Close

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 24 z 24
  1. #21
    Gaduła Awatar shaolin
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Rio de Janeiro, Brazylia
    Posty
    9 828

    Domyślnie

    Nie wiem po co. To, ze Jki i Vki leza na polkach i sie kurza to co innego (D3x tez lezy i sie kurzy w wielu sklepach, majac przy okazji cene z kosmosu), ale po co produkowac 4 generacje tego samego sprzetu? Dlaczego nie produkuja dalej D700?

  2. #22

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez shaolin Zobacz posta
    Nie wiem po co. To, ze Jki i Vki leza na polkach i sie kurza to co innego (D3x tez lezy i sie kurzy w wielu sklepach, majac przy okazji cene z kosmosu), ale po co produkowac 4 generacje tego samego sprzetu? Dlaczego nie produkuja dalej D700?
    A notowania Nikona lecą na pysk
    http://nikonrumors.com/2013/11/27/ni...his-year.aspx/

    W tym roku jest jeszcze gorzej...
    Amatorzy – martwią się o sprzet. Profesjonaliści – martwią się o pieniądze. Mistrzowie – martwią się o światło.

  3. #23
    J1
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Borat1979 Zobacz posta
    Design zdjęć nie robi. Problemem nie jest wygląd tylko to co siedzi w środku.
    Mam wrażenie że nie rozumiesz dzisiejszych czasów.

    Większość ludzi kupuje dzisiaj emocjami i na podstawie tego co powie "pan ze sklepu". Osób które kierują się relacją cena-możliwości jest coraz mniej. O poziomie świadomości przeciętnego zjadacza chleba nawet nie ma co wspominać.

    Dzisiaj liczy się bajerancki wygląd (rzecz względna) oraz szeroko rozumiany "małketing".


    Cytat Zamieszczone przez shaolin Zobacz posta
    Bo pewnie ci z amerykanskim akcentem aktualnie potrafia tylko tyc, a nie dizajnowac

    ...
    No właśnie tak "dizajnują", przez tycie.

  4. #24

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jaack Zobacz posta
    Mam wrażenie że nie rozumiesz dzisiejszych czasów.

    Większość ludzi kupuje dzisiaj emocjami i na podstawie tego co powie "pan ze sklepu". Osób które kierują się relacją cena-możliwości jest coraz mniej. O poziomie świadomości przeciętnego zjadacza chleba nawet nie ma co wspominać
    Może i bym to zrozumiał gdyby to nie było forum fotograficzne czyli zbirowisko osób, które powinno ciepłym moczem zlewać to co powie "pan ze sklepu"
    Sony A7 | Voigtlander 15/4.5 III | Tamron 28-75/2.8 RXD | Fuji 55/1.8


Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •