Close

Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 66
  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez zgera Zobacz posta
    FF możesz skorygować w serwisie lub samemu.
    Co do celności tego szkła odnoszę podobne wrażenie, nie chodzi może o ilość światła ale na co ostrzymy.
    Problem u mnie występuje na D90 i D5100 ale tylko przy słabo kontrastowych scenach, jeśli scena jest kontrastowa to celność jest na poziomie 95%
    A jak mozna samemu korygować FF??

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Grendel038 Zobacz posta
    A jak mozna samemu korygować FF??
    Programem serwisowym który wyciekł do sieci.
    NIKON D3100, NIKKOR 18-55 VR II, 18-105 VR,

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Grendel038 Zobacz posta
    Czy osobom mającym takowe problemy udało się w końcu zestroić to body z tym szkłem? Czy serwis załatwia tę sprawę do końca? Czy może dać sobie z tym szkłem spokój i rozejrzeć się za czymś innym w miarę szerokim?? Proszę konstruktywne porady.
    Ja mam takie szkło wraz z D90 i jestem zadowolony. Po zakupie miałem BF, ale wysłałem body na regulację i od tego momentu jest to mój ulubiony zestaw. Oczywiście nigdy nie jest tak, żeby nie mogło być lepiej (ale przecież D90 to nie jest nawet semipro), ale tak naprawdę, to ten zestaw produkuje świetne obrazki z przyjemną plastyką i bardzo często zapinam 35mm.
    Zatem odpowiadając na Twoje pytanie - jeśli ta ogniskowa Ci odpowiada, to warto wysłać body na regulację do serwisu (nawet ze szkłem), bo satysfakcja z obrazka jest bardzo duża.

  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez matomi Zobacz posta
    Ja mam takie szkło wraz z D90 i jestem zadowolony. Po zakupie miałem BF, ale wysłałem body na regulację i od tego momentu jest to mój ulubiony zestaw. Oczywiście nigdy nie jest tak, żeby nie mogło być lepiej (ale przecież D90 to nie jest nawet semipro), ale tak naprawdę, to ten zestaw produkuje świetne obrazki z przyjemną plastyką i bardzo często zapinam 35mm.
    Zatem odpowiadając na Twoje pytanie - jeśli ta ogniskowa Ci odpowiada, to warto wysłać body na regulację do serwisu (nawet ze szkłem), bo satysfakcja z obrazka jest bardzo duża.
    Jak długo to trwało i ile kosztowało?

    Cytat Zamieszczone przez zgera Zobacz posta
    Programem serwisowym który wyciekł do sieci.
    Witam. A probowaleś to robić??
    Ostatnio edytowane przez swider ; 18-01-2014 o 21:29 Powód: Łączenie.
    D 90 + dodatki 😁

  5. #15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Grendel038 Zobacz posta
    Witam. A probowaleś to robić??
    Nie miałem takiej potrzeby, ale niektórzy to robili bez problemów.
    NIKON D3100, NIKKOR 18-55 VR II, 18-105 VR,

  6. #16

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Grendel038 Zobacz posta
    Jak długo to trwało i ile kosztowało?
    Trwało 9 dni włącznie z przesyłkami. Wysłałem na dwa tygodnie przed końcem gwarancji.
    Wysyłka 29-08, a 7-09 miałem aparat w domu. Koszt 0 zł.

  7. #17

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez zgera Zobacz posta
    Nie miałem takiej potrzeby, ale niektórzy to robili bez problemów.
    Prawdę mówiąc to czytałem ten wątek o tym wycieku ale tam zamiast pisac jak to sie robi to goście zaczęli się nieźle kłócić miedzy sobą o rożne pierdoły. Jeśli masz jakieś namiary na info co i jak to chętnie poczytam. A jak masz ten program to moze wyslesz mi go? Pozdrawiam.

    Cytat Zamieszczone przez matomi Zobacz posta
    Trwało 9 dni włącznie z przesyłkami. Wysłałem na dwa tygodnie przed końcem gwarancji.
    Wysyłka 29-08, a 7-09 miałem aparat w domu. Koszt 0 zł.
    A jak to sie robi? Trzeba najpierw umówić sie telefonicznie z serwisem i wysłać? Możesz opisać jak to robiłeś i jak opisałeś co mają robić? Wysylales ze szkłem czy samo body?? Pozdrawiam.
    Ostatnio edytowane przez swider ; 18-01-2014 o 21:29 Powód: Łączenie.
    D 90 + dodatki 😁

  8. #18

    Domyślnie

    Witam ja wysyłałem osobno, najpierw n 35 potem d90 zdecydowanie pomogło, a jak już było dobrze to sprzedałem

  9. #19

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Grendel038 Zobacz posta
    A jak to sie robi? Trzeba najpierw umówić sie telefonicznie z serwisem i wysłać? Możesz opisać jak to robiłeś i jak opisałeś co mają robić? Wysylales ze szkłem czy samo body?? Pozdrawiam.
    Pobrałem, wydrukowałem i wypełniłem to: formularz
    Wysłałem puszkę i szkło. Dodatkowo dołączyłem płytkę ze zdjęciami z widocznym BF i napisałem aby skalibrowano AF w body i sprawdzono obiektyw. Później spakowałem wszystko i zamówiłem kuriera. Numer dla kuriera DHL - 1243919 (ważne na gwarancji, bo przesyłka idzie za darmo). To chyba tyle.

  10. #20

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez matomi Zobacz posta
    Pobrałem, wydrukowałem i wypełniłem to: formularz
    Wysłałem puszkę i szkło. Dodatkowo dołączyłem płytkę ze zdjęciami z widocznym BF i napisałem aby skalibrowano AF w body i sprawdzono obiektyw. Później spakowałem wszystko i zamówiłem kuriera. Numer dla kuriera DHL - 1243919 (ważne na gwarancji, bo przesyłka idzie za darmo). To chyba tyle.
    Dziękuje. Bardzo mi pomogleś. Wstawić Ci gdzieś jakieś plusy?? Pozdrawiam.
    D 90 + dodatki 😁

Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •