Close

Strona 169 z 217 PierwszyPierwszy ... 69119159167168169170171179 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 681 do 1 690 z 2164
  1. #1681

    Domyślnie

    Nic nie jest nieostre :/

    Ostrość siedzi tam, gdzie powinna.

    Żadne też nie jest poruszone.

    Ale to obrazki co mają 800px na dłuższym boku, więc może na tych Twoich 30" telewizorach się nie prezentują jak powinny?

  2. #1682

    Domyślnie

    Przecież też o tym wspomniałem... Dawanie takich małych zakrawa na złośliwość.
    Snoblesse oblige:
    | buskonostalgicznie.pl | wpkx.pl | psioniczni.pl |

  3. #1683

    Domyślnie

    Dawanie takich co trzeba trzy razy przewinac monitor żeby zobaczyć zdjęcie również

    Do tego małe szybko się wrzucają i szybko wczytuja.

    Do tego mam na monitorze rozdzielczosc 1024x768 i mi się akurat tak układa

  4. #1684

    Domyślnie

    No to mamy jasność.
    I rozdzielczość.
    I rezygnację...



    PS Kupiłeś choć coś fajnego na tym jarmarku?
    Snoblesse oblige:
    | buskonostalgicznie.pl | wpkx.pl | psioniczni.pl |

  5. #1685

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wpkx Zobacz posta
    ...
    Mister Pawel92 - z autorem znamy się osobiście i nie takie "niestosowne uwagi" są już za nami, a przed nami wciąż reszta życia - aż do śmierci, a może i dalej.
    Niech będzie, że o kolorach się nie dyskutuje. Tylko, że te kolory kompletnie nie kojarzą mi się z kodakowską CCD z M9, którą znam dłużej, niż autor.
    A oglądam dziś już na trzecim ekranie. Przy tym żaden z nich nie jest ani smartfonem, ani zegarkiem, za to ten trzeci jest referencyjny...
    Ekran, niestosowne uwagi i dyskusje o kolorach to były (miały być) żarty. Nie miałem (i nie mam ) najmniejszego zamiaru nikogo pouczać, edukować czy strofować. Bije się w piersi i proszę o wybaczenie: poniosło mnie. Nastepnym razem dorzucę smileja, albo nie będę się mieszał
    Pozdrawiam
    Paweł

    Moja radosna twórczość

  6. #1686

    Domyślnie

    Piwo i chleb ze smalcem się liczą?

  7. #1687

    Domyślnie

    Jeszcze jak!
    Snoblesse oblige:
    | buskonostalgicznie.pl | wpkx.pl | psioniczni.pl |

  8. #1688

    Domyślnie

    Wy tu gadka-szmatka i chyba nawet nie zauważyliście, że od przedwczoraj na lajkowych forach zahuczało, bo już można kupować M10-P z pierwszej ręki. Jak zwykle jest dopłata za brak czerwonej kropki, ale za to w gratisie dają ekranik dotykowy i ponoć najcichszą migawkę wszechczasów.

    A moje obie M3, które niebawem skończą 60 lat, też nadal robią zdjęcia. I będą je robić za kolejnych 60 lat, gdy mnie już dawno na świecie nie będzie. Oby tylko filmy były w sprzedaży. Na razie Fuji konsekwentnie zwija asortyment i od jesieni ponoć ma nie być Acrosa 100, ale jeszcze tu i ówdzie jest do nabycia, więc właśnie zakupiłem dziesięciopak, który ląduje w lodówce jako zapas nienaruszalny.

  9. #1689

    Domyślnie

    Ja niedawno odkryłem (znaczy się zgapiłem od Przemka Strzeleckiego) fajny film, Kentmere 400. Niedoswietlany o 2ev i wołany na ISO 1600. To jakiś tani brand Ilforda chyba.

    Fantastycznie wygląda. Ostrość, ziarno, fajne biele. Warto się zaopatrzyć i robić, a nie kitrać po szufladach
    Ostatnio edytowane przez Franek_ ; 26-08-2018 o 01:29

  10. #1690

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Franek_ Zobacz posta
    ...fajny film, Kentmere 400. Niedoswietlany o 2ev i wołany na ISO 1600. To jakiś tani brand Ilforda chyba...
    Nie wiem jak film ale papiery z serii Kentmere Art to byly cuda dla wybranych.

Strona 169 z 217 PierwszyPierwszy ... 69119159167168169170171179 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. ramka cyfrowa
    By Tristan in forum Pozostałe akcesoria
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 31-10-2012, 11:33
  2. Zimno a cyfrowa lustrzanka
    By pic1985 in forum Nikon - D40-D90 i D3000-D7500
    Odpowiedzi: 21
    Ostatni post / autor: 19-09-2008, 12:05
  3. Technika cyfrowa
    By Max in forum Foto - technika
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 05-07-2005, 16:54
  4. Obróbka cyfrowa
    By gmoszkow in forum Foto - technika
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 27-12-2004, 02:59

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •