Close

Strona 3 z 59 PierwszyPierwszy 123451353 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 586
  1. #21

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez shaolin Zobacz posta
    Przemek przeciez masz Df'a z poprzednia matryca, wystarczy Ci
    Nie kojarzę tego modelu

  2. #22

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez shaolin Zobacz posta
    Przemek przeciez masz Df'a z poprzednia matryca, wystarczy Ci

    wez nie bluznij ten aparat nie powinien sie nigdy pokazac na rynku...

  3. #23

    Domyślnie

    To już mnie loża szyderców ale hurtownia szyderców Dajcie szansę Nikonowi. Zobaczymy co wychodzi z tych małych sRaw. Zachwycamy się jakościa obrazu z aparatów w telefonach, a tu zaraz, że tfu, że źle i w ogóle. Jak i czym Panie / Panowie fotografowaliście 10 lat temu ? To musiała być droga przez mękę ?!
    Ostatnio edytowane przez Panerai ; 25-02-2014 o 12:28
    Panerai vel Eliot Capone

  4. #24

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Panerai Zobacz posta
    To już mnie loża szyderców ale hurtownia szyderców Dajcie szansę Nikonowi. Zobaczymy co wychodzi z tych małych sRaw. Zachwycamy się jakościa obrazu z aparatów w telefonach, a tu zaraz, że tfu, że źle i w ogóle. Jak i czym Panie / Panowie fotografowaliście 10 lat temu ? To musiała być droga przez mękę ?!

    10 lat temu KAZDY mial pelna klatke... nawet w kompaktach.

  5. #25

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Panerai Zobacz posta
    To już mnie loża szyderców ale hurtownia szyderców Dajcie szansę Nikonowi. Zobaczymy co wychodzi z tych małych sRaw. Zachwycamy się jakościa obrazu z aparatów w telefonach, a tu zaraz, że tfu, że źle i w ogóle. Jak i czym Panie / Panowie fotografowaliście 10 lat temu ? To musiała być droga przez mękę ?!
    10 lat temu droga przez mękę? Dlaczego? Produkty Nikona były 100 razy bardziej dopracowane.

  6. #26
    Gaduła Awatar shaolin
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Rio de Janeiro, Brazylia
    Posty
    9 828

    Domyślnie

    10 lat temu robilo sie zdjecia, a nie obrazy olejne Poza tym jeszcze nikt tu na powaznie nie narzeka.

  7. #27

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez shaolin Zobacz posta
    10 lat temu robilo sie zdjecia, a nie obrazy olejne Poza tym jeszcze nikt tu na powaznie nie narzeka.
    w sumie nie ma na co narzekac... z drugiej strony jeszcze bardziej nie ma powodu do euforii... jest po prostu dobrze. przelomu nima. czekamy dalej.

  8. #28

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez shaolin Zobacz posta
    10 lat temu robilo sie zdjecia, a nie obrazy olejne Poza tym jeszcze nikt tu na powaznie nie narzeka.
    No mam nadzieje, że te "narzekania" to w ramach porannej kawy i lekkiej nudy Wczoraj zabrałem na spacer swojego D 800. Wieczorem gdy odpaliłem LR i zobaczyłem jak zarejestrował materiał pomyślałem ... Nikoś jesteś cudny
    Niedawno w relu widziałem Nikosia D4 ... wielki klocek, nie dla mnie ... to jest dopiero zawodowa maszyna ! Dla mnie D 800 to szczyt jakości obrazowania ... wszelkie porażki to zwyczajnie moje niedouczenie w dziedzinie fotografii Życzę wszystkim miłego, udanego dnia. Niech nam świeci słoneczko jak tutaj w Szczecinie.
    Panerai vel Eliot Capone

  9. #29

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Panerai Zobacz posta
    wszelkie porażki to zwyczajnie moje niedouczenie w dziedzinie fotografii Życzę wszystkim miłego, udanego dnia. Niech nam świeci słoneczko jak tutaj w Sczecinie.

    ale nam N zafundowal pranie...

  10. #30

    Domyślnie

    no bo D800 (do iso3200 na pewno) to jest szczyt jakości obrazowania. A najgorsze jest że po czasie trudno przestawić się na coś też dobrego, ale jednak słabiej obrazującego
    pozdrawiam
    Paweł
    www.pawelpawlak.pl

Strona 3 z 59 PierwszyPierwszy 123451353 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •