Close

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 23
  1. #11
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    01 2010
    Miasto
    WOT-Wieś Obok Torów
    Posty
    135

    Domyślnie

    Przecież masz u siebie "za miedzą" kurs http://szkolaobrazu.pl/ , tylko to temat ślubny, lub obróbkowy. Sprawdzone, byłem u niego w Warszawie. Jest OK, a koszt dojazdu Ci odpada. Teraz prowadzi szkolenia w Akademii Nikona, bo dostałem od nich info.
    „Człowiek tyle jest wart, ile może dać drugiemu człowiekowi”. - JP II

  2. #12
    kasika
    Gość

    Domyślnie

    Wiadomo, że lepiej się podstawowych rzeczy uczyć samemu, bądź z internetu, ale w niektórych przypadkach warto udać się na jakieś warsztaty. Sama fotografuję amatorsko, ale w zeszłym roku trafiłam na warsztaty fotografii modelingowej i wiele nauczyłam się o takiej pracy, o tym, jak z modelkami rozmawiać i pracować itp. Więc nie hejtujcie tak całkiem kursów

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Piots Zobacz posta
    Ten kurs:



    http://kursfoto.pl/go.live.php/PL-H1...om-ogolny.html



    Dane organizatora ze strony:

    Centrum Kreacji Multimedialnej

    ul. Strzelecka 28/4

    61-846 Poznań



    Niepubliczna Policealna Wielkopolska Szkoła Fotografii

    ul.Strzelecka 28/4

    61-846 Poznań





    Miasto Kraków.



    Tematycznie wygląda ciekawie. Cena ujdzie.

    Jeśli jest coś godnego polecenia w Krakostanie to będę wdzięczny za pomoc.



    Pozdrawiam

    Witam,
    Bylem na tym kursie w poznaniu 2 lata temu. Mimo, iz bawilem sie fotografia duzo wczesniej uwazam ze warto bylo uczestniczyc w tych zajeciach. Poczatkkowe 3 o ile pamietam spotkania byly poswiecone obsludze aparatu, ustawianiu podstawowych parametrow i ich wplywu na efekt koncowy. Teoria byla cwiczona w praktyce. W ramach zajec byly wypady na miasto, plener nocny, fotografowanie architektury, praca z modelka czy podrabianie slynnych malarskich dziel za pomoca aparatu fotograficznego.
    Reasumujac i pomijajac aspekt towarzyski uwazam ze warto uczestniczyc w kursie nawet jesli fotografowanie nie stanowi dla Ciebie problemu
    Pozdrawiam


    Wysłane przez Tapatalk

  4. #14

    Domyślnie

    Zastanawiam się, czy nie pójść do nich na kurs z fotografii analogowej http://kursfoto.pl/go.live.php/PL-H1...wa-krakow.html. W ciemni nie mam żadnego doświadczenia, więc pewnie by mi się przydało. Z tego co wiem to w Krakowie mają dwa apus'y 600 (chyba), jakieś małe, chińskie lampki, tła, wspomniane już wcześniej halogeny budowlane i trochę innych szpejów. Byłem kiedyś na jakimś kursie i było fajnie. Jak nie miałeś wcześniej z fotografią nic do czynienia to spoko dla ciebie. Jeśli jednak jesteś bardziej zaawansowany to kupił bym jakąś lampkę, słoik albo pojechał na jakąś wycieczkę.

  5. #15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez 68oct Zobacz posta
    Witam,
    Bylem na tym kursie w poznaniu 2 lata temu. Mimo, iz bawilem sie fotografia duzo wczesniej uwazam ze warto bylo uczestniczyc w tych zajeciach. Poczatkkowe 3 o ile pamietam spotkania byly poswiecone obsludze aparatu, ustawianiu podstawowych parametrow i ich wplywu na efekt koncowy. Teoria byla cwiczona w praktyce. W ramach zajec byly wypady na miasto, plener nocny, fotografowanie architektury, praca z modelka czy podrabianie slynnych malarskich dziel za pomoca aparatu fotograficznego.
    Reasumujac i pomijajac aspekt towarzyski uwazam ze warto uczestniczyc w kursie nawet jesli fotografowanie nie stanowi dla Ciebie problemu
    nowy uzytkownik, jeden napisany post i od razu poemat pochwalny
    za posty reklamowe na forum sie placi. szczegolnie tak wydumane.

    Cytat Zamieszczone przez qbel Zobacz posta
    Z tego co wiem to w Krakowie mają dwa apus'y 600 (chyba), jakieś małe, chińskie lampki, tła, wspomniane już wcześniej halogeny budowlane i trochę innych szpejów.
    za kilkaset pln ktore kosztuje kurs kupisz sobie takie zabawki i mozesz cwiczyc do woli

    tak ja pislaem - jesli chcesz wydac kase na kurs fotografii niech to bedzie cos dzieki czemu dostaniesz paczke porzadnej wiedzy.
    Ostatnio edytowane przez sailor ; 11-01-2015 o 12:57
    Odpowiadam jedynie za to co napisalem - nie za to co zrozumiales

  6. #16

    Domyślnie

    Cześć. Zastanawiałam się nad kursem o który pytał autor tego wątku i trafiłam na ten temat. Z tego co piszecie mało jest tam praktyki i "nie opłaca się". Na ich stronie internetowej zapewniają ze 90% zajęć jest w formie ćwiczeń. Czy ktoś był na tym kursie niedawno i mógłby potwierdzić czy tak jest? Warto się wybrać? Wiem że całej teorii mogę się nauczyć z książek i internetu, co też robię. Jednak chciałabym pójść krok naprzód i rozwijać się "w praktyce". Chciałabym dobrze wydać pieniądze i nie rozczarować się

  7. #17

    Domyślnie

    A kurs studia Grunwald może ktoś zaliczył?

    http://grunwaldstudio.pl/kurs-fotogr...q-5BoCYmLw_wcB

    Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

  8. #18

    Domyślnie

    Witam Piotrze, dziś dopiero trafiłem na Twój post. Warunki takie były, bo to 9 lat temu już było, inny świat...Zachęcam do obejrzenia naszych studiów fotograficznych, ciemni, pracowni komputerowej. Co do instruktora, konfabulujesz z lekka, przecież sam zrezygnowałeś z umowy, poprowadziłeś ze dwie, trzy grupy i bez większego wyjaśnienia przerwałeś współpracę. A wykładowcą został nie jeden z organizatorów, a główny instruktor firmy. Szczegóły, a jakże ważne, bo i wydźwięk od razu inny. Pozdrawiam Adam


    Cytat Zamieszczone przez sailor Zobacz posta
    Pare lat temu dalem sie namowic by poprowadzic dla nich kurs fotografii aktu. Sprzet jaki zaoferowal organizator skladal sie z krzesel do siedzenia i 2 halogenow budowlanuch do oswietlania tla, wiec dostarczylem wlasny.
    Natychmiast po kursie jeden z organizatorow zostal wykladowca fotografii aktu

    Ogolnie jak napisano powyzej - wiekszosci mozna sie nauczyc w necie lub na forum- jesli kurs fotografii to taki z prawdziwego zdarzenia gdzie przekaza mase wiedzy praktycznej, a nie przeczytaja instrukcje obslugi lustrzanki. Takich prawie nie ma, a jak sa to kosztuja znacznie wiecej.
    Jesli chcesz wybierac kurs to zwroc uwage na portfolio prowadzacego, zakres wiedzy do przekazania podczas kursu (nie da sie w pare godzin powiedziec o wszystkim) no i cene bo ona tez jest wyznacznikiem choc nie zawsze

  9. #19

    Domyślnie

    No i zrobiła się przepychanka na argumenty, zalety, wady itp.
    Do autora wątku - podstawy naprawdę ogarniesz sam, wydaj część tej kasy na literaturę (sporo jest polecane na forum, sporo dobrej taniej literatury jest na rynku), do tego filmy, poradniki itp. (równiez na forum udziela się dużo osób służących pomocą np. poprzez tutoriale). A jeśli podstawy już posiądziesz to sam zobaczysz czego będzie potrzeba. A wtedy znajdziesz sobie jakieś warszaty które sporo osób zajmujących sie fotografią organizuje.

  10. #20
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 751

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez gremed Zobacz posta
    Do autora wątku - podstawy naprawdę ogarniesz sam,.
    Wątek założono w styczniu 2014 ....

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •