na link ANALOG i BINGO!! Zdjęcia ładne a szczegołnie te miejskie kadry na stronie.

  3. #3

    Domyślnie

    dla mnie 2 super, 3 mi nie siada w ogóle, może przez brak uśmiechu, te za duża bluzę itp, 1 to taki o portret, nie że zły ale nie urzekł mnie niczym.
    Przeszkadza mi podpis, który jest jakby z painta. Spojrzałem na bloga "analog" i tam sie fajne rzeczy dzieją więc "obserwuje" i czekam na nowości
    d800 x S17-35 2.8-4 x N35 1.8G x 50 1.8D x 85 1.8G x S70-200 x SB700/SB900
    www.mashtophoto.tumblr.com

  4. #4

    Domyślnie

    Dzięki Panowie.
    Czytam "średni format" , myślę Bronica??
    To jest dopiero przeczucie

    dla mnie 2 super, 3 mi nie siada w ogóle, może przez brak uśmiechu, te za duża bluzę itp, 1 to taki o portret, nie że zły ale nie urzekł mnie niczym.
    Modelka nie zawsze chciala być ustawiona jak należy i tak powstało zdjęcie np. nr.3

    Ale co można od dziecka wymagać, zbuntuje się*i wyjdzie przysłowiowa d..a
    Pozdrawiam
    :::WEB:::BLOG:::ANALOG:::INSTA:::
    YouTube::: FB:::Strony przyjazne mobilnym!

  5. #5
    Gaduła Awatar shaolin
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Rio de Janeiro, Brazylia
    Posty
    9 828

    Domyślnie

    Lepiej idzie Ci z krajobrazami...

    1nka - ujdzie, ale to zasluga modelki, a nie fotografa bo ladny usmiech
    2jka - krzaki rowno z kapeluszem, no kto tak kadruje? wolalbym z nizszej perspektywy i jak juz chciales miec centrale kadrowa to trzeba bylo zrobic centrale, a nie praaaaawie centrale co modelka trzyma w rece? Wyglada jak miniaturowa pralka
    3jka - mloda osoba trzymaja galaz i co dalej? Bo modelka ma mine jakby myslala - dlugo jeszcze?

    Do albumu rodzinnego ok, ale na forum...

  6. #6

    Domyślnie

    Do albumu rodzinnego ok, ale na forum...
    Shao, nie chce mi się*tu już dodawać zdjęć super full HD (jak moje krajobrazy) ludzie po przyzwyczajali się*do cukierków i inne zdjęcia uważają że nie mają bytu już!
    Część chłopaków zaczyna inne zdjęcia pokazywać, bo trochę*niektórzy się*ukierunkowali że ma być tak jak było - zmiany są be :P
    Owszem zdjęcia - zdjęciom nie równe i styl - stylowi, jednak to co ma nas wszystkich tu łączyć - to fotografia
    Wielu tu już uważa się*za "Masterów" i czasami nawet nie da się*pogadać ( nie biję*do Ciebie ) plus TWA potrafi krew zagotować

    Ja, robie swoje i tam gdzie mnie nie chcą - nie pcham się. Szukam innych znajomych :P
    :::WEB:::BLOG:::ANALOG:::INSTA:::
    YouTube::: FB:::Strony przyjazne mobilnym!

  7. #7
    Gaduła Awatar shaolin
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Rio de Janeiro, Brazylia
    Posty
    9 828

    Domyślnie

    Rafal, przeciez wiesz dobrze, ze ja nie mowie czegos w stylu - "czy Ty sie nie zgubiles przypadkiem? Sio do krajobrazow ". Ja tylko mowie, ze lepiej idzie Ci poki co z krajobrazami, fajnie ze probujesz innych rzeczy tylko na razie efekty takie sobie (chociaz Juke po mojej poprawce z Godzilla dawal rade ). Oczywiscie nie ma fotografa, ktory bylby dobry we wszystkim (no dobra, ja jestem - jestem dobry w spierdzieleniu kazdego zdjecia w kazdym temacie ).

    Ja Cie chce zmotywowac do ciezkiej pracy i tyle <przytul>

  8. #8

    Domyślnie

    Poruszyłeś pewien temat i poszło :P nie pijąc do ciebie - złożyło się tak, że można to tak odebrać

    Komentarze czy też krytyke, zawsze chętnie wysłucham i to najlepiej tak jak ty to zrobiłeś - bo konkretnie na temat
    Więc proszę nie bierz tego do siebie co napisałem wcześniej , tak ogólnie mi się*ulało co zaobserwowałem :P

    A motywacja zawsze jest, ale czasami przydaje się*większa - i za to dzięki
    :::WEB:::BLOG:::ANALOG:::INSTA:::
    YouTube::: FB:::Strony przyjazne mobilnym!

  9. #9
    Gaduła Awatar shaolin
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Rio de Janeiro, Brazylia
    Posty
    9 828

    Domyślnie

    Nie biore bo za bardzo Cie lubie i wiem, ze to nie do mnie bezposrednio chociaz to po moich komentarzach (i paru innych - np. sailora) ludzie sie obrazaja i mysla, ze jestem zlamanym ujem a ja tylko chcialem pomoc... dlatego lubie atmosfere w dziale motoryzacyjnym bo tam przynajmniej chlopaki (w wiekszosci przypadkow) przyjmuja moja krytyke na klate

  10. #10

    Domyślnie

    Klimat panujący na tym forum ogólnie odstrasza. Gdzie by nie zajrzał to samo. Wchodzę tu już sporadycznie a chyba będę jeszcze rzedziej. Wy sobie tam szczekajcie a karawana jedzie dalej.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •