Close

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 37 z 37

Wątek: Dyskretna Torba

  1. #31

    Domyślnie

    Dzięki. Daj z łaski swojej za jakiś kwartał sygnał, jak się sprawuje (nei spieszy mi się z kupnem i mogę spokojnie poczekać). Ja ewentualnie zastanawiałem się nad ciemną wersją, ale ta jasna też dobrze wygląda.

    A propos używania toreb - mam takie złe wspominki, że od tarcia o udo czy biodro farba się ściera i zostaje mi na portkach (w lecie noszę się na jasno, a koszule białe - więc dla mnie ma znaczenie, jak się sprawuje materiał).

    Dzięki z góry i na zapas, jakby chciał coś dodać za jakiś czas.
    pozdrawiam bombelkowo

    Jak ktoś się rzuca, że nie wie jakie zdjęcia robię: proszę bardzo (flickr), choć stare.

  2. #32

    Domyślnie

    to ja tak retrospective przetarłem. naprawiłem kawałkiem płótna z wojskowego namiotu i... przetarłem znów. ale użytkowane to było zgodnie z przeznaczeniem, praktycznie dzień w dzień, w warunkach.. różnych.

    dam znać jak będę pamiętał.

  3. #33

    Domyślnie

    Maćku, za popsucie Retrospective należą się słowa uznania. No i chyba nie od samego noszenia poszła w strzępy. Kojarzę jakąś nocną opowieść z Serbii czy innych Bałkanów.
    Ja mam TT R10 i TT R5. Pierwszą miałem na lustro, drugą kupiłem jak się lustra pozbyłem. Na razie spoko, choć też w warunkach różnych, ale nie dzień w dzień.

    Swoją drogą nie wiedziałem, że tak bardzo podrożały te torby.
    Pozdrawiam!
    Tomasz Zych
    tomzych.com
    analogowiortodoksi.pl

  4. #34

    Domyślnie

    o, hej Tomku, kopę lat.. za dużo

    toby podrożały po zbóju. przegięli moim zdaniem.

    tak one wyglądają w bezpośrednim porównaniu. tą Kalahari można wewnątrz dowolnie kształtować tymi przegródkami, identycznie jak w TT:






  5. #35

    Domyślnie

    Dopiero teraz wygląda jak dyskretna torba. Nikt nie będzie podejrzewał, że w takim szmatławcu ktoś trzyma sprzęt za co większą monetę.
    Pozdrawiam!
    Tomasz Zych
    tomzych.com
    analogowiortodoksi.pl

  6. #36

    Domyślnie



    coś w tym jest..

    niemniej; tak wygląda ta nowa po załadowaniu, pojemność akuratna jak na rzecz do codziennego użytku:


  7. #37

    Domyślnie

    Torba wygląda spoko, skoro mieści F90, kubek niekapek i pomniejsze bambetle.
    Ja na przykład bardzo cenię TTR5 za to, że przednia kieszeń idealnie mieści Kindle.
    Pozdrawiam!
    Tomasz Zych
    tomzych.com
    analogowiortodoksi.pl

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •