Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 20

Wątek: Czarna Wdowa

  1. #11

    Domyślnie

    Wracam do tego zdjęcia kolejny raz
    Kolorystyka i kompozycja - dla mnie naprawdę powalające.
    Super kadr!

  2. #12

    Domyślnie

    Ponieważ zdjęcia nie ocenia się na podstawie dołączonego powiększenia, przedstawiona praca daje negatywne odczucia. Oczywiście pomysł, modelka zasługują na uznanie. Niestety "gra świateł", przepalenia twarzy i późniejsza obróbka zepsuła naturę. Zarówno to co widzimy pod prawym okiem modelki, sztuczność skóry, jej lewy policzek i wspomniana, ciemniejsza okolica nosa powodują, że ani to naturalna, ani plastikowa modelka. Niestety na tej twarzy zbyt wiele rzeczy się ze sobą kłóci i jest niespójne. Jako zewnętrzny obserwator chciałbym zobaczyć to zdjęcie bez żadnej obróbki graficznej. Takie są moje odczucia i nie krytykuję autora pracy.

  3. #13

    Domyślnie

    Klimat zdjęcia jest powalający.Wracam do niego ile razy wchodzę na forum.Nazir dzięki.

  4. #14

    Domyślnie

    Na wstępie chciałbym zaznaczyć że z nikim nie mam zamiaru wojować, po prostu podyskutować, wymienić się spostrzeżeniami.
    1. Do zarzutów typu "skóra zmasakrowana" trudno mi się odnieść bo nie wiem co autor miał na myśli, domniemam że mu się nie podoba
    2. Przepaleń na skórze brak, przynajmniej tak pokazują wartości RGB
    3. Przepraszam ale nic nie widzę pod prawym okiem modelki, jedynie rozświetloną skórę (brak przepałów)
    4. Ciemniejsza okolica nosa już została wcześniej wspomniana i przyznaję nie wygląda to najlepiej.
    5. Z miłą chęcią dowiem się co się kłóci i jest niespójne (zero sarkazmu).
    6. Nie pokazuję zdjęć z przed obróbki o ile to naprawdę konieczne i zapewne nie na forum.
    7. Jeżeli skóra jest jedynym problemem tego zdjęcia to jest lepiej niż się spodziewałem

    Dziękuję również za pozytywne komentarze.
    Sprzętowy onanizm prowadzi do twórczej impotencji

  5. #15

    Domyślnie

    Patrzę tak po raz nie wiem który i niestety też mi się nie podoba światło na twarzy - jest jakieś za ostre. Tak na moje niewyrobione amatorskie oko.
    D610 n 16-35 f4, S 35mm/1.4, S 50mm/1,4, 85mm/1.8G, sigma 150-600 C
    http://500px.com/arekkruszka
    FB MM

  6. #16

    Domyślnie

    skora na twarzy wyglada dziwnie- nie wiem jakiego innego wyrazu uzyc, zeby kolegi fotografa nie urazic, ale pieknie to nie wyglada. co mi jednak na niemal wszystkich prezentowanych tu (na forum) zdjeciach przeszkadza to fatalny, ale to naprawde fatalny make-up- czy tylko ja widze i czy tylko mi przeszkadzaja pozlepiane rzesy? na poddanym ocenie zdjeciu jest pani modelka ladna, ale, niejako przy okazji o tym wspomne, na innych strasza modelki krzywymi zebiskami, dzieci zebami popsutymi. jesli zeby nie wygladaja jak z hollywoodu to moze ich nie szczerzyc do obiektywu? jesli nie ma pieniedzy na pania lub pana wizazyste to moze pania modelke au naturel pstryknac? albo jakis landschaft?
    Ostatnio edytowane przez sufenta ; 16-05-2014 o 17:25
    I was expecting applause but I suppose stunned silence is equally appropriate... flickr

  7. #17

    Domyślnie

    Ludzie mają krzywe zębiska, mają też popsute (szczególnie dzieciaki na dojechaniu mlecznych) i tacy ludzie też są warci portretowania. Idealne wypieszczone fot znajdziesz w glamour.
    Wypijmy za blendy...

  8. #18

    Domyślnie

    myslalem, ze komentowane zdjecie ma byc glamour-like a to, jak mi kolega galaza tlumaczy, reportaz. i znowu czegos sie nauczylem. p.s. dzieciaki "na dojechaniu mlecznych"? nie znam jednego dziecka z takim problemem- higiena jamy ustnej rozpoczyna sie w wieku niemowlecym.
    Ostatnio edytowane przez sufenta ; 17-05-2014 o 07:41
    I was expecting applause but I suppose stunned silence is equally appropriate... flickr

  9. #19

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sufenta Zobacz posta
    myslalem, ze komentowane zdjecie ma byc glamour-like
    Absolutnie nie i nawet nie zamierzam tego nikomu tłumaczyć. Wierzę że wchodząc do kategorii portret komentujemy portrety
    Sprzętowy onanizm prowadzi do twórczej impotencji

  10. #20

    Domyślnie

    Bardzo podoba mi się dbałość o szczegóły. Wszystkie detale ubioru, dodatki, kolory, mina modelki, światło - wszystko się bardzo ładnie zgrało. Takie zdjęcia zapamiętuję.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •