Close

Strona 2 z 21 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 201
  1. #11

    Domyślnie

    Jeśli dla Ciebie winietka szkieł DXowych na pełnej klatce jest drobna to nie było tematu... O innych problemach przecież nie pisałem. A tak w ogóle to własne zdanie nie jest czymś "niestworzonym" jak napisałeś...

  2. #12

    Domyślnie

    ale winieta na 35mm naprawde nie jest dramatyczna...

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Alcatraz Zobacz posta
    Jeśli dla Ciebie winietka szkieł DXowych na pełnej klatce jest drobna to nie było tematu... O innych problemach przecież nie pisałem. A tak w ogóle to własne zdanie nie jest czymś "niestworzonym" jak napisałeś...
    Ja sie spytałem konkretnie, ile 35 1.8 podpiales do FX ?
    Nie interesuja mnie inne szkla dx, tylko to konkretne zestawienie.
    Bo skoro nie wiesz o czym mowa, to po co zabierasz wogole glos w dyskusji.


    pozdro
    Trzy aparaty spod znaku N i "troche" szpeja do nich....

    www.michalak24.pl

  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wunat Zobacz posta
    ale winieta na 35mm naprawde nie jest dramatyczna...
    Ja rzeklbym, ze jest symboliczna, ale to wiedza Ci, ktorzy ten zestaw z powodzeniem uzytkuja, a nie internetowi wymiatacze.

    pozdro
    Trzy aparaty spod znaku N i "troche" szpeja do nich....

    www.michalak24.pl

  5. #15

    Domyślnie

    A ktoś napisał, że jest dramatyczna? Co do zasady szkła DX są przeznaczone do matryc DX i właśnie to miałem na myśli. Jak się uprzeć można przecież grać w kosza mając 130 cm czy też być 2 metrowym czołgistą) Co kto lubi)

    Nyny - ja Cię nie atakuję, po prostu powiedziałem swoje zdanie więc apeluję do Ciebie, żebyś zaniechał swojego aroganckiego tonu, dobrze? Z mojej strony peace!) Widziałem zdjęcia z pełnej klatki i 35mm - dla Twojej wiadomości nie trzeba od razu "podpinać" samodzielnie takiego zestawu, żeby zobaczyć efekty jego działania... Tak więc nie denerwuj się, weź głęboki oddech i nie próbuj znowu na siłę mnie obrazić, ok?
    Ostatnio edytowane przez Alcatraz ; 09-01-2014 o 00:39

  6. #16

    Domyślnie

    czyli nadal piszesz zeby pisac.

  7. #17

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wunat Zobacz posta
    czyli nadal piszesz zeby pisac.
    Niestety masz racje...

    I najgorsze jest to, ze stad sie biara rozne internetowe mity powielane pozniej przez innych nieswiadomych.

    pozdro
    Trzy aparaty spod znaku N i "troche" szpeja do nich....

    www.michalak24.pl

  8. #18

    Domyślnie

    Świetnie, właśnie dowiedziałem się od mądrzejszych kolegów, że podział na szkła DXowe i FXowe to MIT. Nie ucieszą się Ci, którzy przepłacili za te drugie))

  9. #19

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nyny1 Zobacz posta
    Co, ale?
    Ile razy uzyles wspomnianej 35 z FX?
    Bo, o ile pamietam jakos D3s z owa 35 zadnych problemow nie stwarzal, pomijam celowo drobna winietke, by uzmyslowic, ze czasami cos warto samemu sprawdzic, a nie pisac jakies niestworzone rzeczy

    pozdro
    Tak drobna winietka znika jak chcesz szkło przymknąć trochę bardziej. Warto sprawdzić.
    Szkło dx i kropka. A że inni używają z FX na dużych dziurach z jako takim powodzeniem to inna sprawa. Efekty potrafią być przednie, to fakt
    Teraz będzie wybór, bo oprócz dxowej 35 1.8G i FXowej 35 1.4G doszło trzecie, 35 1.8G FX.
    Ostatnio edytowane przez P.R.P. ; 09-01-2014 o 00:49

  10. #20

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez P.R.P. Zobacz posta
    Żyj w tym przekonaniu wobec tego dalej.
    W jakim przekonaniu?

Strona 2 z 21 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •