Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14
  1. #1
    Dotzu
    Gość

    Domyślnie Nikon D3000 czy warto?

    Witam mam pytanie mam mozliwosc kupna Nikon D3000 za 550zl jak nowy od kuzynki chodzi mi o opinie na temat tej lustrzanki jak z jakoscia zdjec malo sie znam na fotografi dlatego pytam bardziej doswiadczonych jak wychodza zdjecia czy warty jest swej ceny? Z góry dzieki za odpowiedz jak w złym temacie prosze o przeniesienie.Pozdrawiam

  2. #2

    Domyślnie

    Zdjęcia wychodzą tak: http://www.imaging-resource.com/IMCOMP/COMPS01.HTM A czy warto czy nie, to sam musisz sobie odpowiedzieć.

    ps. wybierz All i First camera - D3000
    Nie usunięto podpisu, ponieważ użytkownik nie posiadał linku do strony komercyjnej.

  3. #3
    Oszczędny w słowach Awatar largo
    Dołączył
    02 2012
    Miasto
    las na Mazowszu
    Posty
    115

    Domyślnie

    W tamtym roku sprzedałem (z płaczem) dwuletniego z niskim przebiegiem za 500zł. Gdyby nie tych kilka ograniczeń funkcyjnych, to bym go nawet nie wymieniał. Dla początkującego jest w sam raz a 10mpix dla amatora jest optymalną wartością.
    | D5200 | N60/2.8D |

  4. #4

    Domyślnie

    Z obiektywem czy bez? Jeżeli tak, to z jakim? Ile zdjęć nim zrobiono?
    Do jakich zastosowań będzie używany?

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez puciek Zobacz posta
    Zdjęcia wychodzą tak: http://www.imaging-resource.com/IMCOMP/COMPS01.HTM A czy warto czy nie, to sam musisz sobie odpowiedzieć.

    ps. wybierz All i First camera - D3000
    puciek podajesz strone a tam nie ma starszych lustrzanek nawet D3100 nie ma
    D700 + D610 + D7100 + Pixel Vertax MB-D14/MB-D15, + dużo szkieł http://1drv.ms/QpEswo

  6. #6
    Dotzu
    Gość

    Domyślnie

    Z obiektywem 18-55mm ogolnie zdjecia motoryzacyjne i osob tez czasami

  7. #7

    Domyślnie

    Na tej stronie są nawet bardzo stare aparaty, a na pewno jest D3000. Tylko trzeba kliknąć na "All" cameras na górze strony, tak jak napisał Puciek.

  8. #8
    Oszczędny w słowach Awatar largo
    Dołączył
    02 2012
    Miasto
    las na Mazowszu
    Posty
    115

    Domyślnie

    18-55 to pewnie wersja II, czyli bez VR i przez to trudniej go zepsuć. Jak z niskim przebiegiem, to brać, nie marudzić.

    edit: Pomyłka, D3000 były w zestawach z droższymi 18-55vr, tym bardziej brać.
    Ostatnio edytowane przez largo ; 05-03-2015 o 13:43
    | D5200 | N60/2.8D |

  9. #9

    Domyślnie

    Technika mknie do przodu i na pewno za większe pieniądze możesz kupić lepszy aparat. (np sony A3000 podobno można kupić z obiektywem nowe już za ok. 800zł).
    Ale za 550zł (z obiektywem) lepszego nie kupisz.

    Z drugiej strony, jeśli mało się znasz na fotografii, może rozejrzyj się za jakimś kompaktem. Lustrzanki wymagają pewnej wiedzy i wprawy.

  10. #10
    Dotzu
    Gość

    Domyślnie

    Chyba ze polecacie inne modele w tej cenie spod znaku nikona lub moze byc cos innego

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •