Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14
  1. #1

    Domyślnie Dla zainteresowanych jak sprzedawać swoje zdjęcia

    Pora, abym podzielił się swoim wieloletnim doświadczeniem na temat sprzedawania zdjęć i uczynienia z fotografii prasowej sposobu na skuteczne zarabianie. Pomimo kryzysu w branży, to nadal pracując jako fotograf freelancer można czerpać spore dochody ze sprzedaży zdjęć do gazet.

    Od 24 lat żyję ze sprzedaży zdjęć do prasy. Jako freelancer co miesiąc sprzedaję od 100 do 250 fotografii. Pewnie słyszeliście, że wiele gazet zwolniło swoich etatowych fotoreporterów. Ale jak przeglądacie gazety, to przecież nadal jest tam publikowanych mnóstwo fotografii. Zadawaliście sobie pytanie skąd gazety je biorą? No właśnie. Osoby zainteresowane tym tematem proszę o napisanie do mnie na priva.

  2. #2
    Moderator Konto PREMIUM Awatar Rafał_Sz
    Dołączył
    12 2006
    Miasto
    Jelenia Góra
    Posty
    15 000

    Domyślnie

    Proszę opisać tu warunki i zasady powyższego dzielenia się wiedzą. Jeśli nie jest się forumowiczem który ma opłacone wpisy komercyjne na tym forum, przejrzystość działania jest w tym przypadku wskazana, a działanie na PW jest co najmniej dwuznaczne.
    To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

  3. #3

    Domyślnie

    Musi być naprawdę krucho skoro pan Piotr pojawia się na forum.
    Mówiłam, mówiłam... najlepiej sprzedają się już tylko marzenia.

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Piotr Bławicki Zobacz posta
    Od 24 lat żyję ze sprzedaży zdjęć do prasy.
    Klikam Ci ja panie w >blog fotografia prasowa< a tu ... pajacyk 100 % wiarygodny wpis
    FuFu X100T
    Było D90, D7000, D7100, D610 i wiaderko słoików
    M
    oje tereny https://500px.com/sesio/galleries/gluszyca

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Seś@ Zobacz posta
    Klikam Ci ja panie w >blog fotografia prasowa< a tu ... pajacyk 100 % wiarygodny wpis
    Moderator widocznie zmienił podpis
    W sumie to wystarczy wpisać " Piotr Bławicki" w google i będziesz mieć wyniki.
    z pozdrowieniami - Krzysiek
    Nikon Z6 + Z6 + Z6II + N14-24 f/2.8S + N24-70 f/2.8S + N70-200 f/2.8G VR II + 35 f/1.8S + 50mm f.1.8S + Planar T* 50 mm f/1.4 + 85 f/1.8S + N105 f/1.4E + Tokina 100 f/2.8 + SB-910

  6. #6
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    "Od 24 lat żyję z gry w lotto, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej napisz na priva."

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez koesh Zobacz posta
    "Od 24 lat żyję z gry w lotto, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej napisz na priva."
    Masz kolekturę
    z pozdrowieniami - Krzysiek
    Nikon Z6 + Z6 + Z6II + N14-24 f/2.8S + N24-70 f/2.8S + N70-200 f/2.8G VR II + 35 f/1.8S + 50mm f.1.8S + Planar T* 50 mm f/1.4 + 85 f/1.8S + N105 f/1.4E + Tokina 100 f/2.8 + SB-910

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Piotr Bławicki Zobacz posta
    Pomimo kryzysu w branży, to nadal pracując jako fotograf freelancer można czerpać spore dochody ze sprzedaży zdjęć do gazet.
    Mialem watpliwa przyjemnosc widziec jak Pan pracuje na jednym pokazow. Zycze wszystkim fotografom by nie brali z Pana przykladu. Bez wzgledu na liczbe sprzedawanych zdjec.
    Odpowiadam jedynie za to co napisalem - nie za to co zrozumiales

  9. #9

    Domyślnie

    Rada jest prosta: "zmien prace, wez kredyt".

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Seś@ Zobacz posta
    Klikam Ci ja panie w >blog fotografia prasowa< a tu ... pajacyk 100 % wiarygodny wpis
    Ja poszedłem za ciosem i w pajacyka tez kliknąłem
    Pozdrawiam, Krzysztof

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •