Close

Strona 11 z 95 PierwszyPierwszy ... 9101112132161 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 947
  1. #101

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez darekw1967r Zobacz posta
    Fajne foty. Proponuje nieco dodac cieni i bedzie super.
    Dzięki Darek za motywację i poradę.

  2. #102

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez motoko Zobacz posta
    Bo z iPhonem dostajesz jeszcze całą resztę która działa, system który ma wsparcie producenta, sklep z każdą aplikacją która Ci się zamarzy?
    Ja to wiem i dlatego kupiłem ip. Lumia wsparcie też miała jeszcze w kwietniu. W telefonach Microsoftu też jest wszystko czego potrzebuje dojrzały użytkownik - no chyba że się ma naście lat. Dla mnie był to super system, ale ponoć się kończy. Android to czysty syf - MOIM SUBIEKTYWNYM ZDANIEM.
    Nie lubię jak ktoś sztucznie buduje swoje "ego". Iphone niestety nie robi lepszych zdjęć od innych telefonów, bynajmniej tych markowych i o tym piszę. Ot i tyle.

    Pozdrawiam.
    bez przynależności

  3. #103

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez burzaa Zobacz posta
    W telefonach Microsoftu też jest wszystko czego potrzebuje dojrzały użytkownik ...
    Mając 40 lat na karku uważam się za dojrzałego...
    Brak aplikacji bankowej (mam konta w trzech bankach - żaden nie ma nic na Windows Phone, nawet przez stronę www nie mogłem się zalogować), brak aplikacji mojego operatora komórkowego, brak aplikacji mojego dostawcy internetu... Jest za to FB, Instagram i pare innych aplikacji dla „dojrzałych” użytkowników.
    FujiLove again and again...

  4. #104

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez motoko Zobacz posta
    Mając 40 lat na karku uważam się za dojrzałego...
    Brak aplikacji bankowej (mam konta w trzech bankach - żaden nie ma nic na Windows Phone, nawet przez stronę www nie mogłem się zalogować), brak aplikacji mojego operatora komórkowego, brak aplikacji mojego dostawcy internetu... Jest za to FB, Instagram i pare innych aplikacji dla „dojrzałych” użytkowników.
    Ja takich problemów nie miałem. Tez mam w 3.

    Pozdrawiam.
    bez przynależności

  5. #105

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez burzaa Zobacz posta
    Ja to wiem i dlatego kupiłem ip. Lumia wsparcie też miała jeszcze w kwietniu. W telefonach Microsoftu też jest wszystko czego potrzebuje dojrzały użytkownik - no chyba że się ma naście lat. Dla mnie był to super system, ale ponoć się kończy. Android to czysty syf - MOIM SUBIEKTYWNYM ZDANIEM.
    Nie lubię jak ktoś sztucznie buduje swoje "ego". Iphone niestety nie robi lepszych zdjęć od innych telefonów, bynajmniej tych markowych i o tym piszę. Ot i tyle.

    Pozdrawiam.
    Problem w tym ze ten system umiera juz w telefonach.
    Fajnie, ze lumie maja swietne aparaty ale aktualnie sa inni producenci, ktorzy oferuja takze swietne aparaty i to pod androidem.

    Piszesz o dawnym androidzie i wtedy bylo roznie ale obecnie najnowszy android na 8 rdzeniowych prockach naprawde
    nie zamula i to szybko i sprawnie wszystko chodzi.
    Masz jeszcze bardzo duzy wybór tego typu urzadzen za sensowne pieniadze.

    Android daje bardzo duzo ale nic nie zrobisz jak ktos zacznie bezmyslnie instalowac wszelkie aplikacje na tym systemie
    + odpali aplikacje do rotowania androida.
    X-T10, XF 16-55/2.8, XF 35 f/1.4, XF 55-200, 5D MKII , EF 24-105 mm f/4L IS USM, EF 85mm f/1.8 USM, A6000 SEL18-105/4

  6. #106

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez darekw1967r Zobacz posta
    Problem w tym ze ten system umiera juz w telefonach.
    Fajnie, ze lumie maja swietne aparaty ale aktualnie sa inni producenci, ktorzy oferuja takze swietne aparaty i to pod androidem.

    Piszesz o dawnym androidzie i wtedy bylo roznie ale obecnie najnowszy android na 8 rdzeniowych prockach naprawde
    nie zamula i to szybko i sprawnie wszystko chodzi.
    Masz jeszcze bardzo duzy wybór tego typu urzadzen za sensowne pieniadze.

    Android daje bardzo duzo ale nic nie zrobisz jak ktos zacznie bezmyslnie instalowac wszelkie aplikacje na tym systemie
    + odpali aplikacje do rotowania androida.
    No właśnie - umiera, ale wcale nie był zły.
    Android stary/nowy ten sam ... i nie ma tu czego bronić i ja niczego nie bronię. Piszę że - czy za 500 pln czy 6000 pln ten sam syf - ot i tyle. To koledzy chcą wykazać wyższość jednych świąt nad drugimi - ja piszę że jedno i drugie jest g...ot warte i nie ma czym podnosić swojego "ego" - i tylko tyle.
    Android nie wiadomo na ilu rdzeniach bardzo szybko przestanie być wspomagany jak wyjdą nowsze modele i trzeba wydać/wymienić na nowszy - od lat nic się nie zmieniło.

    Pozdrawiam.

    Pozdrawiam.
    bez przynależności

  7. #107

    Domyślnie

    Chyba jedyną osobą, która próbuje w tym wątku coś wykazać jesteś jednak Ty Reszta doskonale rozumie czego dotyczy wątek i po prostu wrzuca zdjęcia. Takie, które na nic się nie silą i niczego nie udają. Po prostu zwykłe wrzutki z różnych fonów (większość chyba jednak nie z jabcoków).

    Ostatnio edytowane przez cz4rnuch ; 10-05-2018 o 14:47

  8. #108

    Domyślnie

    Super oczki i fajna fotka.
    Gdzie to jest?
    Ostatnio edytowane przez waldek ; 10-05-2018 o 15:09

  9. #109

    Domyślnie

    Iphone
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	288FAAFC-17F6-4908-B68A-0B804CE15A5C.jpeg
Wyświetleń:	23
Rozmiar:	5,48 MB
ID:	9014
    Ostatnio edytowane przez Pawel92 ; 10-05-2018 o 15:24
    Pozdrawiam
    Paweł

    Moja radosna twórczość

  10. #110

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez waldek Zobacz posta
    Gdzie to jest?
    Na Zatybrzu.

    A te już nie:



    Cytat Zamieszczone przez Pawel92 Zobacz posta
    Iphone
    Chwalipięta.
    Ostatnio edytowane przez cz4rnuch ; 10-05-2018 o 15:29

Strona 11 z 95 PierwszyPierwszy ... 9101112132161 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 19-11-2013, 15:33
  2. mb d80 tylko oryginał czy moze zamiennik
    By pirania1377 in forum Systemy zasilania aparatów
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 14-07-2012, 07:42
  3. [ Krajobraz ] wedkowac kazdy moze.... i nie tylko
    By monkey8 in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 09-10-2008, 18:38
  4. Ciekawostka dla posiadaczy D40 (i nie tylko)
    By danz1ger in forum Nikon - D40-D90 i D3000-D7500
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 29-04-2007, 23:40
  5. 70-300G czy 70-300 ED a może 75-300--tylko gdzie i od kogo
    By kocudrak in forum Obiektywy - bagnet F (lustrzankowy)
    Odpowiedzi: 21
    Ostatni post / autor: 12-05-2005, 22:13

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •