Close

Zobacz wyniki ankiety: Które lepsze?

Głosujących
59. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • 1.

    13 22,03%
  • 2.

    7 11,86%
  • 3.

    3 5,08%
  • 4.

    1 1,69%
  • 5.

    3 5,08%
  • 6.

    0 0%
  • 7.

    3 5,08%
  • 8.

    4 6,78%
  • 9.

    0 0%
  • 10.

    1 1,69%
  • 11.

    1 1,69%
  • 12.

    0 0%
  • 13.

    4 6,78%
  • 14.

    1 1,69%
  • 15.

    2 3,39%
  • 16.

    0 0%
  • 17.

    1 1,69%
  • 18.

    1 1,69%
  • 19.

    0 0%
  • 20.

    5 8,47%
  • 21.

    5 8,47%
  • 22.

    0 0%
  • 23.

    1 1,69%
  • 24.

    3 5,08%
Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 38
  1. #21

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez salvdali Zobacz posta
    A ja muszę przyznać, że jestem rozczarowany wynikami. Okazuje się, że najwięcej głosów poszło na zdjęcie, które powstało mz jako próba wyciągnięcia na max każdego koloru obecnego na zdjęciu. W efekcie powstała HDRowa mieszanka, która po prostu nie ma klimatu... A zdjęcia 15 i 16 uważam za znacznie lepsze, posiadają klimat i budują nastrój a ponad wszystko ich autorzy wykazali się odwagą wyjścia poza schemat. Czego im gratuluję, bo offstream jest tylko dla najtwardszych
    Jako autor 15 dziękuję w imieniu służby.
    Marek

    Błogosławiony ten, co nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa.
    fb, music, portrait

  2. #22

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez salvdali Zobacz posta
    A ja muszę przyznać, że jestem rozczarowany wynikami. Okazuje się, że najwięcej głosów poszło na zdjęcie, które powstało mz jako próba wyciągnięcia na max każdego koloru obecnego na zdjęciu. W efekcie powstała HDRowa mieszanka, która po prostu nie ma klimatu... A zdjęcia 15 i 16 uważam za znacznie lepsze, posiadają klimat i budują nastrój a ponad wszystko ich autorzy wykazali się odwagą wyjścia poza schemat. Czego im gratuluję, bo offstream jest tylko dla najtwardszych
    Po części popieram powyższe słowa.
    Mnie najbardziej razi w tej pracy zżółkła trawa. Plus dla autora, że nie próbował rozjaśnić łódki poprzez tworzenie nowej warstwy pędzlem i zwiększenie exposure lub stosując podobny trick. Na innych pracach aż za bardzo to widać a z tego co mi się wydaje nie jest zgodne z regulaminem?
    D600 / 28-70 2.8 / 50 1.8 / 70-210 4-5.6

  3. #23

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez zbyszekD7000 Zobacz posta
    ale większość uważała inaczej
    nie jestem zbyt wielkim fanem demokracji, niestety.... a gust zbiorowy uważam za.... lepiej się powstrzymam...
    --------------
    D610+ (D70) + N24-120/4 VR + N50/1,8G + N70-200/2,8 VRII + 055XPROB(498 RC2) + SB-600

  4. #24

    Domyślnie

    Moja praca to nr 14, lekko za jasno teraz to widze, ale nic nie bylo robione nawarstwach, tylko ACR.

  5. #25

    Domyślnie

    Zwycięzcy gratuluję.
    LED ZEPPELIN

  6. #26

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Shifter Zobacz posta
    Po części popieram powyższe słowa.
    Mnie najbardziej razi w tej pracy zżółkła trawa. Plus dla autora, że nie próbował rozjaśnić łódki poprzez tworzenie nowej warstwy pędzlem i zwiększenie exposure lub stosując podobny trick. Na innych pracach aż za bardzo to widać a z tego co mi się wydaje nie jest zgodne z regulaminem?
    Możesz używać wszystkiego co daje dana wywoływarka (włącznie z lokalnymi pędzlami). Nie można używać stępla i klonowania do ingerencji lokalnej w piksele (zmiana miejsca/klonowanie/usuwanie itp). dyskutowaliśmy już kilka razy na ten temat.

    Gratuluję zwycięzcy choć nie powiem, miałem innego faworyta
    Spotyka się dwóch fotografów. Pierwszy pyta drugiego, który prowadzi za rękę synka:
    - Czesć! Kto to?
    - To mój syn. Janek.
    - Fajny, ale zrobiłbym go inaczej.

  7. #27
    Gaduła Awatar shaolin
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Rio de Janeiro, Brazylia
    Posty
    9 828

    Domyślnie

    To moze zrobmy zabawe w Painta z Win3.11 bo tam nic nie mozna zrobic W nowych wywolywarkach mozna ta lodke wyciac i nikt sie nie skapnie, ale skoro jest dostep do oryginalu to latwo bedzie zgadnac, ze to juz jest powazna ingerencja lokalna

    Gratulacje dla zwyciezcy.

    I fajnie, ze jestem na podium bo biorac pod uwage pierwszy w historii start w takim pojedynku to niezly wynik (nie licze pracy dodatkowej bo ta, jak wiadomo, zdeklasowala wszystkich ).

  8. #28

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Misher Zobacz posta
    Możesz używać wszystkiego co daje dana wywoływarka (włącznie z lokalnymi pędzlami). Nie można używać stępla i klonowania do ingerencji lokalnej w piksele (zmiana miejsca/klonowanie/usuwanie itp). dyskutowaliśmy już kilka razy na ten temat.
    Ok, faktycznie regulamin już o tym nie mówi ale musiało to się stosunkowo nie dawno zmienić
    D600 / 28-70 2.8 / 50 1.8 / 70-210 4-5.6

  9. #29
    Oszczędny w słowach Awatar sedrox
    Dołączył
    03 2013
    Miasto
    Wielkopolska
    Posty
    191

    Domyślnie

    Szok i niedowierzanie , choć z reguły masakruję zdjęcia obróbką tym razem wyszło. Dziękuję gratulującym, głosy krytyki przyjmuje do wiadomości i niekoniecznie do stosowania .

  10. #30

    Domyślnie

    a wygrał sedrox, czekamy na przesłanie rawka.
    Nikon D5100 | Nikkor 18-55 VR f/3,5-5,6 G | Nikkor 35 f/1,8 G
    Zabawa w RAW'ki - też weź udział!

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •