Close

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 38 z 38
  1. #31

    Domyślnie

    Mając pecha i nowy prosto ze sklepu może się rozlecieć Nie popadajmy w paranoję
    FM2n/N35E/N50E/N100E/N135E/N75-150E/SB-18/D7100/D40/N18-105/N50/T70-300/Metz52AF-1

  2. #32

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez JohnnyBravo Zobacz posta
    Mając pecha i nowy prosto ze sklepu może się rozlecieć Nie popadajmy w paranoję
    Dokladnie
    Tylko, jest jedna roznica, wypadek z naszej winy aparatu i jak nie mamy dodatkowego ubezpieczenia na aparat, wtedy placz, albo moze sie cos sypnac i pojdzie na gwarancje na naprawe, a kupujac uzywany, jestesmy skazani tylko na loterie, a nowy to jest szansa naprawy, wiec czy to ryzyko jest warte dolozenia $$ do aparatu, to autor powinien sobie sam odpowiedziec.
    Moja fotografia to moja rzeczywistosc.. powiew powietrza, ktory mnie inspiruje, nakarmia mnie, ekscytuje, uspokaja mnie i dlatego najlepszy dzien, nie jest tym, gdzie wszystko poszlo dobrze, tylko taki, ktory zostawil piekne wspomnienie w twoim zyciu.

  3. #33
    Moderator Konto PREMIUM Awatar Rafał_Sz
    Dołączył
    12 2006
    Miasto
    Jelenia Góra
    Posty
    15 000

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Mekano Zobacz posta
    (...) a nowy to jest szansa naprawy, wiec czy to ryzyko jest warte dolozenia $$ do aparatu, to autor powinien sobie sam odpowiedziec.
    I tylko szansa, bo według serwisu Nikon.pl niektóre wady to nie wady, tylko urojenia i zawracanie gitary przez klienta.
    To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

  4. #34

    Domyślnie

    Spokojnie możesz kupić używkę. D90 to są bardzo dobre body. A jak zechcesz przeskoczyć wyżej to przy odsprzedaży praktycznie niewiele stracisz. Ale i tak będzie tyle opinii ile ludzi.

  5. #35

    Domyślnie

    Właśnie - "ile opinii, tyle ludzi". Dlatego argument 'nie kupuj d90,ja bym postawił na coś nowszego',jakoś do mnie nie przemawia. Nowszy plastik w tej cenie,czy zbierać kolejne dwa lata na coś droższego,żeby znów usłyszeć,że nie ma sensu,bo to już staroć.. Jakikolwiek model bym nie wymieniła znaleźli by się zwolennicy,ale też spora grupa ludzi odradzających i krzyczących wręcz postami,że to będzie największy błąd.
    Mimo wszystko dziękuję za wszystkie opinie! Dobrze,że się tu zarejestrowałam

  6. #36

    Domyślnie

    Zadbane D90 z niskim przebiegiem jeszcze długo posłuży, a ceny są atrakcyjne więc przy późniejszej sprzedaży nie będzie dużej straty
    Nikon D7000 + S17-50 2.8 + N35 1.8G + YN568EX + YN460II

  7. #37

    Domyślnie

    Oczywiście zgadzam się z tym że jeszcze długo posłuży i że przy odsprzedaży nie będzie wielkiej straty. Natomiast zdecydowanie nie zgadzam się ze stwierdzeniem, że ceny używanych D90 są atrakcyjne. Na dzień dzisiejszy zadbane D90 w pudełku z normalnym przebiegiem to ok 1200zł i więcej, rok temu było to 1300-1400zł. Natomiast w chwili obecnej D90 prosto ze sklepu, nie macane, z gwarancją to koszt od ok 1840zł, rok temu było to bodaj ponad 2500zł.
    Podsumowując: według mnie płacić 2/3 ceny nowego egzemplarza za używaną lustrzankę bez gwarancji to bardzo dużo. Byłoby to uzasadnione gdybyśmy rozmawiali o nowszym technologicznie sprzęcie np 1-2 letnim, ale D90 to model z lata 2008...

    co nie zmienia faktu że jest to model udany i robi fajne zdjęcia
    FM2n/N35E/N50E/N100E/N135E/N75-150E/SB-18/D7100/D40/N18-105/N50/T70-300/Metz52AF-1

  8. #38

    Domyślnie

    No to też fakt, ze nie jest to moze aż tak duza różnica. Wiadomo ze lepiej mieć nowe i jeśli ma się na koncie żeby kupić nowe to warto. Z drugiej strony można jakiś obiektyw za to kupić...
    Ostatnio edytowane przez Rafał_Sz ; 14-12-2013 o 22:03 Powód: tap, tap
    Nikon D7000 + S17-50 2.8 + N35 1.8G + YN568EX + YN460II

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •