Close

Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 63

Wątek: Backfocus

  1. #21

    Domyślnie

    Witam na forum Henryku i zapraszam do linku:
    Kod:
    Link został usunięty ze względu na jego niekompatybilność z nową wersją forum.

  2. #22

    Domyślnie

    dzięki, właśnie sobie sklejam
    A czy ktoś już miał przyjemność korzystać w tym względzie z serwisu?
    Pozdrawiam, Henryk

    | D70 | AF-S DX 18-70 | AF 70-300G | SB-600 |

  3. #23
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    09 2004
    Miasto
    Radom (obecnie)
    Posty
    78

    Domyślnie

    Witam,
    wlasnie dzisiaj oddalem do serwisu aparat do regulacji backfocusa. Jak odbiore (sroda) to podziele sie wrazeniami.

    Krzysiek
    Pozdrawiam
    Krzysiek

  4. #24

    Domyślnie

    Nie robia na miejscu?!

  5. #25

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Henryk
    Witam wszystkich.
    Mam D70 od maja, ale dopiero dziś natknąłem się na to forum i to po podpowiedzi na fotorecenzji.
    Witaj w naszym gronie
    Może dasz linka do miejsca gdzie o nas piszą.
    POzdro!
    D70|N AF-S18-70DX|N AF50/1,8D|SB-800|ML-L3|CF 1GB|Sherpa 600n|TLZ 2|MC MTO-11C A
    ŻONA to luksus - APARAT to konieczność!!!

  6. #26

    Domyślnie

    to było podanie linka w dyskusji na forum http://foto.recenzja.pl/Temat-238.html , ale przyznam, że sensowne
    Pozdrawiam, Henryk

    | D70 | AF-S DX 18-70 | AF 70-300G | SB-600 |

  7. #27
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    09 2004
    Miasto
    Radom (obecnie)
    Posty
    78

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez admin
    Nie robia na miejscu?!
    Niestety nie, moze dlatego ze bylem dosc pozno po poludniu. Stwierdzili, ze dopiero na srode bo maja bardzo duzo sprzetu do naprawy.
    Pozdrawiam
    Krzysiek

  8. #28

    Domyślnie

    bardzo dużo??..
    mam nadzieję, że nie D70..
    Pozdrawiam, Henryk

    | D70 | AF-S DX 18-70 | AF 70-300G | SB-600 |

  9. #29
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    09 2004
    Miasto
    Radom (obecnie)
    Posty
    78

    Domyślnie

    Witam,
    wczoraj odebralem z serwisu swoj aparat (zrobili o dzien wczesniej). Bylo milo, Pan stwierdzil ze rzeczywiscie bylo zle, aparat mial BF ale teraz po ustawieniu i jakims tescie komputerowym bedzie OK. Wyglada na to ze chyba nic nie zepsuli i obchodzili sie ze sprzetem jak nalezy. Co do samego problemu BF to po wstepnych probach zdjecia jakby lepsze, wiecej ostrych w miejscu gdzie mialo byc ostro. Ale zdarzaja sie tez takie gdzie jest podobnie jak przed naprawa. Nie wiem do konca co o tym sadzic moze tak ma byc, moze obiekt byl zbyt maly i aparat zlapal ostrosc poza nim. Robiac test na BF wydaje mi sie ze dalej jest lekki BF, a moze to ze mna jest cos nie tak, nie wiem. Jak sie spotkamy to moze ktorys z Was sprobuje popstrykac moim sprzetem i to oceni.
    Pozdrawiam
    Krzysiek

  10. #30

    Domyślnie

    Mój nikoś też oczywiście był w serwisie.Wachałem się czy go oddać do naprawy bo bałem się,że zaczną coś rozkręcać.Trochę mnie uspokoili mówiąc,że wszystko odbywa się na jakimś elektronicznym stanowisku - przyrząd wprowadza poprawkę do softu.Teraz jest OK.Odbiór następnego dnia.Polecam tę kalibrację wszystkim posiadaczom D70 nawet tym,którzy nie mają gwarancji i będą musieli zapłacić parę PLN.
    Pozdrawiam

Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •