Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15

Wątek: A q u a

  1. #1

    Domyślnie A q u a

    Witajcie,
    kilka nowych zdjec beauty dla magazynu Atlas! i BTS video dla zainteresowanych:


    1.

    2.

    3.

    4.

    5.


    Pozdrawiam cieplo!
    Joanna

  2. #2

    Domyślnie

    zacne !

    Dawno tu takich dobrych zdjęć nie widziałem
    Ostatnio edytowane przez kurczeblade ; 02-06-2014 o 20:30

  3. #3

    Domyślnie

    4najlepsze! w cudnej pozie złapałaś modelkę.
    Przeglądałem stronę z pracami, bardzo takie "świeże są" takie fresh, podoba się bardzo mi Twój styl- trzymaj tak dalej i częściej tu bywaj
    Powiedź mi, doświetlałaś żelami na lampach ?


    Szkoda że tak mało komentarzy!!
    tutaj bardziej lubiane są fotografie dziadków z babciami w parku na ławce, konwertowane w BW
    Ostatnio edytowane przez kurczeblade ; 03-06-2014 o 12:01

  4. #4
    Oszczędny w słowach Awatar Leon343
    Dołączył
    06 2011
    Miasto
    Katowice, Jaworzno
    Posty
    103

    Domyślnie

    Bo wolimy krytykować. A jak nie ma co, to po co pisać. Niech to będzie komentarz do zdjęć.
    D600 | SB700 | N24-70/2.8 | N70-200/2.8VRII | N50/1.8D | N85/1.8G

  5. #5

    Domyślnie

    Tym razem film lepszy niż zdjęcia. Można powiedzieć, że taki był zamysł sesji, by było czysto, sterylnie i bez ozdobników. Jednak brak mi tu qstry - te zdjęcia zrobiłoby wielu niemal identycznie i z takim samym retuszem, wyszłyby jak klony. Rzeczywiście wyróżnia się czwóreczka z ciekawym oświetleniem, peruką i pozą. Pochwalę pracę wizażystki - make-up robi wrażenie. Ponownie - bardziej na filmie i w zbliżeniach, niż na zdjęciach w małej rozdzielczości, ale dla tych, co chcą, to i tu go zobaczą. Na 1 i 3 granice włosów i tła są dla mnie mało przyjemne w odbiorze. Te zdjęcia też mi mniej leżą. Pozostałe przyjemne - solidne bym rzekł. Czwórka super.

  6. #6

    Domyślnie

    qustra czy ja dobrze widze, ze focisz portrety 105 VR? Opowiedz coś obszerniej o pracy z tym szkłem np: dlaczego nie 105 DC?
    .........

  7. #7

    Domyślnie

    Mnie najbardziej podchodzi 4 i 1. Chylę czoła i czuję się malutki.
    Pozdrawiam!
    J

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Davit Zobacz posta
    qustra czy ja dobrze widze, ze focisz portrety 105 VR? Opowiedz coś obszerniej o pracy z tym szkłem np: dlaczego nie 105 DC?
    Davit, zgadza sie, do beauty czesto uzywam wlasnie Nikon Micro 105 VR. Dlaczego? Bo jest prawdziwym szklem Macro, czyli moge podejsc mega blisko do obiektu i sfotografowac malutki szczegol - usta, oko, lub bardzo ciasny portrecik. Swietnie ostrzy, jest solidnym szkielkiem. Najczesciej fotografuje nim beauty w studio, lub jakies detale produktow jezeli jest taka potrzeba. Tu masz kilka ciasniejszych przykladow uzycia tego szkielka w moich pracach (sa przemieszane)

    http://bit.ly/1807VS6
    http://bit.ly/PQnTbP

    Z tego co pamietam 105 DC nie jest szklem makro, dlatego nigdy nie bralam go pod uwage, poniewaz do portretow uzywam 85mm f/1.4 i tez mam calkiem przyzwoity bokeh

    dzieki za komentarze,
    pozdrawiam!

  9. #9

    Domyślnie

    dzięki za odp.
    Ostrość zabija w tym szkle natomiast wersja DC zabija rozmyciem i przejściami skóra tło. Używałem obu i został 105 DC ale to nie makro jak piszesz.
    .........

  10. #10

    Domyślnie

    z tego drugiego linku podoba mi się fota z kapelutkiem i diamentowe usta

    natomiast ze zdjęć tych powyżej to 4 i niesamowita wręcz 3

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •