Close

Strona 29 z 31 PierwszyPierwszy ... 192728293031 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 281 do 290 z 305
  1. #281

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez marioo Zobacz posta
    Dzisiaj dostałem tusze z PrintLabu i nieco się zaskoczyłem.
    1. brak kartonowych firmowych pudelek
    2. tusze maja inne etykiety niż poprzednie
    3. tusze maja inne zatyczki niż poprzednie
    4. tylko tusz szary był taki jak moje poprzednie.

    W jakiej formie dostaliście ostatnio tusze z tej firmy?
    Tez tylko w woreczkach foliowych?
    Też takie dostałem, nawet dzwoniłem w tej sprawie, ale tylko takie teraz mają. Mam z pierwszym załadowanym kompletem z tej dostawy problem z magentą. Przed drukiem zdjeć muszę wydrukować arkusz testowy wielkości A5 na zwykłym papierze, ale z ustawieniami foto i dopiero wówczas magenta ma "siłę przebicia". Bez tego manewru na wydrukach czarno-białego gradientu widać braki magenty charakteryzujące sie mocnym zielono-cyjanowym zafarbem.
    Pozdrawiam, Jurek.

  2. #282

    Domyślnie

    Witam
    Nabyłem drukarkę MG7750 i mam pytanie, w celu oszczędności tuszu zostawić drukarkę cały czas włączoną i z wyłączonym autouśpieniem czy wyłączoną przyciskiem ale podłączoną do sieci? Dodam, że drukuję raz na kilka dni.

  3. #283

    Domyślnie

    Jak wyłączysz przyciskiem, to i tak po włączeniu będzie pluć w pampersa.
    Ja swojej 7150 nie wyłączałem, ale się usypiała. Po wybudzeniu (jeśli dobrze pamiętam) nie resetowała się od nowa.
    Nie ma się czym chwalić

  4. #284

    Domyślnie

    Drukarkę zgodnie z radą nie wyłączam, uspała się sama. Zobaczymy czy będzie mielić przy następnym druku. Na chwilę obecną jaki tusz zastępnik do MG 7750? Oczytałem się też o papierach i im więcej czytam tym więcej dylematów.
    Potrzebuję kilka za szybkę do pokoju a reszta mały format do albumu. Czy gramatura ważna przy zdjęciach do albumu?

  5. #285

    Domyślnie

    A gdyby do "wiecznych" kartridży zastosować oryginalne tusze canona w butlach Canon 590 ? Jak sprawdza się działanie MG7750 z takimi kartridżami ?

  6. #286

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bejrutmc Zobacz posta
    A gdyby do "wiecznych" kartridży zastosować oryginalne tusze canona w butlach Canon 590 ? Jak sprawdza się działanie MG7750 z takimi kartridżami ?
    Wszyscy czekają na rezultat takiego testu

  7. #287

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bejrutmc Zobacz posta
    Drukarkę zgodnie z radą nie wyłączam, uspała się sama. Zobaczymy czy będzie mielić przy następnym druku. Na chwilę obecną jaki tusz zastępnik do MG 7750? Oczytałem się też o papierach i im więcej czytam tym więcej dylematów.
    Potrzebuję kilka za szybkę do pokoju a reszta mały format do albumu. Czy gramatura ważna przy zdjęciach do albumu?
    Do albumu wystarczy gramatura ok. 200.

    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
    Nie ma się czym chwalić

  8. #288

    Domyślnie

    Pierwsze wydruki za mną. Jak w tej drukarce zgrać/oprofilować kolor żeby był zbliżony do tego co widzę na ekranie? Niestety twarze są trochę zbyt czerwone i odbiegają od tego co widzę przed wydrukiem.
    Wydruk na papierze canon pp-201, tusze oryginalne.

  9. #289

    Domyślnie

    U mnie, po blisko 2latach bardzo sporadycznego użytkowania, padla wczoraj glowica, kod 1403 - nieprawidlowy typ glowicy drukujacej. Zainstaluj odpowiednia glowice. Canon sie wypiął 12mies gwarancja, 2 lata niby reklamacja u sprzedawcy z tytulu rekojmy, ale cos czuje ze to droga przez meke z nieistniejacym juz agito/emag. Tak czy siak nowa glowica ok 250zł
    Tak sobie czytam to forum, i czytam...

  10. #290

    Domyślnie

    Czornyj poleć jakąś drukareczkę, która w tej chwili jest (choćby zbliżonym) odpowiednikiem tej Twojej sześciokolorowej zabawki z 2014 roku
    Do tej pory używałem Epsona P50 ale zdechło mu się i poszukując następcy trafiłem na PIXMY od Canona i na ten wątek.
    Patrzę w stronę modeli:
    1) PIXMA MG7700
    2) PIXMA TS8050

    dzięki!

    Oczywiście chętnie będę ją zasilał zamiennikami
    I'm a photographer, I make people immortal. What's Your superpower?

Strona 29 z 31 PierwszyPierwszy ... 192728293031 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •