Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 23
  1. #1

    Domyślnie Kurs fotografii kursfoto.pl prośba o opinie

    Witam

    (Nie wiem czy pytam w dobrym dziale, ale nie znalazłem dedykowanego )

    Mam pytanie czy ktoś zna kursy organizowane przez tą firmę: www.fotokurs.pl ?

    Chodzi mi zwłaszcza o "kurs fotografii cyfrowej - poziom ogólny"

    Pozdrawiam

  2. #2

    Domyślnie

    To chyba jest tylko zbiór wizytówek i reklam. Może lepiej podaj miasto gdzie chciałbyś kurs znaleźć to ktoś coś poleci.
    D80 + Sigma 17-70/2.8-4.5 + SB-700 | http://www.flickr.com/photos/anghan/

  3. #3

    Domyślnie

    Ten kurs:

    http://kursfoto.pl/go.live.php/PL-H1...om-ogolny.html

    Dane organizatora ze strony:
    Centrum Kreacji Multimedialnej
    ul. Strzelecka 28/4
    61-846 Poznań

    Niepubliczna Policealna Wielkopolska Szkoła Fotografii
    ul.Strzelecka 28/4
    61-846 Poznań


    Miasto Kraków.

    Tematycznie wygląda ciekawie. Cena ujdzie.
    Jeśli jest coś godnego polecenia w Krakostanie to będę wdzięczny za pomoc.

    Pozdrawiam

  4. #4

    Domyślnie

    Byłam na tym kursie, jestem zadowolona, polecam

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ladygrey Zobacz posta
    Byłam na tym kursie, jestem zadowolona, polecam
    Bardzo dziękuję.

    Możesz napisać coś więcej, co się podobało co było dobre? Może być na priv.

    Pozdrawiam

  6. #6

    Domyślnie

    Sorry, ale za niecałe 900zł to można dokupić jakiś obiektyw lub lampę błyskową. Takich rzeczy można się nauczyć samemu z książek lub z internetu. Moim zdaniem na takim kursie nie nauczysz się fotografować, a tylko poznasz obsługę aparatu + parę zagadnień, o których można się dowiedzieć między innymi z tego forum. Sam kiedyś się zastanawiałem nad jakimś kursem, ale doszedłem do wniosku, że wolę zainwestować w sprzęt i nauczyć się samemu. Nie żałuję decyzji. Obsługi aparatu nauczysz się samodzielnie.
    Nie usunięto podpisu, ponieważ użytkownik nie posiadał linku do strony komercyjnej.

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez puciek Zobacz posta
    Sorry, ale za niecałe 900zł to można dokupić jakiś obiektyw lub lampę błyskową. Takich rzeczy można się nauczyć samemu z książek lub z internetu. Moim zdaniem na takim kursie nie nauczysz się fotografować, a tylko poznasz obsługę aparatu + parę zagadnień, o których można się dowiedzieć między innymi z tego forum.
    W sumie to byłem na średnio zaawansowanym kursie w kursfoto.pl w Krakowie i zgadzam się z przedmówcą, nic konkretnego się nie nauczyłem. Kursy i warsztaty swoją droga, jeśli czegoś nie rozumiesz to Ci wytłumaczą ale tych samych rzeczy dowiesz się z książek.



    Wysyłane z mojego HTC Desire HD za pomocą Tapatalk 2
    Nikon D800, Nikon D7000, Nikkor 10.5 mm, Nikkor 35mm 1.8, Nikkor 50mm 1.4G, Nikkor 85mm 1.8G, Nikkor 18-55 VR, Nikkor 24-70 2.8, Nikkor 70-200 VRI,

  8. #8

    Domyślnie

    Byłem na tym kursie we Wrocławiu jakieś 3 lata temu. Jest to kurs dla bardzo początkujących, obsługa aparatu, teoria, historia fotografii, ćwiczenia w studio jakieś wyjście w plener pod koniec kursu, itp. W sumie to nic ciekawego się nie nauczyłem. Polecam udać się na jakieś warsztaty fotograficzne.
    F100 / D610 / D90 / To16-28 2.8 / N28 1.8G / N35 1.8G / N50 1.8G / N85 1.8G / H85 1.5 / SB900 / ... /

  9. #9

    Domyślnie

    Dziękuję bardzo wszystkim za odpowiedzi.

    Pozdrawiam

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Piots Zobacz posta
    Ten kurs:

    http://kursfoto.pl/go.live.php/PL-H1...om-ogolny.html

    Dane organizatora ze strony:
    Centrum Kreacji Multimedialnej
    Pare lat temu dalem sie namowic by poprowadzic dla nich kurs fotografii aktu. Sprzet jaki zaoferowal organizator skladal sie z krzesel do siedzenia i 2 halogenow budowlanuch do oswietlania tla, wiec dostarczylem wlasny.
    Natychmiast po kursie jeden z organizatorow zostal wykladowca fotografii aktu

    Ogolnie jak napisano powyzej - wiekszosci mozna sie nauczyc w necie lub na forum- jesli kurs fotografii to taki z prawdziwego zdarzenia gdzie przekaza mase wiedzy praktycznej, a nie przeczytaja instrukcje obslugi lustrzanki. Takich prawie nie ma, a jak sa to kosztuja znacznie wiecej.
    Jesli chcesz wybierac kurs to zwroc uwage na portfolio prowadzacego, zakres wiedzy do przekazania podczas kursu (nie da sie w pare godzin powiedziec o wszystkim) no i cene bo ona tez jest wyznacznikiem choc nie zawsze
    Odpowiadam jedynie za to co napisalem - nie za to co zrozumiales

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •