Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15
  1. #1

    Domyślnie Tła fotograficzne

    Jaki materiał najlepiej spisze sie jako tło fotograficzne? Potrzebuje białego i czarnego tła. Na alledrogo są tła, ale z jakiegoś dziwnego dziurkowanego materiału Ja potrzebuje zwykłe, gładkie, z grubego materiału, żeby nic nie prześwitywało i nie było tej dziwnej perforacji.
    Pozdrawiam

  2. #2

    Domyślnie

    To na allegro na pewno sie nie nada. Najlepiej bylo by kupic po prostu tlo papierowe. Ja uzywam czarnego materialu i jakos sobie radze ale nie jest to ideal. Ponoc da sie tez kupic jakas specjalna folie rolnicza - jest dosc gruba i matowa.
    Pozdrawiam Karol

  3. #3

    Domyślnie

    Zastanawiałem się nad jakimiś materiałami dostępnymi bez problemu w jakiś sklepach z tkaninami. Może chociaż jakieś porady? Na pewno nie błyszczące , dośc grube (co by nie świtało )na co jeszcze zwróci uwagę?
    Pozdrawiam
    Pucha i szkła NIKON

  4. #4

    Domyślnie

    Bedziesz mial duzy problem z szerkoscia bo po prostu wiekszosc materialow jest na 1,5 metra. Pamietaj tez zeby nie mial raczej faktury. Moj material jest taki polaropodobny troche.
    Pozdrawiam Karol

  5. #5

    Domyślnie

    wiekszosc materialow jest na 1,5 metra
    No ale zawsze można je zszyc Tylko problem, żeby kobietę do roboty zagonic
    Pozdrawiam
    Pucha i szkła NIKON

  6. #6

    Domyślnie

    Owszem mozna ale takie szycie jest niestety widoczne i czasem potrafi bardzo przeszkadzac. Trzeba sie pilnowac zeby tak budowac kadr aby dalo sie je latwo usunac w PS, gorzej jak robisz analogowo.
    Pozdrawiam Karol

  7. #7

    Domyślnie

    szycie jest niestety widoczne
    Nigdy nie miałem do czynienia z tłami fotograficznymi (przerzucam się dopiero z kawałka białego kartonu ) i myślałem, że z pewnej odległości nie będzie widac szycia. No to będzie problem Co prawda analogowo nie pstrykam, ale...

    [ Dodano: Wto 26 Lip, 2005 ]
    A z czego są wykonane profesjonalne tła? Widziałem bardzo drogie z kartonu i jeszcze droższe z materiału (co to za materiał?)
    Pozdrawiam
    Pucha i szkła NIKON

  8. #8

    Domyślnie

    Ja mialem okazji uzywac tylko tych z kartonu, innych nie mialem okazji.
    Pozdrawiam Karol

  9. #9

    Domyślnie

    ja mam jedno PROFESZJONALNE (kupione w sklepie foto), szare, z kartonu - jego główną cechą jest to, że ma 1,5m szerokości i 10m długości, wiec raczej w papierniczym takiego nie dostaniesz. Pozatym to jest to mocny, gruby barwiony w masie karton, lekko satynowany. Innych, ponadnaturalnych cech nie stwierdziłem.

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Robert S.
    Widziałem bardzo drogie z kartonu i jeszcze droższe z materiału (co to za materiał?)
    Muslin

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •