Close

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 49
  1. #1
    Maziol
    Gość

    Domyślnie Obiektyw do Zdjec Reporterskich

    Witam , Na poczatku prosze aby nie bluzagno mnie za moja ortografie , a takze jezeli dany temat sie juz powturzyl (szukalem jednakze owe forum jest tak rozbudowane , iz ciezko bylo szukac i nie znalazlem podobnego watku). Powrucmy Jednak do Pytania , Chodzi mi o to jaki obiektyw byscie proponowali do tego rodzaju zdjec wiem ze obiektyw musi byc krotkoogniskowy ale co dalej czy moglibyscie mi podac jakies dokladne informacje ktore szklo bylo by najbardziej odpowiednie do teog rodzaju zdjec ?? Aha zapomnialem dodac ze nie posiadam niczego dopiero bede zbieral pieniadze na puszke(D 80 nie dam sie przekonac do innej) jednakze co do obiektywów to juz inna bajka dlatego pisze tu z nadzieja na odpowiedzi Z Góry dziekuje i Przepraszma Za Błedy

  2. #2

    Domyślnie

    Nikkor AF 24-50/3.5-5.6
    Nikkor MF 25-50/4
    Nikkor AF 20-30/2.8
    ...
    Nikkor AF 20/2.8
    Nikkor AF 28/1.4
    ...

    Wszystko zalezy do czego i co Ciebie interesuje.

  3. #3

    Domyślnie

    A ja polece Sigme 30... Fajna ogniskowa, fajne swiatleko, fajny obiektyw
    forum.niekojarze.pl

  4. #4

    Domyślnie

    tokina 12-24/4
    old punks never die
    http://www.lightstalkers.org/krystian_maj
    leica M6, lomo, polaroid100, mamiya, field 5x7, cambo 4x5", schneider, yashica 35electro, D2H

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez krystek Zobacz posta
    tokina 12-24/4
    popieram w 100%

  6. #6

    Domyślnie

    I jeszcze jakaś lampa.

  7. #7

    Domyślnie

    przepraszam ale od kiedy do reporterki używa się stałek albo szerokich kątów typu 12-24? od kiedy mam sigmę 70-200 nie podpinam praktycznie kita, chyba że już nie mam innego wyjścia a robię głównie reporterkę.

  8. #8

    Domyślnie

    tokina 12-24
    d700 d3 14-24 28 35 50 85 135

  9. #9

    Domyślnie

    jasiu102
    od 1935 tak na oko

    If your pictures aren't good enough, you're not close enough. ~ Robert Capa (1942)
    old punks never die
    http://www.lightstalkers.org/krystian_maj
    leica M6, lomo, polaroid100, mamiya, field 5x7, cambo 4x5", schneider, yashica 35electro, D2H

  10. #10

    Domyślnie

    bujałem się po róznych gazetach ale fotoreportera z 12-24 jeszcze nie widziałem, chyba że do celów hobbystycznuch

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •