Close

Strona 50 z 80 PierwszyPierwszy ... 40484950515260 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 491 do 500 z 798
  1. #491

    Domyślnie

    Ty naprawdę chcesz zaoszczędzić dwie stówki, które wydaje się w Biedronce przy jednych zakupach, na monitor który ma służyć parę lat do pracy? Nie szkoda Ci oczu? Bo okulary pińćset+...

    Propozycja Czornyj'a jest bardzo sensowna, żeby nie powiedzieć okazyjna.

  2. #492

    Domyślnie

    Nie chcę zaoszczędzić 200 zł. Ja po prostu mam +/-300 zł na monitor. Gdybym miał te 200 zł więcej, to bym się nawet nie zastanawiał, tylko brał tego NECa. A tak to muszę szukać czegoś tańszego. Do tej pory pracowałem na starym monitorze, który wg mnie był bardzo dobry (też NEC, ale nie pamiętam jaki dokładnie). A w perspektywie kilku miesięcy mam jeszcze zakup laptopa i wolę tam coś dorzucić, niż do drugiego monitora. I cały czas przypominam, że to ma być ekran głównie do pracy, a do grafiki przy okazji. Po prostu chcę kupić najlepszą opcję z możliwych w tej kwocie, a nie najlepszy używany monitor jaki uda mi się znaleźć bez względu na kwotę.

  3. #493

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Hiszpan_MK Zobacz posta
    Upierać się przy tej kwocie nie upieram, po prostu taki jest budżet Ewentualnie jakby coś było mega wartego, to ze 2 dychy mogę dołożyć.

    Czyli lepiej inne marki z IPS niż te co wymieniłem?

    Z Delli i LG znalazłem:
    DELL P2210
    LG E2210
    DELL 2208
    LG W2242
    Dell P2213
    Dell U2211
    DELL P2212

    Znalazłem też na allegro tego NECa o którym wspomniałeś, ale nie jest powiedziane konkretnie co jest wadą, więc raczej bałbym się go kupić...
    Wpisz w wyszukiwarkę Allegro „Dell hp lg ips led” do 320, bo znowu wypisałeś TNki i świetlówkowce. Dużo tego nie będzie, do tego trochę zabawy z odsiewaniem uszkodzonych i może coś używalnego się trafi. Trzy stówy to niestety nie bardzo jest budżet na coś sensownego, może po prostu dołożyć tą kwotę do laptopa z IPS?

  4. #494

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Czornyj Zobacz posta
    U moich sąsiadów mają duże ilości poleasingowych NEC EA244WMi w idealnym stanie - matryca IPS, sprzętowa kalibracja, gwarancja wymiany w razie niezadowolenia, oraz 12mcy gwarancji - ale kosztują 500PLN.
    Ci sąsiedzi to AMSO czy ktoś inny?
    FF (Fuji + Fuji)

  5. #495

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Merde Zobacz posta
    Ci sąsiedzi to AMSO czy ktoś inny?
    Na szczęście mieszkam w przyjemniejszej okolicy - sąsiedzi to Laurem, otworzyli się dosłownie pod moim biurem

  6. #496

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Hiszpan_MK Zobacz posta
    Po prostu chcę kupić najlepszą opcję z możliwych w tej kwocie,
    W tej kwocie kupisz najwyzej jakieś badziewie przy ktorym stracisz wzrok albo monitor rozpieprzy Ci się za chwilę. A ew. serwis będzie kosztował więcej niż 300 PLN które wydasz.
    Naprawde szkoda oczu, zdrowia i nerwów. Jeśli masz tak mało kasy to dla mnie ta opcja o której napisał Kol. Czornyj (monitor za 500) jest najlepsza.
    Uwierz mi że nie da się kupić przyzwoitego (nie dobrego!) monitora w kwocie o której piszesz...
    Pozdrawiam. Piotr
    Leica M9 + MP + Summilux 35/1.4 ASPH + Noctilux 50/0,95

  7. #497

    Domyślnie

    Laptopa z IPS na pewno kupię, ale to będzie max 13 calowy, bo zależy mi na mobilności. Dlatego właśnie potrzebuję drugi duży monitor.
    Znalazłem tego polecanego NECa za 400 zł i chyba się na niego zdecyduję. Tylko najpierw go muszę sprawdzić. Na co oprócz równomiernego podświetlenia zwrócić uwagę?

  8. #498

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Hiszpan_MK Zobacz posta
    Na co oprócz równomiernego podświetlenia zwrócić uwagę?
    Zwróć uwagę na ilość godzin które "świecił". Używany monitor - zwłaszca intensywnie używany to moim zdaniem loteria.... I nie polecam CI sprżetów poleasingowych które tyrały w sudiach graficznych albo w skanerowniach...
    Jeśli poważnie podchodzisz do swojej pracy/hobby to kup sobie normalny monitor - nawet na jakieś raty. Pamiętaj że jeśłi kupisz trupa to w razie awarii będziesz mógł go wyrrzucić bo kwoty serwisu znacznie przekroczą kwotę zakupu....
    Pozdrawiam. Piotr
    Ostatnio edytowane przez pioterkow ; 01-12-2017 o 17:46
    Leica M9 + MP + Summilux 35/1.4 ASPH + Noctilux 50/0,95

  9. #499

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pioterkow Zobacz posta
    Zwróć uwagę na ilość godzin które "świecił". Używany monitor - zwłaszca intensywnie używany to moim zdaniem loteria.... I nie polecam CI sprżetów poleasingowych które tyrały w sudiach graficznych albo w skanerowniach...
    Jeśli poważnie podchodzisz do swojej pracy/hobby to kup sobie normalny monitor - nawet na jakieś raty. Pamiętaj że jeśłi kupisz trupa to w razie awarii będziesz mógł go wyrrzucić bo kwoty serwisu znacznie przekroczą kwotę zakupu....
    Pozdrawiam. Piotr
    Ilości godzin to względna kwestia - monitory u sąsiadów miały od 3000 do 10000h nalotu i paradoksalnie ten z 10000h był jednym z najmniej zużytych.

  10. #500

    Domyślnie

    Zapytam o cos takiego, nie nówka, ale gwarancja i wogóle. Obawiam się, że może jakaś ściema, ale może ktoś miał z tym sklepem do czynienia.... http://www.sck.pl/product/Monitor-23...cji/?id=139564 lub ewentualnie taki http://www.sck.pl/product/Monitor-21...cji/?id=125094 no i jeszcze taki
    http://www.sck.pl/product/Monitor-23...cji/?id=169451 nadmienić chciałem, że to do amatorskiegu użytku
    Ostatnio edytowane przez jacekni ; 24-08-2019 o 11:02

Strona 50 z 80 PierwszyPierwszy ... 40484950515260 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •