Close

Strona 31 z 31 PierwszyPierwszy ... 21293031
Pokaż wyniki od 301 do 305 z 305
  1. #301

    Domyślnie

    Hej! mój pierwszy post na forum ale akurat padło na drukarki mam wybór wymienić nieszczęśliwie padniętą głowicę (padła bo brat przez przypadek sam zamówił no-name'y na allegro) w swojej ogólnie mało używanej 5-tuszowej MG5350 w serwisie z "gwarancją" za 350zł, lub kupić w 100% sprawną ale używaną MG6250 z 6 tuszami właśnie za 280zł. Koniecznie znów pixma - gdyż do starej mam już komplet kompatybilnych wiecznych wkładów i dużo "profesjonalnego" tuszu InkTec'a InkTec nie był tutaj wymieniany, a pasuje w 100% do profilów Canona wraz z takimi papierami jak SG-201 (nie testowałem jak z UV) Więc jak uważacie? ten szary warty jest ryzyka czy przy tym jak i tak używam zamienników ten 6 wkład miał tylko uzasadnienie ekonomiczne przy oryginałach?
    Ostatnio edytowane przez Rafał_Sz ; 10-04-2018 o 14:22 Powód: spam

  2. #302

    Domyślnie

    Wiem, że się powtarzam, którą drukarkę Canona kupić na następcę Epsona R285? Będę używał wiecznych kartridży.
    D750
    flickr

  3. #303

    Domyślnie

    Upierać się przy 6 tuszach? Jest Canon TS8050 i zdecydowałbym się na niego, choć nie ukrywam, że kusi mnie mG5750, który kosztuje śmieszne pieniądze albo ip7250 jeśli tylko zapewniłyby jakość na poziomie Epsona R285.
    D750
    flickr

  4. #304

    Domyślnie

    mam tego canona ts8050 jest ok , z orginalnym atramentem canona jest naprawde dobry bardzo dobry ,z zamiennikami tuszy to juz co innego , moim zdaniem tylko orginalny atrament ma sens ,ja sie poddałem nie posiadam kalibratora aby sobie profile robic a bez tego to zamienniki nie maja sensu szkoda na nie kasy nawet jesli sa tanie

  5. #305

    Domyślnie

    Witam. Odświeżę temat.
    W sklepach od dłuższego czasy pojawiły się drukarki ze stałym zasilaniem jeśli chodzi o tusz. Np Drukarka Epson EcoTank L805. Tusze do niej kosztują ok 40zł. Są one w butelkach 70ml, ale to są oryginały.
    Mam drukarkę Canon MG7750, i od dłuższego czasu używam zamienników, z różnym efektem. Czy ktoś eksperymentował z tuszami od innych producentów, np. właśnie od Epsona do drukarki Canon MG. W/w drukarka Epsona drukuje w wyższych rozdzielczościach niż mój Canon, więc teoretycznie głowicy Canona by nie zapchała. Oczywiście gąbkę w kartridżach bym przepłukał.
    Co o tym pomyśle myślicie.

    Pzdr.

Strona 31 z 31 PierwszyPierwszy ... 21293031

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •