Close

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 39

Wątek: Małgosia

  1. #21

    Domyślnie

    Przepraszam ale dlaczego ?
    Wrzucasz jakiegoś kotleta jako przykład "ładnej/właściwej" - obejrzałem i powiem ci że wolę widzenie autorki
    (tym bardziej że jezeli się nie myle fota zrobiona na tle drzewka które także nie daleko mnie rośnie i właśnie kwitnie w takich kolorach)A to że zgaszone trochę barwy - jej prawo do takiego widzenia

  2. #22

    Domyślnie

    @fafniak niosą Tobą emocje. Ja nie proszę Ciebie, tylko autorkę. Więc bardzo Cię proszę, nie wyskakuj przed szeregi, daj koleżance odpowiedzieć na pytanie które jest do niej skierowane, a nie do Ciebie 3 głębokie wdechy, siedź patrz i trzymaj kciuki za koleżankę, aby odpowiedziała tak jak Ty chcesz

    Nie ma tutaj żadnych złośliwości o których myślisz. Bywały fotki autorki, które oceniałem pozytywnie, jednak brakuje mi jej zdjęć w innych kolorach, więc chciałbym zobaczyć jej zdjęcia, nie koniecznie te, tylko inne w normalnej żywej kolorystyce.

    To wszystko Luz, luz i jeszcze raz luz
    "Nikon"

  3. #23

    Domyślnie

    Weź sam wrzuć takie zdjęcie w kolorach wiosny. Chętnie ocenimy.
    D610 n 16-35 f4, S 35mm/1.4, S 50mm/1,4, 85mm/1.8G, sigma 150-600 C
    http://500px.com/arekkruszka
    FB MM

  4. #24

    Domyślnie

    @Ned Stark => kolejny Chłopaki => ADHD macie? Umiecie normalnie prowadzić konwersację czy tak będziecie za kogoś odpowiadać?

    Jak już sobie poodpowiadacie na pytania do koleżanki, to bardzo proszę naszą miłą koleżankę o przykładowe fotki

    Dzięki
    "Nikon"

  5. #25

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez josephebeloki Zobacz posta
    @Ned Stark => kolejny Chłopaki => ADHD macie? Umiecie normalnie prowadzić konwersację czy tak będziecie za kogoś odpowiadać?

    Jak już sobie poodpowiadacie na pytania do koleżanki, to bardzo proszę naszą miłą koleżankę o przykładowe fotki

    Dzięki
    Ktoś publikuje zdjęcie, a kto inny na to "wrzuć z innymi kolorami". To tak jakby ktoś sfotografował łysą modelkę, a kto inny prosił o zdjęcie z włosami.
    D610 n 16-35 f4, S 35mm/1.4, S 50mm/1,4, 85mm/1.8G, sigma 150-600 C
    http://500px.com/arekkruszka
    FB MM

  6. #26

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Ned Stark Zobacz posta
    Ktoś publikuje zdjęcie, a kto inny na to "wrzuć z innymi kolorami". To tak jakby ktoś sfotografował łysą modelkę, a kto inny prosił o zdjęcie z włosami.
    Zacytuje siebie:
    Cytat Zamieszczone przez josephebeloki Zobacz posta
    [...] jednak brakuje mi jej zdjęć w innych kolorach, więc chciałbym zobaczyć jej zdjęcia, nie koniecznie te, tylko inne w normalnej żywej kolorystyce. [...]
    Czytaj ze zrozumieniem, jak już odpowiadasz za ludzi => proszę o inną fotografię w takich kolorach

    Błagam uspokój się i daj koleżance odpowiedzieć, a nie wypowiadasz się za ludzi
    "Nikon"

  7. #27

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez josephebeloki Zobacz posta
    @fafniak niosą Tobą emocje. Ja nie proszę Ciebie, tylko autorkę. Więc bardzo Cię proszę, nie wyskakuj przed szeregi, daj koleżance odpowiedzieć na pytanie które jest do niej skierowane, a nie do Ciebie 3 głębokie wdechy, siedź patrz i trzymaj kciuki za koleżankę, aby odpowiedziała tak jak Ty chcesz

    Nie ma tutaj żadnych złośliwości o których myślisz. Bywały fotki autorki, które oceniałem pozytywnie, jednak brakuje mi jej zdjęć w innych kolorach, więc chciałbym zobaczyć jej zdjęcia, nie koniecznie te, tylko inne w normalnej żywej kolorystyce.

    To wszystko Luz, luz i jeszcze raz luz
    Jestem wyluzowany
    tylko nie kumam dlaczego autorka ma zmieniać swoją wizję świata pokazywanego przez pryzmat aparatu
    Może to tak jak u malarzy którzy mieli swoje "okresy" ?

  8. #28

    Domyślnie

    Oh skoro juz klastrujesz ludzi pod wzgledem plci, to moze nie bedzie naduzyciem jak wspomne, ze sie nakrecasz jak kobieta

    Cytat Zamieszczone przez CathyNoo Zobacz posta
    Co Ty możesz wiedzieć o moich ambicjach. (...)
    Masz racje, nie wiem nic wiec zadalem pytanie zamiast cokolwiek stwierdzac. Moge sie tylko domyslac, a skoro moja poprzednia wypowiedz wybilas na koniec piszac:

    Cytat Zamieszczone przez CathyNoo Zobacz posta
    Zajmuję się fotografią komercyjnie a to jest portret dziewczyny, która przyszła do mnie na sesje. Na szczęście ona była zachwycona
    , chcialem sie do tego odniesc wskazujac na slabosci takiego sposobu wartosciowania swojej pracy - jesli ma byc jedyny. Jestem przekonany, ze jedynym dla Ciebie nie jest, ale zabrzmialo jakby mial duza wage w Twojej samoocenie.

    Cytat Zamieszczone przez CathyNoo Zobacz posta
    Tutaj jednak czytam tylko w kółko jakim jestem tandetnym fotografem dla ludzi o bardzo małych wymaganiach a moje zdjęcia są o niczym.(...)
    Ja tego w ten sposob nie przedstawilem. Na forum loguja sie rozmaite osoby.
    Rozmawiam o tym konkretnym zdjeciu (i moze troche tez tym poprzednim) i Twoim podejsciu do krytyki. Te zdjecia nie sa tandetne - sa natomiast kiczowe - to róznica.

    Cytat Zamieszczone przez CathyNoo Zobacz posta
    Jeszcze ten górnolotny ton wszechwiedzącego eksperta...
    Nie jestem ekspertem, a pasjonata fotografii. Mieszkam za granica wiec staram sie dbac o moja polszczyzne. Niektorzy pisza slangiem, a niektorzy 'gornolotnie' - mi to nie przeszkadza poki piszemy na temat. Ty zdaje sie z tego tematu troche zboczylas, ale obwinie za to 'kobiece czepialstwo'

    Cytat Zamieszczone przez CathyNoo Zobacz posta
    Przejrzałam sobie Twoją stronę i powiem szczerze Twoim zdjęciom też bardzo daleko do Avedona czy Heislera, więc nie bardzo rozumiem to rozdmuchane ego
    Z zasobem czasu, ktory moge poswiecic na fotografie moge sie juz dzisiaj pogodzic z tym, ze ich poziomu nie osiagne. Aspiracja to zupelnie cos innego. Bedac ograniczony czasem, nie fotografuje na tyle duzo aby wymienic folio na nowe za kazdym razem kiedy cos wplynie na moj styl. Sa wiec tam zdjecia, ktorych dzis bym juz pewnie nie zrobil. Na chleb zarabiam inaczej wiec jakos sie tym nie przejmuje.

    Cytat Zamieszczone przez CathyNoo Zobacz posta
    Wielu panów na tym forum ma takie zapędy poużywana sobie na kimś. Dowartościowujecie się w ten sposób? Samoocena rośnie?
    Ja to robie z powodow czysto altruistycznych. Jak juz wspomnialem, moze to kiedys docenisz

    Za innych sie nie wypowiem, bo wiem ze jest roznie.

    Cytat Zamieszczone przez CathyNoo Zobacz posta
    To jest forum dla wszystkich czy tylko dla "artystów" na odpowiednio wysokim poziomie??
    Forum jest zdaje sie dla wszystkich, ale jego rola jest miedzy innymi podnoszenie swiadomosci fotograficznej wsrod uzytkownikow. Bezwarunkowa admiracja temu nie sluzy. Znowu moze napisze za siebie, ale piszac ze Twoje zdjecie jest slabe, nie mam na mysli, ze Cie nie lubie i jestes tu niemile widziana. Kobiety maja sklonnosci do nadinterpretacji

    Cytat Zamieszczone przez CathyNoo Zobacz posta
    Podziwiam, że Ci chce
    Coraz mniej.

    Pozdrawiam

  9. #29

    Domyślnie

    Bokeh mi się podoba ale to co się stało z twarzą modelki już nie: żółto i płasko.

  10. #30

    Domyślnie

    dla mnie cudo, uwielbiam Pani prace, rewelacja!
    F100 / D610 / D90 / To16-28 2.8 / N28 1.8G / N35 1.8G / N50 1.8G / N85 1.8G / H85 1.5 / SB900 / ... /

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •