Close

Strona 45 z 50 PierwszyPierwszy ... 354344454647 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 441 do 450 z 500
  1. #441

    Domyślnie

    Na start wystarcza Ci dwa, trzy śluby u znajomych. Żeby złapać odrobiny pewności siebie. Cała część teoretyczna jest w internecie do przeczytania i obejrzenia. Na pewno warto obejrzeć wpierw trochę kadrów, żeby być przygotowanym na szukanie i powtarzanie określonych ujęć. Sprzęt musisz sobie oczywiście skompletowac tak, abyś w trakcie nie musiał się martwić, że czegos ze sobą nie masz. I tyle. Później dokładnie ogarnij materiał w LR czy czego tam uzywasz.

    Powyższe ma oczywiście zastosowanie wyłącznie od warunkiem, że jakies tam zdjęcia już robisz i wiesz jak je poprawnie naświetlać, znasz ograniczenia swojego sprzętu itd.

  2. #442

    Domyślnie

    No nie wiem czy oglądanie kadrów ślubnych to taki dobry pomysł. Większość jest słaba jak nie wiem. I to nawet u fotografów, biorących 6000+ za reportaż. Lepszy pomysł to chyba poczytanie for ślubnych i o samym przebiegu ceremonii.

  3. #443

    Domyślnie

    Znaczna część jest słaba, ok, ale bez przesady z tą większością. Bez problemu można znaleźć strony fotografów na których jest na co popatrzeć i co podejrzeć

  4. #444

    Domyślnie

    Pewnie, że jest na co popatrzeć. Ja myślę, że warto iść do kościoła przed ceremonią i obczaić sobie światło, przygotowac się na opcje, że światło będzie się cały czas zmieniać. Inne w kościele, inne przed kościołem, inne na sali. No i tyle. Reszta to wprawne oko.

  5. #445

    Domyślnie

    Ten gość: https://www.instagram.com/ugurkurukoc/, Marcin Kęsek (pewnie dlatego, że to prymarnie nie był fotograf ślubny), Aga Tomaszek... A tak, to lipa. Chętnie bym poznał kilku lepszych.

  6. #446
    Gaduła Awatar manfred
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Góralem jestem i nikt kto ma okowite nie jest mi obcy
    Posty
    5 038

    Domyślnie

    Adam Trzcionka, DR5000, Smoki, Górscy a i z naszego forum Radziszewski i wielu innych mi się bardzo podobają znaczy się ich zdjęcia.

  7. #447

    Domyślnie

    Niektóre te nazwy znam i szału nie robią, ale resztę sobie sprawdzę. Generalnie to zgadzam się z tym gościem: https://www.youtube.com/watch?v=KpORf1gYDb8&t=7s

  8. #448
    Gaduła Awatar manfred
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Góralem jestem i nikt kto ma okowite nie jest mi obcy
    Posty
    5 038

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Umbra Zobacz posta
    Niektóre te nazwy znam i szału nie robią

    Generalnie to zgadzam się z tym gościem: https://www.youtube.com/watch?v=KpORf1gYDb8&t=7s
    Ja generalnie mam na odwrót.

  9. #449

    Domyślnie

    Nie dalej jak wczoraj słuchałem audycji z udziałem wziętego fotografa ślubnego, który stwierdził, że jak ktoś jest dobry, to wystarczy mu 1 s na obróbkę zdjęcia ślubnego. No jak traktować takich ludzi poważnie? 90% tych fotografów to jest dno i metr mułu.

  10. #450

    Domyślnie

    Może też dużo zależy od tego, kto ma jakie standardy

Strona 45 z 50 PierwszyPierwszy ... 354344454647 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •