Close

Strona 9 z 95 PierwszyPierwszy ... 78910111959 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 81 do 90 z 947
  1. #81

    Domyślnie

    iPhone X
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	APC_0148-hdr.jpg
Wyświetleń:	35
Rozmiar:	1,28 MB
ID:	8297

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	APC_0163-hdr.jpg
Wyświetleń:	32
Rozmiar:	1,34 MB
ID:	8298

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	APC_0205-hdr.jpg
Wyświetleń:	30
Rozmiar:	1,18 MB
ID:	8299

    tutaj warunki już były słabe ale coś tam udało się zedytować.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	APC_0217-hdr.jpg
Wyświetleń:	29
Rozmiar:	807,8 KB
ID:	8300

    Ostatnie trzy zdjęcia zrobione bezpośrednio pod słońce, jestem bardzo zaskoczony że z tak małej matrycy w smartfonie wyszły naprawdę bardzo fajne technicznie zdjęcia.
    Ostatnio edytowane przez maxwawa ; 27-04-2018 o 22:33

  2. #82

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez maxwawa Zobacz posta
    iPhone X
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	APC_0148-hdr.jpg
Wyświetleń:	35
Rozmiar:	1,28 MB
ID:	8297

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	APC_0163-hdr.jpg
Wyświetleń:	32
Rozmiar:	1,34 MB
ID:	8298

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	APC_0205-hdr.jpg
Wyświetleń:	30
Rozmiar:	1,18 MB
ID:	8299

    tutaj warunki już były słabe ale coś tam udało się zedytować.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	APC_0217-hdr.jpg
Wyświetleń:	29
Rozmiar:	807,8 KB
ID:	8300

    Ostatnie trzy zdjęcia zrobione bezpośrednio pod słońce, jestem bardzo zaskoczony że z tak małej matrycy w smartfonie wyszły naprawdę bardzo fajne technicznie zdjęcia.
    No ale że co? Szału niema - poziom marketingu Sony. Takie to dawno temu Nokia robiła, ale to już parę lat temu.
    bez przynależności

  3. #83

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez burzaa Zobacz posta
    No ale że co? Szału niema - poziom marketingu Sony. Takie to dawno temu Nokia robiła, ale to już parę lat temu.
    Dzięki ale możesz podać jakieś konkrety, to może mnie twoje wskazówki czegoś nauczą żebym mógł robić lepsze zdjecia.

  4. #84

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez maxwawa Zobacz posta
    Dzięki ale możesz podać jakieś konkrety, to może mnie twoje wskazówki czegoś nauczą żebym mógł robić lepsze zdjecia.
    Nie podam Ci żadnych wskazówek tylko pytam - co jest w tych zdjęciach, że je tu zamieściłeś? Takie zdjęcia zrobi każdy telefon (prawie każdy}, takie robi Nokia z przed 5 lat. Co w twoich zdjęciach jest innego, niebywałego, szczególnego że je tutaj pokazałeś, czym chcesz się pochwalić. Ot i tyle, bez wskazówek. Chwalisz się telefonem., jeżeli tak to ok, zdjęcia po prostu marne i nic nie pokazują - poziom jakości z przed paru lat robione Nokią, Samsungiem czy choćby i Iphonem. Nie szukam zaczepki - czysta ciekawość.

    Pozdrawiam.
    bez przynależności

  5. #85
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    W fonach odnośnie robienia zdjęć żadnej rewolucji nie ma od dłuższego czasu, tzn jest wymyślane sporo ale pewna jakość osiągnięta jakiś czas temu jest nie do przeskoczenia i nic tu nie wskóra ajfon za sześć klocków.

  6. #86

    Domyślnie

    @maxwawa , zauważ ze w watku fuji moje zdjęcie pod slonce, przymknąłem i skróciłem czas na maksa, robiąc efekt "okulary przeciwsłoneczne", slonce bylo oślepiające, smartfonem nic by nie wyszło

  7. #87

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez koesh Zobacz posta
    W fonach odnośnie robienia zdjęć żadnej rewolucji nie ma od dłuższego czasu, tzn jest wymyślane sporo ale pewna jakość osiągnięta jakiś czas temu jest nie do przeskoczenia i nic tu nie wskóra ajfon za sześć klocków.
    Właśnie o tym napisałem, tylko inaczej - jako posiadacz iphona i Noki, a raczej Lumi 950 która - moim subiektywnym zdaniem - robi dużo lepsze zdjęcia o X, a im ciemnie, tym lepsze.
    bez przynależności

  8. #88

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez burzaa Zobacz posta
    Nie podam Ci żadnych wskazówek tylko pytam - co jest w tych zdjęciach, że je tu zamieściłeś? Takie zdjęcia zrobi każdy telefon (prawie każdy}, takie robi Nokia z przed 5 lat...
    No i? Tego dotyczy właśnie ten wątek. Zdjęć cykniętych komą. Nie muszą być ani dobre, ani pokazujące jak do przodu idzie technologia. Wystarczy, że są z komórki i mamy ochotę je pokazać. Choćby dla zabicia czasu. Zgodnie z wolą zakładającego wątek.

  9. #89

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez cz4rnuch Zobacz posta
    No i? Tego dotyczy właśnie ten wątek. Zdjęć cykniętych komą. Nie muszą być ani dobre, ani pokazujące jak do przodu idzie technologia. Wystarczy, że są z komórki i mamy ochotę je pokazać. Choćby dla zabicia czasu. Zgodnie z wolą zakładającego wątek.
    Zgadzam się. Tylko te zdjęcia niczego nie pokazały, a rozumie że w myśl wątku powinne - ja bynajminj tak rozumię - IPHONE też może - oczywiście, ale powinno być dodane, że do innych dużo, ale to dużo mniej. Albo - iphone tyle samo może jak nie mniej.
    SAM TEŻ POSIADAM IPHONA, I CO Z TEGO? Może? g.., może, ot i tyle.

    Pozdrawiam.
    bez przynależności

  10. #90

    Domyślnie

    A przeczytałeś "bynajmniej" pierwszy post?

Strona 9 z 95 PierwszyPierwszy ... 78910111959 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 19-11-2013, 15:33
  2. mb d80 tylko oryginał czy moze zamiennik
    By pirania1377 in forum Systemy zasilania aparatów
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 14-07-2012, 07:42
  3. [ Krajobraz ] wedkowac kazdy moze.... i nie tylko
    By monkey8 in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 09-10-2008, 18:38
  4. Ciekawostka dla posiadaczy D40 (i nie tylko)
    By danz1ger in forum Nikon - D40-D90 i D3000-D7500
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 29-04-2007, 23:40
  5. 70-300G czy 70-300 ED a może 75-300--tylko gdzie i od kogo
    By kocudrak in forum Obiektywy - bagnet F (lustrzankowy)
    Odpowiedzi: 21
    Ostatni post / autor: 12-05-2005, 22:13

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •