Close

Strona 13 z 74 PierwszyPierwszy ... 311121314152363 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 121 do 130 z 735
  1. #121
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    01 2010
    Miasto
    Prawie nad morzem
    Posty
    51

    Domyślnie

    @Daimon


    Tak mam D90
    jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubańczykom

  2. #122

    Domyślnie

    Nie ma co się specjalnie jarać d90. Aparat ok, w dniu premiery był więcej niż ok. Jest ze mną 4 rok, uwiecznił wiele chwil bo do tego został kupiony.

    Zdaję sobie sprawę z poziomu puszki, więc nie psioczę na nią ale gdyby tylko kasa i skompletował obiektywy jakie planuję kupić, pozwoliła bez sekundy zastanowienia zmieniłbym na lepszy model głównie z racji AF. ISO? Do tego co robię nie problem. Wyleczyłem się z aptekarskiego podejścia do analizy plamek, więc 3200 spokojnie wykorzystuje. Papier świetnie przyjmuje nawet wysokie ISO, więc do rodzinno-pamiątkowego w pełni wystarcza.

  3. #123

    Domyślnie

    Miałem D90 przez ok 2 lata i zrobiłem nim ok 40 tys. zdjęć. Przeżył ze mną wiele fajnych chwil, jeździł ze mną praktycznie wszędzie i działał w różnych warunkach. Nigdy nie zawiódł. Później zająłem się fotografią okolicznościową i tu niestety objawiło się przeciętne AF oraz ISO. Na powietrzu, w domowym zaciszu, na wycieczkach jest świetny. Teraz za niewielkie pieniądze mamy fajne body, ze świetną ergonomią i obsługą starych szkieł bez AF. Niemniej jednak i w takich warunkach AF lubił się pomylić, przy czym to body zawsze było kierowane dla fanów fotografii, a nie do osób, którzy z fotografii żyją, czy dorabiają.

    Sprzedałem z bólem serca...
    D700+Grip
    N28 1,8G | N50/1,8D | N85/1,8D | SB 700

    D5200+18-55

  4. #124

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez puszosław Zobacz posta
    Seś@ żle mnie zrozumiałeś. nic nie mam do twojej foty. Moja wypowiedź tyczyła się malkontentów którzy robią OT na naszym wątku zachwytów a fotka kozak. obiektyw makro czy pierścienie pośrednie?
    Nikkor 40/2,8 Micro‎
    Ostatnio edytowane przez Seś@ ; 14-03-2014 o 15:16
    FuFu X100T
    Było D90, D7000, D7100, D610 i wiaderko słoików
    M
    oje tereny https://500px.com/sesio/galleries/gluszyca

  5. #125

    Domyślnie

    D90 to moja druga lustrzanka. Oczywiście ma swoje wady, ale wynikają one przecież z półki, na której ustawił go Nikon. Jest niezawodny i obsługa jest bardzo sympatyczna, wszystko jest "na wierzchu", świetnie leży w moich niezbyt dużych dłoniach. Wielu moich znajomych ma ten model i nie ukrywam, że tym też się sugerowałem przy zakupie. O tym, że jest to udany model świadczy chociażby to, że wciąż jest w sprzedaży. Będę go mile wspominał, bo przy nim D40 to były trzy siostry: pot, krew i łzy.

  6. #126

    Domyślnie

    Koncern Nikon okazał się przewidujący, jeśli chodzi o liczbę zachwytów. Natworzył takie zapasy magazynowe, że ciągle są w sklepach nówki, choć od ustania produkcji minął już spory kawałek czasu...
    Nikoś D90 + MB-D80 + Nikkor 16-85 VR + Nikkor 70-300 VR + Cosina 100 macro + SB-600 + Velbon Sherpa 600R
    Moja racja jest mojsza, niż Twojsza. Moja racja jest najmojsza!

  7. #127

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez żółto-czarny Zobacz posta
    Koncern Nikon okazał się przewidujący, jeśli chodzi o liczbę zachwytów. Natworzył takie zapasy magazynowe, że ciągle są w sklepach nówki, choć od ustania produkcji minął już spory kawałek czasu...
    Kiedy zaprzestano produkcji? Google jakoś ma dziś wolne albo ja źle szukam. W każdym razie wciąż nówki są w cennikach.

  8. #128

    Domyślnie

    Sprzedaje D90, bo kupiłem D600. Ale D90, to był mój pierwszy aparat z którego byłem zadowolony. Złego słowa o nim nie powiem Amen!
    Fuji

  9. #129

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez basket Zobacz posta
    Sprzedaje D90, bo kupiłem D600. Ale D90, to był mój pierwszy aparat z którego byłem zadowolony. Złego słowa o nim nie powiem Amen!
    Mam tak samo, z tym że ja już sprzedałem D90 bo "dostałem" D7100, ale również złego słowa o nim nie powiem... super aparacik i gdyby nie mikołaj na tą gwiazdkę to by mi jeszcze trochę służył
    D7100 / S 10-20 / N 18-105 VR/ N 70-300 VR / Slik Pro 500 DX / SB-600 /

  10. #130

    Domyślnie

    Jak za przedmówcami... D90 zostanie w niedalekim czasie zastąpiony pełna klatką, jednak sprawuje sie bardzo dobrze wiec nie będę go sprzedawał.
    D90 | N24-70/2.8 | N18-105 | N50/1.8 | S10-20/4-5.6 |SB-800

Strona 13 z 74 PierwszyPierwszy ... 311121314152363 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •