Close

Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1

    Domyślnie Fundamenty fotografii na eBook za DARMO

    W Apple App Store jest dostępny opracowany przez fotografa-przyrodnika Moose'a Ptersona eBook. Bardzo fajnie wydany i co najważniejsze darmowy podręcznik, który przyda się każdemu amatorowi i zawodowcowi. Wydany w języku angielskim może zainteresować rownież dzieci które bawią się iPadami,iPhonami... Minus to platforma system IOS , Mac i tablety w/w firmy. Nie mam info co do dostępności na innych systemach.
    Tytuł "Moose Press"
    Ostatnio edytowane przez tom16 ; 05-02-2014 o 14:52

  2. #2

    Domyślnie

    Czy jest to w każdym App Store? Szukałem w UK i nie ma tej książki.
    "...nie ma ludzi normalnych, sa tylko nieprzebadani..."

  3. #3

    Domyślnie

    Trzeba wyszukać w Apple Store w iTunes
    Sprzętowy onanizm prowadzi do twórczej impotencji

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez GeparD Zobacz posta
    Czy jest to w każdym App Store? Szukałem w UK i nie ma tej książki.
    Nie wiem czy ten App jest dostępny w UK. Proponuję Ci wpisać jeszcze BT Journal i szukać "by relevance". Daj znać czy pomogło, jeśli nie to jeszcze coś wymyślimy

  5. #5

    Domyślnie

    ano nima... sa tylko podcasty - moze o to chodzi?
    Sluzba niewybatozona z rana predko sie bisurmani
    www.smooth.photography/vs13

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Carlos_lo Zobacz posta
    ano nima... sa tylko podcasty - moze o to chodzi?
    Wkradł się błąd w pisowni nazwiska autora, Peterson!

  7. #7

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez tom16 Zobacz posta
    Wkradł się błąd w pisowni nazwiska autora, Peterson!
    To akurat nie problem, szybko mozna sie zorientowac, natomiast - dla mnie przynajmniej - problemem jest to, ze tylko na iPada jest aplikacja, uzywam iPhona i se ne da panie
    Swoja droga powgrywalem pare ksiazek do telefonu, ale czytanie i uzywanie go do tego to porazka.
    I prawde mowiac, testowalem czytanie ksiazek, czasopism z obrazkami na iPadzie (pdfy) - przeszkadza mi okropnie ta forma. Nie ma to jak wziac papier w reke i przewracac strony.
    Generalnie przegladam zajawki w wersji elektronicznej i kupuje ostatecznie drukowana wersje.
    Sluzba niewybatozona z rana predko sie bisurmani
    www.smooth.photography/vs13

  9. #9

    Domyślnie

    Rzeczywiście, iPhone jest dobry do szybkiego przeglądania internetu, czytanie na nim napisaną maczkiem dużą stronę wielkości książkowej to porażka, natomiast iPad już lepiej nadaje się do tego celu. Jedyny minus dla mnie, to szybsze męczenie się oczu. Wy tez tak macie?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •