Close

Strona 164 z 217 PierwszyPierwszy ... 64114154162163164165166174214 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 631 do 1 640 z 2164
  1. #1631

    Domyślnie

    Ktoś tu coś wciska? Na pewno nie ja. Odniosłem się tylko do wymiarów (i wagi) sprzętu. Dla mnie to też ważna kwestia i tylko dlatego pociągnęłem OT, ale nikomu nie wciskam, że A7 jest lepszy, gorszy, taki sam tylko tańszy, brzydszy czy ładniejszy niż Leica. To samo z RXem. Monopol na małe FF się skończył, ale nie oznacza to, że dla kogoś mimo to Leica nie może być bardziej atrakcyjnym wyborem.

  2. #1632

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez karczek.foto Zobacz posta
    nie, skończył się czas tylko.....
    A7 z V 40/1.4 jest zbliżony poręcznością. O spleśniałych Konicach AR (28,40) wraz z adapterem nie wspominam nawet.

    Nie ma się co czepiać milimetrów - to ta sama grupa gabarytowa; każdy coś dla siebie spokojnie wybierze. Alternatywa, w każdym razie, istnieje.
    No widzisz - pytalem czy przymierzales, bo widze, ze Ci sie wydaje. Te milimetry i proporcje ("pryzmat" z celownikiem) robią swoje. Nie biore pod uwage manualnych obiektywow, bo uwazam, ze nie da sie nimi ostrzyc szybko podczas dynamicznych kadrow. Moim zdaniem nie zwracales nigdy uwagi na wielkosc - w czym nie ma niczego zlego - i piszesz z pozycji teoretyka, ja natomiast przymierzalem sie do A9 i wiem, ze nie spelnia kryteriow jak jak seria M. Tak wiec wbrew temu co piszesz, nie wiem jak bardzo zaklinalbys rzeczywistosc, w kwestii wielkosci i "pakownosci" alternatywa nie istnieje.

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez cz4rnuch Zobacz posta
    Monopol na małe FF się skończył, ale nie oznacza to, że dla kogoś mimo to Leica nie może być bardziej atrakcyjnym wyborem.
    No ale wlasnie sie nie skonczyl. Piszesz o wyjatkowym aparacie kompaktowym a nie o systemie. W zasadzie mi to nie przeszkadza - kazdy ma prawo do wlasnego zdania, tylko stawiasz mnie w niezrecznej pozycji, bo twierdzisz, ze istnieje cos na co czekam z nadzieja od kilku lat.

  3. #1633

    Domyślnie

    Nie piszę Keeku tylko o kompakcie. Dodałem czego używam na codzien i gdzie mi się to mieści.
    Ostatnio edytowane przez cz4rnuch ; 17-05-2018 o 17:34

  4. #1634
    GL
    Gość

    Domyślnie

    O RX1 to w kontekście aparatów Leica lepiej nie wspominać. Jakość obrazu w rogach marna, trzyma się go fatalnie, a pokrętła sterujące to rozpacz. To chyba najgorszy cyfrowy FF jaki powstał, aż trudno uwierzyć, że firmie która go wypuściła udało się jednocześnie stworzyć przyzwoite FF systemowe.

  5. #1635

    Domyślnie

    Mka jest fajna nie dlatego, że szkła do niej są o 7mm krótsze i o 4mm mniejszej średnicy niż do Sony czy czegokolwiek innego, tylko dlatego, że jest dalmierzem. I tyle.

  6. #1636

  7. #1637

    Domyślnie

    Leica EVF


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  8. #1638

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez czupacabra Zobacz posta
    Leica EVF


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Ta tytułowa?

  9. #1639

    Domyślnie

    Visoflex jest do bani ten od SL i CL jest super


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  10. #1640

    Domyślnie

    Chodziło mi o pełnoklatkowe kieszonkowce, Sony kontra M.

Strona 164 z 217 PierwszyPierwszy ... 64114154162163164165166174214 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. ramka cyfrowa
    By Tristan in forum Pozostałe akcesoria
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 31-10-2012, 11:33
  2. Zimno a cyfrowa lustrzanka
    By pic1985 in forum Nikon - D40-D90 i D3000-D7500
    Odpowiedzi: 21
    Ostatni post / autor: 19-09-2008, 12:05
  3. Technika cyfrowa
    By Max in forum Foto - technika
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 05-07-2005, 16:54
  4. Obróbka cyfrowa
    By gmoszkow in forum Foto - technika
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 27-12-2004, 02:59

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •