Close

Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Domyślnie Fuji S3pro aktualizacja firmware

    Kupiłem Fuji S3pro w idealnym stanie, ale niestety ma firmware 1.0
    Chciałbym go uaktualnić. Wiem, że muszę kupić zasilacz (są na allegro po 34 zł). Nie mam niestety CD-ROMu.
    Proszę o podpowiedź jak najprościej wgrać firmware 2.18 (chyba to jest najnowszy).
    D70s IR590 ; D70s IR720 ; Fuji Instax WIDE 300 ; OLYMPUS E-1 ; SIGMA SD QUATTRO

  2. #2

    Domyślnie

    Najprościej to przy okazji pobytu w W-wie podjedź do serwisu i tam to załatw. Jeśli jednak bardzo masz chęć sam to robić, to mam s3 i wszystko co dali przy zakupie. Nie wiem tylko, co pomoże to CD? Oprogramowanie dołączane do s3 było (i pewnie nadal jest) dostępne na stronach Fuji.
    Marek

    Zakon Fuji

  3. #3

    Domyślnie

    CD nie jest konieczne do wgrania firmware, tylko do korzystania z niektórych funkcji.

    Tu jest opis procedury wgrania i samo oprogramowanie:

    http://www.fujifilm.com/support/digi.../download.html
    "Kiedy wszystkie sposoby zawiodą, należy przeczytać instrukcję obsługi" - Murphy

  4. #4

    Domyślnie

    Firmware 2.18 wgrany. Zasilacz od SIGMY SD9 pasuje do Fuji S3pro więc z tym nie było problemu.
    Firmware skopiowałem na kartę CF w czytniku kart a dalej wg zaleceń ze strony Fuji.
    Zajęło to 3 minuty.
    D70s IR590 ; D70s IR720 ; Fuji Instax WIDE 300 ; OLYMPUS E-1 ; SIGMA SD QUATTRO

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •