Close

Strona 138 z 217 PierwszyPierwszy ... 3888128136137138139140148188 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 371 do 1 380 z 2164
  1. #1371

    Domyślnie

    Ta rada z Sony nie była taka głupia...

  2. #1372

    Domyślnie

    Nie mówiłem, że popsuje?
    - Stary człowiek czytał dziecku Odyseję i ono w ogóle przestało mrugać oczami. A ty co opowiesz?
    - Przechodząca kobieta, która w deszczu złożyła parasol i zupełnie przemokła...

  3. #1373

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez !AGresT Zobacz posta
    Nie mówiłem, że popsuje?



    No nic, zobaczymy jak bedzie wygladal zdarzen ciag dalszy.

  4. #1374

    Domyślnie

    Leica - it's not a bug, it's a feature

    Życzę i tym razem pomyślnego załatwienia sprawy!
    N -> L -> S

  5. #1375

    Domyślnie

    Co było zepsute tym razem?

  6. #1376

    Domyślnie

    Wybierak ramek. Nie skumałem się, bo domyślną ramką jest 35mm, a że mam szkło 35mm to wszystko się zgadzało. Ale jak podłączyłem pożyczony od Mirka obiektyw 50mm to coś mi się ta ramka szeroką być zdawała. Obiektywy nie wybierają właściwej ramki - cały czas jest domyślna pozycja tego dinksa. Jak dinksem ruszysz, to pokazuje inne. Ale nie wybierają się za pomocą obiektywu. I z tym nawet mógłbym żyć, gdyby nie fakt, że aparat miał jakieś przejścia i pytanie, co wyskoczy w następnej kolejności w związku z tym. Może migawka się rozdupcy? Diabli wiedzą...

    I tak się poważnie zastanawiam, co by nie zwrócić kolejnego aparatu temu facetowi i odebrać moją siódemkę, która cyfrowa może nie jest, ale może to i dobrze.

  7. #1377

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Franek_ Zobacz posta
    Wybierak ramek. Nie skumałem się, bo domyślną ramką jest 35mm, a że mam szkło 35mm to wszystko się zgadzało. Ale jak podłączyłem pożyczony od Mirka obiektyw 50mm to coś mi się ta ramka szeroką być zdawała. Obiektywy nie wybierają właściwej ramki - cały czas jest domyślna pozycja tego dinksa. Jak dinksem ruszysz, to pokazuje inne. Ale nie wybierają się za pomocą obiektywu. I z tym nawet mógłbym żyć, gdyby nie fakt, że aparat miał jakieś przejścia i pytanie, co wyskoczy w następnej kolejności w związku z tym. Może migawka się rozdupcy? Diabli wiedzą...
    A co to za 50-ka konkretnie? Sprawdzałeś jeszcze innym obiektywem?
    N -> L -> S

  8. #1378

    Domyślnie

    wychodzi na to, że taki maly przebieg jest gwarancją kłopotów. i nigdy nie wierzyc, że ktoś sprzedał od razu, bo mial takie fanaberie.
    co oni mają jeszcze w tym sklepie...

  9. #1379

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Cooder Zobacz posta
    A co to za 50-ka konkretnie? Sprawdzałeś jeszcze innym obiektywem?


    To ruska pisiontka z adapterem m39->M. Ale po pierwsze, primo, z poprzednim aparatem (który miał uszkodzoną elektronikę) działało poprawnie i wybierało ramki. Po drugie, primo, to jest kawałek stali czy innego amelinium i tego się NIE DA zepsuć; w sensie adaptera. Do tego podpiałem jeszcze ruską 135mm, którą kiedyś kupiłem za 3 dychy i efekt ten sam. Zresztą nawet jak podpinam Biogon ZM, to ta dźwigienka nie pracuje (a zawsze jak podpinasz obiektyw powinna zrobić ruch w trakcie którego aparat wybiera ramkę i wskoczyć na właściwą pozycję). Defekt na 100%.

    I teraz pytanie - czy to defekt jedyny? Bo jak jeszcze części do Twojego Land Cruisera da się znaleźć w chilijskim stepie, to o części do cyfrowej lajki może być nieco trudniej.

  10. #1380

    Domyślnie

    A nie powinno to działać tylko z oryginalnymi obiektywami?
    A do innych ręcznie trzeba ramkę wybrać?
    Bo niby w co ma ten mechaniczny dinks wskakiwać przy przejściówce?
    Tak pytam, sorry, chcę zroumieć o co chodzi.
    Fotografowanie jest równoznaczne z przywłaszczaniem sobie zdejmowanego przedmiotu. Oznacza to wchodzenie w pewien stosunek, który kojarzy się nam z poznaniem, czyli zawładnięciem. Susan Sontag
    A7 II Zeiss Batis 25/2 85/1,8 500px FB

Strona 138 z 217 PierwszyPierwszy ... 3888128136137138139140148188 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. ramka cyfrowa
    By Tristan in forum Pozostałe akcesoria
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 31-10-2012, 11:33
  2. Zimno a cyfrowa lustrzanka
    By pic1985 in forum Nikon - D40-D90 i D3000-D7500
    Odpowiedzi: 21
    Ostatni post / autor: 19-09-2008, 12:05
  3. Technika cyfrowa
    By Max in forum Foto - technika
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 05-07-2005, 16:54
  4. Obróbka cyfrowa
    By gmoszkow in forum Foto - technika
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 27-12-2004, 02:59

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •