Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 18 z 18
  1. #11

    Domyślnie

    Skoro portret to czemu F8?
    Dla mnie ladne zdjecie, poprawne. na pewno dziewczyna chcialaby je sobie wywolac i trzymac w albumie i na scianie bo ma wartosc pamiatkowa.
    Natomiast dla reszty (mowie o sobie), zdjecie poprawne i to wszystko
    Niebo mogloby byc rzeczywiscie mniej oczojebne

    PS: Ladny konik
    Nikon N10.5 N35 N85 N80-200 S17-50 YN568
    Zapraszam do polubienia strony

  2. #12

    Domyślnie

    Modelka chce sobie fototapete zrobic z tego zdjecia. Konik ladny to fakt, byl prezentem na urodziny dla niewiasty na zdjeciu
    Mam jeszcze takie kadry:




    I kilka bez blyskania:






    .
    | D700 + MB-D10 | + | Samyang 85/1.4 + Tamron 24-70VC | + | Nissin Di866 II | + | 3x YN-RF603 |

  3. #13

    Domyślnie

    Jednak tą pierwszą fote z serii, najlepszą wybrałeś. Z tej całej serii co puściłeś drugie od góry też się podoba, bo mz. ładnie buzia wygląda i nie ma takiego cienia pod daszkiem. Reszta zdjęć bardzo podobna do siebie i mam wrażenie że za jasno jest na nich. Ostatnie też mi się podoba z końmi, tylko szkoda że zwierzaki nie są skupione w jednym miejsca, generalnie fajna intensywna tonacja, wrzucałeś jakiegoś preseta ?

  4. #14

    Domyślnie

    Jakies presety z colorefex wrzucalem i modyfikowalem lekko. juz nie pamietam, ale chyba byl to cross processing, foliage, pro contrast, skylight filter i tonal contrast.
    .
    | D700 + MB-D10 | + | Samyang 85/1.4 + Tamron 24-70VC | + | Nissin Di866 II | + | 3x YN-RF603 |

  5. #15

  6. #16
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    03 2010
    Miasto
    Wieliczka
    Posty
    186

    Domyślnie

    To pierwsze zdjęcie najlepsze. Porządek i taka jakaś ciekawa dynamika w tym kadrze. W odróżnieniu od np. dugiej wstawionej fotki (też ciekawej) fotografowałeś nieco z dołu i to chyba powoduje że "kuń" wydaje się wyższy. Koniu uszy sterczą jak trzeba. To co dzieje się w tle (przepał) traci na znaczeniu.
    Ogólnie w odbiorze jest jak najbardziej ok.

  7. #17

    Domyślnie

    wykonanie średnie.
    Za jasno, jakoś te kolory takie wyprane (takie mam wrażenie), czerwona buzia dziewczyny, wypalone niebo.

    podoba mi się 2 od dołu, szkoda tylko ze tak centralnie i leci w prawo
    d800 x S17-35 2.8-4 x N35 1.8G x 50 1.8D x 85 1.8G x S70-200 x SB700/SB900
    www.mashtophoto.tumblr.com

  8. #18

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kurczeblade Zobacz posta
    Ty masz całe portfolio niedorobione a jednak publikujesz w necie na różnych portalach - i rozumiem że przez takie podejście do sprawy, tutaj nic nie pokazujesz ?!

    byłem na tym forum jak jeszcze w pieluchy srałes więc sie nie rzucaj jak szmata w pralce bo znów cię wykopią. I pokazuje - tylko że trzeba chyba szkołe skonczyć by nauczyć się szukac na forum. Jak chcesz bic piane to zapraszam na onet - tam będziesz słuchany i szanowany. Tu jest forum powaznych ludzi i szanujących się wzajemnie - ale ty niestety tego nie rozumiesz. bez odbioru.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •