Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14
  1. #11

    Domyślnie

    Wilczek pozą sugeruje bardziej bycie kelnerem. Zaciera ręce w gotowości do pomocy, ubiorem (jak już wspomniano) sugerując że jest bliżej końca zmiany niż początku.

    Powinieneś się zastanowić jakie cechy charakteru chciałbyś uwypuklić i dobrać do tego środki wyrazu: poza, oświetlenie, perspektywa, kierunek wzroku, kompozycja względem otoczenia (i to nie jedynie w 2 wymiarach) itp. Można dużo czarować, ale w tej dyscyplinie zasady zdają się być dość sformalizowane.

  2. #12

    Domyślnie

    No i to kukuryku na głowie po lewej...(jego prawej). Garnitur wygląda jak z dzianiny, światło płaskie, kompletnie nie oddające charakteru osoby. Poza jak już powiedziano - zła. Mnie kompletnie nie odpowiada to tło. Przy portrecie biznesowym wrażenie ma być takie: "O! Jaka fajna osoba, godna zaufania, profesjonalna!" Tutaj nie obrażając gościa bo pewnie to spoko chłopak, mam wrażenie "O! Jaki lamus, kujon który próbuje się wywyższać i myśli, że jest fajny". Przepraszam za dobitne słowa, tak jak mówie, to nie opis osoby ale moich uczuć gdy patrzę na to zdjęcie. No i zdjęcie przez obróbkę, jest mdłe.

    Poza, światło, tło, stylizacja, obróbka - do wymiany.
    Spotyka się dwóch fotografów. Pierwszy pyta drugiego, który prowadzi za rękę synka:
    - Czesć! Kto to?
    - To mój syn. Janek.
    - Fajny, ale zrobiłbym go inaczej.

  3. #13

    Domyślnie

    Dobra nie ma co się wczuwać - po pierwszych odpowiedziach wiem już co jest do poprawy

    Pzdr.

  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mpoliwka Zobacz posta
    Proszę o cenne i konstruktywne uwagi - chce się doskonalić
    Cytat Zamieszczone przez mpoliwka Zobacz posta
    Dobra nie ma co się wczuwać - po pierwszych odpowiedziach wiem już co jest do poprawy

    sie mnie nie wydaje. skoro nie zauwazyles przed publikacja zdjec pogniecionej, marynarki, lekko przyciasnej zreszta, odstajacej klapy, wypchanych kieszeni, fatalnego tla, wygniecionych dzinsow, kiepsko dobranego krawata - to bez wzgledu na to co ci napisza to sie zmieni. bedziesz wiedzial co poprawic na jednym zdjeciu ale przy nastepnej sesji bedzie kolejna klapa. trzeba zmienic sposob patrzenia i przygotowania do sesji.
    Odpowiadam jedynie za to co napisalem - nie za to co zrozumiales

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •