Close

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 50
  1. #1

    Domyślnie Myszki i klawiatury, jaka marka najlepsza?

    Nie, nie chce kupic, ani zmieniac.. tylko tak w zasadzie przyszlo mi na mysl.. jakie uzywacie, czy zwracacie uwage na marke, czy bez roznicy i jakie dla Was sa najlepsze..?
    Ja lubie Logitecha, bezprzewodowe i praktycznie chyba od zawsze tylko Logitech,
    a moze jest cos np. myszka innej marki, ktora bedzie tak samo dobra jak Logitecha?
    Pamietam kiedys sobie upatrzylam tez fajna myszke Logitecha, taka troche bardziej zaawansowana z przyciskami po bokach, no ale niestety dla praworecznych.. a ja trzymam myszke w lewej rece i mialam problem, bo dla leworecznych nie ma tak duzego wyboru.. no ale to tylko myszka.. wiec szczegol, ale czasem pogadac sobie mozna..

    Widzialam kiedys w MM klawiatury na baterie sloneczne.. co tez nie wymysla.. oczywiscie Logitecha..
    Moja fotografia to moja rzeczywistosc.. powiew powietrza, ktory mnie inspiruje, nakarmia mnie, ekscytuje, uspokaja mnie i dlatego najlepszy dzien, nie jest tym, gdzie wszystko poszlo dobrze, tylko taki, ktory zostawil piekne wspomnienie w twoim zyciu.

  2. #2

    Domyślnie

    Logitech - solidne i niezawodne zarówno myszki jak i klawiatury.
    Nie usunięto podpisu, ponieważ użytkownik nie posiadał linku do strony komercyjnej.

  3. #3

    Domyślnie

    no ale to tylko myszka.. wiec szczegol, ale czasem pogadac sobie mozna..
    O nie, w taki sposob nie bedziemy trozmawiali ^^
    Myszka jest bardzo waznym elementem ergonomii i wygody pracy z komputerem. Myszka musi byc przede wszystkim wygodna - jezeli bedzie zle wyprofilowana/dopasowana, bedzie znacznie bardziej obciazac nadgarstki. Liczy sie tez waga myszki - kazdy ma osobne preferencje, dla tego produkowane sa myszki z systemami wymiennych ciezarkow. Kwestia sensora jest troche bardziej skomplikowana, wiec tutajmoznaby gadac dluuugo ^^

    Nie do konca sie zgodze ze rzeczy logitecha sa solidne - kiedys byly bardziej, w tej chwili, te tansze modele nie pokazuja modelu wyzszego niz konkurencja. Logitech robi oczywiscie dobre myszki, jak MX, VX revolution, cala seria Gxxx orazma na koncie sporo dobrych klawiatur ( np stara di novo - nowa jest juz moim zdaniem delikatniejsza, gorzej wykonana ). Produkty gamingowe Logitecha na pewno sa na bardoz wysokim poziomie. Inna dobra firma to Razer, robiacy sprzet glownie gamingowy, ale solidny i z dobrymi parametrami.

    Dla mnie klawiatura na energie sloneczna ( zapewne chodzilo o http://www.logitech.com/en-us/keyboa.../k750-keyboard ) to tylko chwyt marketingowy. Co to za roznica w uzytkowaniu? ^^ Mam myszke ktora zajezdza baterie w 2-3 dni i odkad nauczylem sie zeby trzymac ja w nocy zawsze na kablu nie mam problemow z rozladowywaniem ^^
    d70s + N18-70 + N55-200

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kurtz Zobacz posta

    Dla mnie klawiatura na energie sloneczna ( zapewne chodzilo o http://www.logitech.com/en-us/keyboa.../k750-keyboard ) to tylko chwyt marketingowy. Co to za roznica w uzytkowaniu? ^^ Mam myszke ktora zajezdza baterie w 2-3 dni i odkad nauczylem sie zeby trzymac ja w nocy zawsze na kablu nie mam problemow z rozladowywaniem ^^

    Dokladnie o ta klawiature mi chodzilo, pewnie chodzi o to, ze jak ktos nie chce miec z kablem i by nie wymieniac baterii, moze zdecyduje sie na taka z bateriami slonecznymi hehe..

    A co do myszek, to chyba nie jest mozliwe, zeby bateria w myszce trzymala 2-3 dni? Naprawde?
    W pracy, uzywana profesjonalnie po 15h dziennie?

    W mojej myszcze, baterie wymieniam 1x na okolo 1 rok czasu..
    Moja fotografia to moja rzeczywistosc.. powiew powietrza, ktory mnie inspiruje, nakarmia mnie, ekscytuje, uspokaja mnie i dlatego najlepszy dzien, nie jest tym, gdzie wszystko poszlo dobrze, tylko taki, ktory zostawil piekne wspomnienie w twoim zyciu.

  5. #5

    Domyślnie

    Logitech G700 On 24/7, kolo 7-8h dziennie pracy, czasem dluzej.
    d70s + N18-70 + N55-200

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kurtz Zobacz posta
    Logitech G700 On 24/7, kolo 7-8h dziennie pracy, czasem dluzej.
    Logitech M-RAG97 (Mx Laser) - używany (męczony) codziennie przez 5 lat --> zaczyna padać kółko i lewy przycisk. Jeszcze działa ale nikt chyba tego nie naprawi - wymagało by kunsztu zegarmistrza. Pewnie drugie 600zł trzeba będzie przeznaczyć - czyli 120zł/rok.

    Pzdr.
    D700 + N24-70 + N80-200D ED + N70-300VR, SB-900

  7. #7

    Domyślnie

    Ja swojego MX500 męczyłem z 8 lat i zaczynają padać przyciski (już je podmieniałem i trochę w środku naprawiałem mychę), świetny model, teraz zmieniłem na G400, już widzę że nie jest tak wykonany jak model poprzedni a jest to praktycznie taka sama mysz. Zobaczymy jak długo pociągnie starą jeszcze trzymam w szafie. Co do klawiatury to posiadam też ponad 6 lat diNovo i jest nie do zajechania. Była już zalana i nadal działa, metalowy środek, ciężka i dokładna. Trudno mi sobie wyobrazić lepszą klawiaturę do pisania, oby się nie wykończyła bo nie będę wiedział co kupić. Baterie wymieniam hmm...sam nie wiem, raz na rok? nie pamiętam.
    D700 | F5 | F4 | F3 | F2 | F | FM2n | NIKOMAT FTn | Fuji X100
    AF16/2.8D | AF20-35/2.8D | AF70-180/4.5-5.6D ED Micro | AF80-200/2.8D ED | AF85/1.4D | AF105/2D DC | AF135/2D DC

    MF16/3.5Ai | MF20/4Ai | MF28/2Ai | MF55/1.2Ai | MF105/2.5Ai
    MF 50/1.4S | MF 50/1.4S-C | MF 10.5cm/2.5P | MF 105/2.5P



  8. #8

    Domyślnie

    Co myślicie o Gigabajcie? - wiem cena.
    D610 D70 N80-200/2,8 P200/4 N102/2,5 Taku55/1,8 ~135 N18-70, Pixma IP4700+OCP tetenal photo silk & fomei nano pearl

  9. #9

    Domyślnie

    a dlaczego jedna myszkam ma DPI 500/1000 inna nawet 3200, do czego to jest potrzebne?

    I co myslicie o takiej stuacji, czy to wina myszki, czy czegos innego.. kiedys potrzebowalam w PS, nalozyc jeden element na drugi i nalozyc inny z dokladnoscia 100%, ale nie moglam nalozyc perfekcyjnie, np. moglam przesunac z milimetr w lewo, lub w prawo, a ja potrzebowalam np. przesunac tylko pol milimetra, tak bardzo dokladnie.. i nieco byl problem bo myszka sie przesuwala na wiecej, niz mniej tak jak potrzebowalam.. ktos wie o co mi chodzi, zeby powiedziec gdzie tkwil problem, w czym?
    Moja fotografia to moja rzeczywistosc.. powiew powietrza, ktory mnie inspiruje, nakarmia mnie, ekscytuje, uspokaja mnie i dlatego najlepszy dzien, nie jest tym, gdzie wszystko poszlo dobrze, tylko taki, ktory zostawil piekne wspomnienie w twoim zyciu.

  10. #10

    Domyślnie

    Mekano przestawiając dpi myszki zmieniasz czułość jej działania. Albo latasz po całym ekranie albo robisz coś precyzyjnie. W Windowsie też można ruszać dpi.
    Ja np. w CNX2 klikne niższe dpi przy ustawianiu okien, lataniu tu i tam. Ale jak ruszam suwakami - WB, expozycja, kontrast to dpi na max i duży ruch myszką a mały kursorem.
    D610 D70 N80-200/2,8 P200/4 N102/2,5 Taku55/1,8 ~135 N18-70, Pixma IP4700+OCP tetenal photo silk & fomei nano pearl

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •