Close

Strona 59 z 217 PierwszyPierwszy ... 949575859606169109159 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 581 do 590 z 2164
  1. #581

    Domyślnie

    jakby ktos chcial to moge sprzedac ciut taniej M9 Correspondent Edition

    Road to Manila

  2. #582

    Domyślnie

    >>Sławek, Wojtek
    o ile z żałosnych zabiegów marketingowych Leiki można się pośmiać (choć to także dobry powód do poważniejszej rozmowy), to kwestia poprawnego działania układu ustawiania ostrości jest dla mnie prosta - to ma działać idealnie - na poprawki w locie nie mogę sobie pozwolić, to niewykonalne przy 4 obiektywach

    jako ciekawostka - na moim D700 135ka DC ostrzyła w punkt, ale praca śrubokręta była denerwująca

  3. #583

    Domyślnie

    Mnie się do Solms jeszcze wysłać nie zachciało, za to kilka razy rozważałem zrobienie kalibracji dalmierza samemu. Jeśliby poszło OK, to jaki powód do dumy! Jeśli nie, to zawsze pozostaje serwis.
    Gorzej, jeśli grzebania wymagają też obiektywy - tego się już raczej domowym sposobem robić nie powinno.
    Snoblesse oblige:
    | buskonostalgicznie.pl | wpkx.pl | psioniczni.pl |

  4. #584

    Domyślnie

    Ależ oczywiście, że dalmierz powinien działać prawidłowo. Srednio mi wychodziło kompensowanie "na oko". A wyobraź sobie jakie to było denerwujące gdy masz mozliwość sprawdzić to na LV i widzisz prawidłowo wyostrzony obraz na ekranie, a w tym samym czasie plamka w wizjerze rozjechana. Nie da się już wtedy samego siebie oszukać, że może mój błąd . Tak był rozjechany, że lux 50 gdzieś tak od f4-5,6 był pewny .
    N i L

  5. #585
    Ahmed The Dead Terrorist Awatar WojtehP
    Dołączył
    09 2006
    Miasto
    Mauretania
    Posty
    1 897

    Domyślnie

    ja w swojej zorce 6 robiłem sam korektę dalmierza .. a to przecież kopia wiec Woytek proste to jest

  6. #586

    Domyślnie

    Sam jesteś kopia - nie powiem kogo!
    Zorka to klon Leiki II, M to nieco inna bajka. Co nie znaczy, że nie robiłem tego w M3.
    Snoblesse oblige:
    | buskonostalgicznie.pl | wpkx.pl | psioniczni.pl |

  7. #587

  8. #588

    Domyślnie

    Wypas! Ile metrów kwadratowych?
    Snoblesse oblige:
    | buskonostalgicznie.pl | wpkx.pl | psioniczni.pl |

  9. #589

  10. #590

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ranbir kapoor Zobacz posta
    jakby ktos chcial to moge sprzedac ciut taniej M9 Correspondent Edition
    A co? Zbierasz na tą od Lenny'ego Kravitza?

    Kurczę, jakoś wciąż mi się to nie chce pomieścić w głowie. Ja rozumiem, limitowane edycje z niedostępnym nigdzie indziej szkłem (np. lux 28mm), albo m60 bez wizjera, albo jakieś a'la carte. Klient nasz pan. Ale przez wypuszczenie edycji udającej, że aparat jest używany Leica - świadomie lub nie - dobitnie wskazała, kto w istocie jest grupą docelową. Postawić w gablotce, ale niech wygląda na złachany.

    Ja swojego aparatu nie traktuję z nadmiernym szacunkiem, obiektyw ostatnio naprawiałem scyzorykiem i lakierem do paznokci, ale body nawet w połowie nie jest tak wyeksploatowane, jak ta Correspondent Edition.

Strona 59 z 217 PierwszyPierwszy ... 949575859606169109159 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. ramka cyfrowa
    By Tristan in forum Pozostałe akcesoria
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 31-10-2012, 11:33
  2. Zimno a cyfrowa lustrzanka
    By pic1985 in forum Nikon - D40-D90 i D3000-D7500
    Odpowiedzi: 21
    Ostatni post / autor: 19-09-2008, 12:05
  3. Technika cyfrowa
    By Max in forum Foto - technika
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 05-07-2005, 16:54
  4. Obróbka cyfrowa
    By gmoszkow in forum Foto - technika
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 27-12-2004, 02:59

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •