Close

Strona 1 z 29 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 282
  1. #1

    Domyślnie laptop dla studentki

    Zupełnie niezorientowany jestem, a potrzebuje kupić dla dziewuszki swojej lapka najlepiej za 2500-2600 zł aby miał proc i5 4 generacji, ram 8 GB, jakąś porządną kartę graficzną i muzyczną. HD 1 TB lu 750 GB. Matryca 15,6 cala, jakieś niezbędne napędy i może dysk SSD czy to już za dużo życzeń. Matryca przyzwoita by się dało filmy oglądać. Mozę być bez systemu, bo mam swoje boxy W7. Da się Panowie w tej kasie jakiś ASU, ACER czy cos podobnego ?
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  2. #2

  3. #3

    Domyślnie

    Na pewno chcesz ASUSA, ja na mojego narzekam? Poza tym już nie ma dobrych marek a są tylko dobre modele
    F50 | D80 | D100
    Krytykując podaj wskazówki żeby inni robili lepsze zdjęcia
    Tesknie za D90/D50 | N 50 1,8 | T 28-75 2.8 | Nissin Di622 | Gripem Nie tesknie za: T 75-300 4-5,6

  4. #4

    Domyślnie

    Warto kupić lapka z bezproblemowym dostępem do chłodzenia i (co mniej ważnie, chociaż...) wifi/bt, bo pamięć i dysk to raczej norma. To tak na marginesie poza parametrami...

  5. #5

    Domyślnie

    Jak pokazał Andrzej da się. Z marek ja bym osobiści brał jakiegoś Della albo Lenovo choć w sumie niewielkie to ma znaczenie bo wszystko składane z tego samego przez te same chińskie rączki. A może jakiś ultrabook ? Studentka na pewno doceni 1kg mniej do noszenia tylko wtedy wymagania trzeba by trochę obniżyć.

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez GoOrange Zobacz posta
    Warto kupić lapka z bezproblemowym dostępem do chłodzenia i (co mniej ważnie, chociaż...) wifi/bt, bo pamięć i dysk to raczej norma. To tak na marginesie poza parametrami...
    Jakieś propozycje??, bo też jestem na etapie wyboru lapka. I może z większym naciskiem na matrycę z dobrym odwzorowaniem kolorów (nie w cenie EIZO).

  7. #7

    Domyślnie

    Ja polecam swojego Asusa K56C. Bardzo fajny laptop. Kilka miesięcy temu kupiłem go coś za 3k. Mam w nim: i7, 750GB dysk, karta GF 740M, 8GB ramu. Jest bardzo lekki ponieważ to ultrabook. Matrycę bierz najlepiej matową, światło się tak nie odbija jak przy szklanej.
    D70 + N18-105VR + N35/1.8G + SB-600
    Helios 44M-7/2 + Jupiter 135/3.5

  8. #8

    Domyślnie

    Dzięki Panowie !
    Cytat Zamieszczone przez zolton Zobacz posta
    Jest bardzo lekki ponieważ to ultrabook
    No dobrze tylko czym się to różni od laptopa
    http://www.arest.pl/produkt/Notebook...GF-GT740M-Cam/
    Laptop bedzie raczej mieszkał w zaciszu na biurku, czyli tzw przestawny

    Cytat Zamieszczone przez rewddd Zobacz posta
    Na pewno chcesz ASUSA, ja na mojego narzekam? Poza tym już nie ma dobrych marek a są tylko dobre modele
    O i właśnie o to chodzi, o jakiś względnie udany model w moim budżecie. Czemu się gniewasz na Asusa.
    Marka dla mnie prawie bez znaczenia. Choć wolał bym aby to nie był Samsung.
    Ostatnio edytowane przez robin102 ; 12-01-2014 o 09:46
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  9. #9

    Domyślnie

    Czym się różni laptop od ultrabooka? Hmm... W wielkim skrócie: laptop to inaczej notebook a ultrabook to... odmiana notebooka. MZ najbardziej chodzi tutaj o... marketingowy bełkot, wg. którego ultrabook-i są m.in. cieńsze, mniej ważą i... mają "atrakcyjny design" (prawda, że fajnie brzmi?).

    Co do marek to osobiście szukałbym coś z Dell-a lub Lenovo. Sprzęty Asus-a czy Samsunga jakoś do mnie nie gadają. Choć zdaję sobie sprawę, że mogą być tutaj zadowoleni z tych marek i mający inne zdanie.
    Nikon

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Andrzej1974 Zobacz posta
    ... cieńsze, mniej ważą i... mają "atrakcyjny design"..
    Tak też myślałem w swej nieskromności, ale kryterium lekkości i cienkości jest na drugim plnanie. Na pierwszym wydajność i jakoś matrycy, co by się do oglądania zdjęć i filmów względnie nadawała. ALE ALE zainteresował mnie tan AUSUS ultrabook K 56 tylko, że on wydaje się jakiś cienki w temacie procesora bo taktowanie 1,7 GHz do 2,6 i to na prc i5 jakieś takie niskie się wydaje. Konkretnie o tym myślałem, bo może się córce spodoba, a to ważne kryterium
    http://allegro.pl/ultrabook-asus-k56...873029737.html
    I jeszcze tak rzecz, czy do takiego ultraboka da się wsadzić dysk SSD, czy tam jakieś specjalne droższe wersje SSD tylko wchodzą. Czy może da się kupić lapka od razu z SSD dokładając np 2-3 stówki ?
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

Strona 1 z 29 12311 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •