Close

Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1

    Domyślnie serwis Trojmiasto gdzie sie udac zeby...

    ..... nie był zonk .
    upadł mi obiektyw 18-200 VR DX 3,6 / 5.6 f . wszystko się zacięło . body widzi obiektyw ale ..... . potrzebuje porady gdzie naprawić obiektyw

  2. #2

    Domyślnie

    O.K. serwis na Przymorzu. Najlepiej rozmawiać z panem Remigiuszem.

  3. #3

    Domyślnie

    Witam
    Szukam serwisu w Trojmiescie ktory rozebralby i wyczyscil 5100. Kilka dni temu wrocilismy z Tunezji i wycieczki na Sahare. Trafila sie burza piaskowa i jak zobaczylem jak wyglada aparat i obiektyw opadly mi rece. Wszedzie, ale to w kazdej najmniejszej szczelince jest piasek, jak cukier puder. Oczywiscei aparat lezy teraz nieuzywany, zanim nie znajde kogos kto wszysko wyczysci, lacznie z obiektywem.
    Mozna prosic jakies blizsze namiary do tego serwisu na Przymorzu? Bede wdzieczny.
    Pozdrawiam
    Never argue with a fools - they will drag you down to their level, then beat you with experience.

  4. #4

    Domyślnie

    Wpisz w google: "gdańsk ok serwis" ,bo nie wiem czy mogę tu bezpośredni link podać.

  5. #5

    Domyślnie

    Dzieki Janek1977, juz mam.
    Umowione na ponedzialek, ma byc zrobione od reki.

    Pozdrawiam
    Never argue with a fools - they will drag you down to their level, then beat you with experience.

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez user12345 Zobacz posta
    ..... nie był zonk .
    upadł mi obiektyw 18-200 VR DX 3,6 / 5.6 f . wszystko się zacięło . body widzi obiektyw ale ..... . potrzebuje porady gdzie naprawić obiektyw
    W tym modelu bardzo często dochodzi do odkształcenia korpusu. Objaw jest taki, że nie da się ustawić ostrości na dłuższych ogniskowych (nawet ręcznie). W drastycznych przypadkach, nie da się zmienić ogniskowej.
    Z6II + N 17-28/2.8, N 28-75/2.8, N 70-180/2.8, N 24-200, T 70-300Z, N 40/2.0, V 85/1.8.
    D750/800 + T 17-35, N 24-70/2.8, N 28/1.8G, N 50/1.8G, S 135/1.8 Art.

    było D70, D40, D60, D80, D90, D700, D7000, D7100, D600, D750, D7200, D7500, Z5.

    moje pstryki, na fejsie, instagram

  7. #7

    Domyślnie

    Odgrzebie sobie temat
    Podobnie jak kolega wyżej po powrocie z wakacji czuje potrzebę oddania aparatu do czyszczenia
    Najbliżej mojego domu znajduje mi cyfrowe.pl
    Ktoś poleci lub nie poleci?
    Ewentualnie gdzie oddać żeby wszystko śmigało jak trzeba?
    Chętnie jakby to był zakład który może mi zrobię też jakiś większy przegląd - coś ostatnio mój staruszek miewa problemu z włączaniem się

  8. #8

    Domyślnie

    W dzisiejszych czasach przesyłka kurierem dochodzi na drugi koniec Polski w 24 godziny więc odległość przestaje mieć znaczenie. Zapytaj rekomendowane na tym forum serwisy @TOP67 i @Studio5s.

    [

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez lilium Zobacz posta
    Odgrzebie sobie temat
    Podobnie jak kolega wyżej po powrocie z wakacji czuje potrzebę oddania aparatu do czyszczenia
    Najbliżej mojego domu znajduje mi cyfrowe.pl
    Ktoś poleci lub nie poleci?
    Ewentualnie gdzie oddać żeby wszystko śmigało jak trzeba?
    Chętnie jakby to był zakład który może mi zrobię też jakiś większy przegląd - coś ostatnio mój staruszek miewa problemu z włączaniem się
    Mogę polecić fotocomplex w Gdyni, na Armii Krajowej.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •