Close

Strona 3 z 29 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 282
  1. #21

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez GoOrange Zobacz posta
    Co do okresu kiedy zaczynają się grzać i huczeć, często dzieje się to po gwarancji.
    Ojj nie zawsze...kuzynce HP Pavilion huczał po roku od daty zakupu.
    Pamiętaj też, że producenci się zabezpieczają przed takim odkręcaniem rzeczy stosując plomby na śrubkach - plomby zerwane=utrata gwarancji.
    D70 + N18-105VR + N35/1.8G + SB-600
    Helios 44M-7/2 + Jupiter 135/3.5

  2. #22

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez robin102 Zobacz posta
    A jet ten Twój Asusa K56C w wersji z matrycą błyszczącą, glare jak to nazywają. Prosze podaj linka konkretnie do Twojej wersji bo coś córce się podobać zaczyna.
    Wybór takich lapków jest nawet spory: http://allegro.pl/laptopy-491?a_enum...rice_enabled=1
    Ostatnio edytowane przez jo44 ; 12-01-2014 o 15:38

  3. #23

    Domyślnie

    Z dysku SSD by dziewuszka najbardziej zadowolona była, pal licho reszta podzespołów. Dysk 5400 obrotów (jaki domyślnie jest w konfiguracjach) - to sprawia że każdemu nie wiadomo jaki laptop wydaje się strasznie wolny. Kiedy lapek ma dysk SSD to nagle okazuje się, że windows chodzi 3x szybciej niż na blaszakach, komputer uruchamia się w granicach 3 sekund.

    Mówie jak jest, poświęciłbym wszystko żeby mieć takie cudeńko w środku.

    Dołóż do tego jakąś nie-intelowską kartę, żeby jej filmy HD nie cieły i voila.
    http://www.notebookcheck.net/Mobile-...ist.844.0.html

    tu masz wypisane karty w zaleznosci od mocy

  4. #24

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez zolton Zobacz posta
    Ojj nie zawsze...kuzynce HP Pavilion huczał po roku od daty zakupu.
    Pamiętaj też, że producenci się zabezpieczają przed takim odkręcaniem rzeczy stosując plomby na śrubkach - plomby zerwane=utrata gwarancji.
    Jak łatwo się domyślić mówię o jakiejś średniej, przecież wiadomo że inna ilość kurzu przeleci przez układ chłodzenia kiedy lapek jest włączony 12 godz, 7 dni w tygodniu a inna, kiedy mama 2 x w tyg., na godzinkę łączy się przez skype z dzieckiem w Anglii.

    Plomby w wielu, (jeśli nie większości) przypadków nakleja dystrybutor lub sprzedawca.

    Poza tym jakby ciągle nie rozumiesz że właśnie z tych wszystkich powodów o jakich piszesz, warto wybrać takiego laptopa, który ten dostęp ma bezproblemowy.

  5. #25

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez plan3s Zobacz posta
    Dołóż do tego jakąś nie-intelowską kartę, żeby jej filmy HD nie cieły i voila.
    http://www.notebookcheck.net/Mobile-...ist.844.0.html

    tu masz wypisane karty w zaleznosci od mocy
    Ale jak kupić nowego lapka i go rozbebeszać celem wymiany grafiki i dysku twardego, łłło kurde to jakieś dziwne
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  6. #26

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez robin102 Zobacz posta
    Ale jak kupić nowego lapka i go rozbebeszać celem wymiany grafiki i dysku twardego, łłło kurde to jakieś dziwne
    Jeśli pomiędzy kupić a i go rozbebeszać jest dłuższy niż, powiedzmy rok odstęp czasu to nie ma w tym nic dziwnego ani nienormalnego. Czasem w ofercie są fajne lapki, jest tylko jedno małe ale, jeśli to ale da się wyeliminować to oferta bywa tym bardziej ciekawa. Generalnie chyba zawsze lepiej mieć możliwość niż nie mieć.

  7. #27

    Domyślnie

    Ja kupiłem samsunga 530u3c a05pl i od razu do niego dokupiłem 8gb ram i wymieniem hdd na ssd bo wystarczy klapkę odkręcić.
    Szczerze mówiąc to właśnie dlatego nie kupiłem odowiadającego mu lenovo.

  8. #28

    Domyślnie

    plan3s dobrze prawi.

    Wiem, że dysk SSD podnosi z automatu cenę sprzętu o kilka stówek ale naprawdę warto go mieć (i nie warto słuchać głosu krytykantów tego rozwiązania, których można spotkać w tym wątku). Wtedy życie staje się zdecydowanie piękniejsze i łatwiejsze. Zwykły HDD 5400 rpm to muł. Warto też poszukać nieintelowskiej grafiki. Miałem raz w laptopie i nigdy więcej.

    Poza tym CPU i7 i 8 GB RAM-u MZ to minimum.
    Nikon

  9. #29

    Domyślnie

    Miałam Asusa i go przeklinałam. Teraz mam Lenovo i jestem z niego zadowolona (tfu, tfu). A nie jest to jakiś wysoki model
    Za to brat kupił sobie jakiegoś lepszego laptopa Lenovo, do gier - jest rewelacyjny!
    Kobieta z Sonnarem też może

  10. #30

    Domyślnie

    Raczej muszę kupić lapka na gotowo, bez grzebania w nim, no chyba,z ę w salonie w momencie odbiory wsadza mi w niego SSD laptopowy, tylko tu taka sprawa, czy w lapku jest miejsce na SSD oraz ten dysk magnetyczny bo przecież bym chciał aby został, no bo kurcze jak używać laptopa z jednym SSD nawet niech i 250 GB on ma to zdecydowanie za mało, a i na taki mnie nie stać. Kupił bym jakiś 128 pod system i programy.
    Właśnie teraz w starym lapku jest grafika intele i to raczej główny powód zmiany bo filmów się praktycznie już oglądać nie da.
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

Strona 3 z 29 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •