Close

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 39 z 39

Wątek: Małgosia

  1. #31

    Domyślnie

    Mi się to zdjęcie nie podoba. Zgadzam się z Kartofelinder, że tło, bokeh wygląda jak bigos. Trochę jakby autorkę poniosła fantazja w obróbce. Co do krytyki, to jest tak, że jeśli nie jest ona złośliwa i taka z góry negująca wszystko to powinniśmy z niej czerpać naukę i wszelkie dobre uwagi brać do siebie, żeby się rozwijać. Nie jest łatwo być krytykowanym, więc jeśli ktoś nie jest gotowy na krytykę to nie powinien zamieszczać swoich zdjęć tutaj tylko na fejsie. Koleżanka się strasznie spieła, chociaż ja nie widzę tutaj ani odrobiny złośliwości czy chęci dokopania autorce zdjęcia.
    D850, Z6II, S150-600 Sport, N50 1.8G, N85 1.8G, S35 1.4 Art, T15-30 2.8, Z24-70, Z14-30

  2. #32

    Domyślnie

    Co wy macie z tymi kolorami?
    IMO wsiedliście na dziewczynę zupełnie bez powodu.
    Przewalają się w tym dziale nijakie i sztampowe portrety przy których sporo ludzi się ślini (przynajmniej tekstowo-forumowo), tu widać podejście indywidualne i może się podobać lub nie ale niektóre opinie są z tyłka.
    Wypijmy za blendy...

  3. #33

    Domyślnie

    Przypomnę, że nie wstawiamy zdjęć do cudzych wątków w tym dziale. A tym bardziej za dużych.
    Z6II + N 17-28/2.8, N 28-75/2.8, N 70-180/2.8, N 24-200, T 70-300Z, N 40/2.0, V 85/1.8.
    D750/800 + T 17-35, N 24-70/2.8, N 28/1.8G, N 50/1.8G, S 135/1.8 Art.

    było D70, D40, D60, D80, D90, D700, D7000, D7100, D600, D750, D7200, D7500, Z5.

    moje pstryki, na fejsie, instagram

  4. #34
    La
    Gość

    Domyślnie

    Serdecznie dziękuje moderacji za usunięcie mojego nic nie wnoszącego posta.

    Napisze jeszcze raz. Ten bokeh jest bronią obosieczną. Szybko się nudzi, powoduje popadanie w rutyne tych samych kadrow, po jakims czasie zaczyna wkurzac, mimo iz na poczatku wydaje sie byc fajny i ciekawy.

    Poza tym chyba sie juz wystarczajaco zestarzalem, zeby opuscic to forum. Jak mawial poeta to se juz nie wrati.
    Zdrowka wam zycze!

  5. #35

    Domyślnie

    Zdjęcie bardzo mi się podoba

  6. #36

    Domyślnie

    Fajne zdjęcie, kolorki ładnie dopracowne, podoba mi się ta wizja. Myślę, że świetnie by to wyglądało wydrukowane na dużym formacie.

  7. #37

    Domyślnie

    Niespecjalnie intresuje mnie fotografia portretowa, ale gdybym musiał wybierac z ostatnich 20 zdjęć w tym dziale to jest to jedno z trzech na ktore zwróciłbym uwagę.

  8. #38

    Domyślnie

    Mi się podoba. Zarówno bokeh jak i kolorki. Kadr zwyczajny. Nieco mniej podobają się wykręcone m/z za mocno tęczówki ale to drobiazg.
    Takie tam..... szkiełko ....oko.....jeszcze jedno oko.....ale tylko jedno w użyciu......
    Prawe
    Moje pstryki z różnych, dziwnych miejsc : http://tom-gdynia.jalbum.net/

  9. #39

    Domyślnie

    ladne zdjecie,fajny bokeh

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •