Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 22
  1. #1

    Domyślnie Nikon D7100- Migający ekran

    Witam.


    3 marca zostałem "szczęśliwym" posiadaczem nikona D7100. Minęło dokładnie 2 dni i nagle sie sciemnił ekran i zaczał tak delikatnie migotac więc 5 marca odesłałem na serwis. Wczoraj po równych 3 tygodniach aparat wrócił z serwisu i wszystko było okey. Dzisiaj rano tzn 28 marca zrobiłem 2 zdjęcia i problem wrócił.
    Co jest najśmieszniejsze to technik z serwisu stwierdził,ze to wina folii na wyświetlaczu i kazał mi ją odkleic bo to ona to powoduje.
    Więc tu pada moje pytanie czy to jest kwestia jakis ustawien,niekompatybilności z obiektywami czy po prostu padł ekran w nowym aparacie? Oraz czy moge się domagac wymiany na nowy sprzęt?

  2. #2

    Domyślnie

    A odkleiles te folie, czy nie? Moze to folia aluminiowa :P

  3. #3

    Domyślnie

    Po przeczytaniu raportu z serwisu przed uruchomieniem aparatu ją odkleiłem no wiesz, serwisu trzeba słuchac

  4. #4

    Domyślnie

    Jakiego obiektywu używasz?

  5. #5

    Domyślnie

    Sigma 18-200 i Sigma 10-20.
    Ale po odpięciu obiektywu nic nie daje.Uzywałem tych obiektywów z D3100 i wszystko było okey. Więc znów sie pewnie bede musiał męczyć z tym chorym serwisem.

  6. #6

    Domyślnie

    Spróbuj na jakiś czas podpiąć nikkora. Słyszałem o różnych problemach z zamiennikami.

  7. #7

    Domyślnie

    Tylko,ze niestety żadnego nikkora nie posiadam, dopiero sie przymierzam do kupna 70-300

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez LukeNH Zobacz posta
    Witam.


    3 marca zostałem "szczęśliwym" posiadaczem nikona D7100. Minęło dokładnie 2 dni i nagle sie sciemnił ekran i zaczał tak delikatnie migotac więc 5 marca odesłałem na serwis. Wczoraj po równych 3 tygodniach aparat wrócił z serwisu i wszystko było okey.?

    Widzisz.

    Popełniłeś kardynalny błąd.
    Skoro usterka się pojawiła, to trzeba było aparat zwrócić do sklepu.
    Jeżeli dokonałeś zakupu w sklepie internetowym to miałeś 10 dni na odstąpienie od umowy.

  9. #9

    Domyślnie

    Ja doskonale o tym wiem,ze przysługuje mi takie prawo ale niestety ja kupowałem w sklepie stacjonarnym i jestem skazany na serwis..

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez LukeNH Zobacz posta
    Ja doskonale o tym wiem,ze przysługuje mi takie prawo ale niestety ja kupowałem w sklepie stacjonarnym i jestem skazany na serwis..
    Nie musiałeś reklamować na podstawie gwarancji, a z tytułu niezgodności towaru z umową. Wtedy sklep zabiega o to by naprawić albo wymieniają lub zwrot pieniędzy.

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •