Close

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1

    Domyślnie e-serwisfoto Poznań ?

    Witam

    Czy ktoś z szanownych forumowiczów miał styczność z serwisem e-serwisfoto z Poznania ?
    Mają oddziały w kilku/kilkunastu miastach.
    Można im zaufać ? (naprawa D300)

    Użyłem szukajki, ale nic na forum nie znalazłem na ten temat.

    --
    nelson
    pozdrawiam, nelson
    D700, D610, N 10.5 2.8, N 35 2.0D, N 50 1.4D, S 20-40 2.8, T 24-70 2.8 VC, N 70-200 2.8 VR, SB900, SB800

  2. #2
    Nikoniarz88
    Gość

    Domyślnie

    Witam

    Oddałem aparat do naprawy w październiku 2014 i nadal go nie otrzymałem. Pan Marcin Orwat (nr tel 502 776 724) , który odbiera telefony i uzgadniałem z nim koszt naprawy nie odbiera ode mnie telefonu. Szperałem w Internecie i okazało się, że Pan Marcin Orwat miał już kiedyś tę samą firmę, ale pod nazwą TAWRO. W Internecie można przeczytać mnóstwo negatywnych informacji na temat tego Pana i tego jak on oszukuje ludzi! Poza tym z tego co wiem, firma zarejestrowana była w Warszawie, a tak naprawdę aparaty naprawiane są zupełnie gdzie indziej! Teraz firma zarejestrowana jest w Poznaniu na św. Marcinie i nazywa się e-serwisfoto.pl. O co tu chodzi?! Ten Pan średnio raz do roku zmienia nazwę i siedzibę firmy. Być może jego oszustwa wychodzą na jaw i zmienia tożsamość! Na innym forum dotyczącym TAWRO wyczytałem, że właścicielem był kiedyś jego Ojciec Janusz Orwat. Chyba, że to ta sama osoba, ale pod innym imieniem. Firma TAWRO z kolei zarejesrtowana była we Wrocławiu na ul. Kasprowicza. Znane mi są więc już 3 miasta w których firma była zarejesrtowana. Pan Marcin Orwat nr tel 502 776 724 zam. Ognik 26/7 Poznań to oszust! Nie oddawajcie tam aparatów, bo prawdopodobnie ich nie odzyskacie!! Ja czekam już ponad 5 miesięcy i cisza! aparat miał być oddany po 3 tygodniach! z tego co słyszałem, aparaty wysyłane są do innego miasta, a nie do Poznania, co daje do zrozumienia, że Pan Marcin Orwat nie zajmuje się naprawą tylko jest pośrednikiem. Oszukuje klientów, że naprawa będzie trwała góra miesiąc, w przypadku jeśli części będą trudniej dostępne, a naprawa mojego aparatu Nikon D40 trwa już 5 miesięcy! Nie wiem czy w ogóle ten aparat odzyskam!

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pmedela Zobacz posta
    Witam

    Czy ktoś z szanownych forumowiczów miał styczność z serwisem e-serwisfoto z Poznania ?
    Mają oddziały w kilku/kilkunastu miastach.
    Można im zaufać ? (naprawa D300)


    Użyłem szukajki, ale nic na forum nie znalazłem na ten temat.

    --
    nelson
    Witam. A co masz do naprawy w 300. Co się dzieje z aparatem?

  4. #4

    Domyślnie

    patrzyles na date posta?

  5. #5

    Domyślnie

    Widziałem, źle napisałem.
    Powinno być w formie przeszłej.
    Sorki

  6. #6

    Domyślnie

    Nikoniarz88 dzięki za wciąż aktualny post. Kiedy przeczytałem, że e-serwisfoto z Poznania robi wycenę za darmo - szukałem opinii i znalazłem tą informację. Jednak zapłacę za diagnozę mojego body w ościennym mieście. 50 zł.
    D90 N18-105 | N35 1.8 |N 60 mm micro|

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •