Close

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 40

Wątek: D800 nowy soft

  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez S4INT Zobacz posta
    Ja poczekam w takim razie "beta testerów" tego nowego softu Mam gripa pixela i Sigme 85, więc wolę nie ryzykować.
    Grip Pixela działa bez problemu (aczkolwiek przy aktualizacji softu, odpiąłem go prewencyjnie od puszki). Co do sigmy się nie wypowiadam, ponieważ mam same nikkory.

    Generalnie po aktualizacji zrobiłem 10 zdjęć na f1.8 z 85G i wszystkie w punkt, więc niczego nie zepsuli... chyba



  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez dem Zobacz posta
    Grip Pixela działa bez problemu
    Wielkie dzięki, akurat mam PIXEL'a
    | Nikon | D4 | D800 | N.16 f2.8 fisheye | N.24 f1.4 | N.24-70 f2.8 | N.58 f1.4 | N.70-200 f2.8 VRII | SB600 | SB900 | SB910

  3. #13

    Domyślnie

    Potwierdzam - grip PIXELA działa poprawnie, podobnie AF.
    | Nikon | D4 | D800 | N.16 f2.8 fisheye | N.24 f1.4 | N.24-70 f2.8 | N.58 f1.4 | N.70-200 f2.8 VRII | SB600 | SB900 | SB910

  4. #14

    Domyślnie

    Zaktualizowałem soft, ale mój D800 nie chciał tego zrobić z podłączonym oryginalnym gripem z w pełni naładowanymi akumulatorami Sanyo Eneloop (czarne). Odłączyłem grip i wszystko poszło sprawnie. Po aktualizacji podłączyłem grip i AF działa bez zarzutu (tak jak wcześniej). Z Sigmą 35/1.4 też . Wcześniej aparat "zawieszał się" (brak aktywności przy zapalonej zielonej diodzie). Jak popracuję więcej, to dam znać, czy "zawiechy" ustąpiły.
    "Lepsze zdjęcie zaszumione, niż poruszone. Lepsze poruszone niż żadne."

  5. #15
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    02 2014
    Miasto
    Chłop z Mazur ;)
    Posty
    104

    Domyślnie

    też miałem problem z zawieszaniem się body ale problem występował tylko przy włożonej karcie Sandisk Extreme SDXC 45MB/s 64GB. Wysłałem kartę do reklamacji i stwierdzili że jest uszkodzona. Właśnie odebrałem nową i na pierwszy rzut działa ok. W weekend przetestuje dokładniej. Teraz widzę że nie tylko ja miałem takie przeboje. Zmian w firmware jest niby dużo ale z mojego punktu widzenia chyba nie istotne. Mimo wszystko pewnie i tak niebawem skuszę się na upgrade tylko poczekam jak to już ktoś powiedział na "beta testerów" Pozdr

  6. #16

    Domyślnie

    Wyglada na to że AF nie ruszyli..

  7. #17

    Domyślnie

    A co mieli "ruszyc"?
    Moj turystyczny kompakcik: D750, 16-35/4VR, 50/1.8G, 70-200/4VR, T 150-600, SB-900. Tylko czasu i umiejetnosci brak...

  8. #18
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    02 2014
    Miasto
    Chłop z Mazur ;)
    Posty
    104

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez JED Zobacz posta
    A co mieli "ruszyc"?
    nie chcę robić za adwokata ale czasami jednak nowy soft poprawia (bądź nie ) działanie AF gdyż "w pewnych rzadkich przypadkach... " Oczywiście jest też wtedy odpowiednia wzmianka a jako takiej tu nie było.

  9. #19

    Domyślnie

    Potwierdzam po aktualizacji lepsze działanie z kartą pamięci Pretec 32 GB 233x, wcześnie aparat praktycznie się zawieszał na 4-6 sekund po wykonaniu kilku zdjęć zanim zostały wyświetlone, praktycznie odpuściłem sobie używanie tej karty.
    Po aktualizacji karta działa normalnie, obraz jest wyświetlany natychmiast po zrobieniu zdjęcia.
    D4lZ6lS35lS50lS85l

  10. #20

    Domyślnie

    a gdzie zmiany dotyczące np. naprawy współpracy z lampą sb-900/910, gdzie dioda wspomagająca z lampy ni jak nie współpracowała z AF aparatu!?!?
    Kto chce- szuka możliwości, kto nie chce- szuka wymówek.

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •