Close

Strona 33 z 40 PierwszyPierwszy ... 233132333435 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 321 do 330 z 397
  1. #321

    Domyślnie

    Coraz więcej materiały przechodzi przez to szkiełko i coraz bardziej jestem zadowolony. Generalnie AF w tej 24 mam wrażenie że jest pewniejszy niż w 35ART. Bardzo dużo nią robię podczas wesela. Chociaż z początku ciężko mi było ustrzelić coś dobrego na 1.4 to po czasie praktycznie wszystko ostre, na każdej przysłonie Sigmy szerokie Rulezz!

    Jeden kadr z 1.4 bez flesha
    FOT_3447 by Lukasz Sztybe, on Flickr

  2. #322

    Domyślnie

    Dziś prawie dwie godziny spędziłem na rowerze. Całkiem fajne trasy znalazłem nieopodal domu

    Muszę trochę posiedzieć przy kompie, bo chciałbym posklejać kilka panoram zrobionych z ręki z dzisiejszego wypadu. Niebawem wybieram się na wakacje i fajnie by było zabrać ze sobą tylko jedno szkło (35/1.4A). Kiedyś Radek Radziszewski wrzucił zdjęcia z wakacji wykonanych jedynie 28/1.8G. Był to świetny wakacyjny reportaż. Swoją drogą już chyba na forum nie zagląda, a szkoda.



    1.

    2.

    3.

  3. #323

    Domyślnie

    Czyżbym właśnie odkrył mojego świętego graala, jako obiektyw do zadań wszelakich z D700. Poszukiwań Sigmy czas zacząć. PO wpadce jaką zaliczyłem z 18-35 i D7200, odstawiłem sigmy na boczny tor. Teraz też pewnie kupię z USB dockiem dla pewności.
    BTW ponad godzinę czytałem ten wątek od początku
    D700, S24-105/4 ART.

    "...the first thing that you want, will be the last thing you'll ever need"

  4. #324

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bryk77 Zobacz posta
    Dziś prawie dwie godziny spędziłem na rowerze. Całkiem fajne trasy znalazłem nieopodal domu

    Muszę trochę posiedzieć przy kompie, bo chciałbym posklejać kilka panoram zrobionych z ręki z dzisiejszego wypadu. Niebawem wybieram się na wakacje i fajnie by było zabrać ze sobą tylko jedno szkło (35/1.4A). Kiedyś Radek Radziszewski wrzucił zdjęcia z wakacji wykonanych jedynie 28/1.8G. Był to świetny wakacyjny reportaż. Swoją drogą już chyba na forum nie zagląda
    Świetny reportaż . D700 plus N28
    R | 35 | 50 | 135

  5. #325

    Domyślnie

    No i mam. Oczywiście używkę, sprzedający na siłę wciskał mi docka, a ja wolałem "polepszyć" cenę. W końcu wytargowałem co chciałem, a docka i tak oddał bez walki, bo system zmienił i to było ostatnie szkoło pod Nikona
    Leniwy jestem, więc pierwsze w ruch poszła mikroregulacja w puszce i tak "na oko" stwierdziłem że jest ok. Dzisiaj korzystając z dnia wolnego, zaprzyjaźniłem się z dockiem. Po godzinie testów, to co uzyskałem, po prostu powoduje opad szczęki na podłogę. Obiektyw jest bardzo dobry od 1.4, a co się dzieje przy domykaniu to jest poezja. Obiektyw jest wart swojej ceny.
    D700, S24-105/4 ART.

    "...the first thing that you want, will be the last thing you'll ever need"

  6. #326
    Gaduła Awatar manfred
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Góralem jestem i nikt kto ma okowite nie jest mi obcy
    Posty
    5 038

    Domyślnie

    Dawaj przykład z exifem rozwalający system.

  7. #327

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez arwic Zobacz posta
    No i mam. Oczywiście używkę, sprzedający na siłę wciskał mi docka, a ja wolałem "polepszyć" cenę. W końcu wytargowałem co chciałem, a docka i tak oddał bez walki, bo system zmienił i to było ostatnie szkoło pod Nikona
    Leniwy jestem, więc pierwsze w ruch poszła mikroregulacja w puszce i tak "na oko" stwierdziłem że jest ok. Dzisiaj korzystając z dnia wolnego, zaprzyjaźniłem się z dockiem. Po godzinie testów, to co uzyskałem, po prostu powoduje opad szczęki na podłogę. Obiektyw jest bardzo dobry od 1.4, a co się dzieje przy domykaniu to jest poezja. Obiektyw jest wart swojej ceny.
    Dajesz fotki Ciekawy jestem.
    "Nikon"

  8. #328

    Domyślnie

    @arwic dołączam się do prośby, tak coby mi ta szczęka wypadła.

  9. #329

    Domyślnie

    Ktoś coś ma jeszcze nowego?
    "Nikon"

  10. #330

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez josephebeloki Zobacz posta
    Ktoś coś ma jeszcze nowego?

    Ja mam, ale niestety tylko na przymkniętej przysłonie i długich czasach. Mogę tylko powiedzieć, że wolę Sigmę 24/1.4A od Tamrona 15-30/2.8 na 24mm na wyższych wartościach przysłony (między F8 a F16, bo na takich oba te szkła porównywałem).


    Nr 5 i nr 6 w wątku poniżej zostały zrobione tą Sigmą.

    http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=286343



    Tu fajne światło było, ale nawet przy czasie 126 sekund autobusy popsuły scenerię. Godziny szczytu..


Strona 33 z 40 PierwszyPierwszy ... 233132333435 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •