Close

Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Izabella

  1. #1

    Domyślnie Izabella

    Witam.
    To mój drugi post na forum.
    Oceniać i nie bać się krytykować.

    1)


    2)


    Do dzieła panowie i panie.
    N D80/D300s Nikkor 24-70mm + Tamron 17-50mm + Soligor 70-210mm + YN-560III + yn-560IV + rf-603
    Facebook

  2. #2

    Domyślnie

    Ja sie nie znam ,ale na 1 ręka jest masakrycznie wielka i jej ułożenie przez to jest nie teges, ale to moje zdanie
    brak czasu przedkłada się na moje możliwości:/

  3. #3

    Domyślnie

    Na nr 1 - na co ta Pani patrzy? Bo pewnie zamysł był taki, że patrzy w okno, a wygląda jakby się wpatrywała w kotarę, która zdominowała przestrzeń kadru. Chciałbym widzieć więcej tego okna, albo przynajmniej mniej tej zasłony. Tylko że wtedy szlag trafi to całe rozświetlone pasmo przed jej twarzą. I co tu zrobić, trudna rada, i tak źle, i tak nie za dobrze... Trochę mocna i duża ta flara na prawym ramieniu Modelki. Za jej głową na ścianie cień jakiś dziwny. Siła złego na jednego. Choć ogólnie koncepcja była moim zdaniem słuszna...

    Co do nr 2 - nie znam się, więc nie będę się wypowiadał. Chyba OK, wydaje mi się tylko, że oczy mogłyby być odrobinę ostrzejsze.

  4. #4

    Domyślnie

    Witam.
    Dziękuję za komentarze.
    NR1 - Pierwszy raz robiona sesja w lokalu.Tak zamysł był taki,że modelka patrzy w okno Za modelką to nie jest cień tylko malowidła na ścianie( na każdej są w tym lokalu)
    Flara duża bo nie użyłem osłony na obiektyw - po prostu nie pomyślałem,że mogę jej użyć
    NR2 - robione starym obiektywem Soligor 70-700mm f4,5-6 i na długim końcu trochę miękko

    Postaram się jeszcze dodać jedno zdjęcie z lokalu bo teraz z pracy piszę i nie mam jak wstawić.
    Pozdrawiam
    N D80/D300s Nikkor 24-70mm + Tamron 17-50mm + Soligor 70-210mm + YN-560III + yn-560IV + rf-603
    Facebook

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •