Close

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 38
  1. #11

    Domyślnie

    Skąd wiecie, że nie produkowany ? To tak z ciekawości pytam.
    Natomiast zakup D90 nówki nie stanowi absolutnie żadnego problemu, jest w wielu sklepach oferowany. A co ważniejsze, jest nadal w oficjalnej ofercie Nikona
    http://www.nikon.pl/pl_PL/products/c...gory_SLR.page?
    NIKON Z6II | FTZ | N 50/1.4 G |N 14-30/4 S | N 24-70/4 S | SB-900 | SanDisk CFexpress 128 GB | Velbon ULTRA VOXi L + Triopo B-1

  2. #12

    Domyślnie

    Zamiast nówki D90, celowałbym w używkę D300/s. Lepsze wrogiem dobrego...

    Ciekawe rzeczy ludzie piszą... Jak można doradzać zakup D7000, biorąc pod uwagę budowę komory lustra, cyrki z AF itp...

  3. #13

    Domyślnie

    mozna mozna bo akurat ja nie mialem problemow i matryca D7000 naprawe jest fajniejsza niz np w D300

    akurat wiem co mowie bo mialem fizycznie a nie internetowo i majac d300 na urlop szybko tez dokupilem D3000 bo mi sie cegly nie chcialo brac w cieple kraje

    potem sprzedalem obydwa w miejsce D7000 gdzie jego wymiary sa jak na aparat idealne i na urlop i na impreze
    Byl D50,D80,D5000,D3000,D3100,D7000,D7100,D300,D700 FX , D600 FX
    jest ponownie D600 , N28-105 ,N70-300VR ,Grip
    Nikon A jako sprzecik mobilny i podreczny

  4. #14

    Domyślnie

    Na tym forum masz lśniące D80 za 600zł. Do nauki w sam raz, i masz aparat od zaraz
    D80 + Sigma 17-70/2.8-4.5 + SB-700 | http://www.flickr.com/photos/anghan/

  5. #15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez zotornik Zobacz posta
    Skąd wiecie, że nie produkowany ? To tak z ciekawości pytam.
    Natomiast zakup D90 nówki nie stanowi absolutnie żadnego problemu, jest w wielu sklepach oferowany. A co ważniejsze, jest nadal w oficjalnej ofercie Nikona
    http://www.nikon.pl/pl_PL/products/c...gory_SLR.page?
    Ano jest w ofercie. Jakoś w maju 2011 roku wylądował w 'discontinued' (rozpisywano się o nim, bo udany i jako pierwszy z filmowaniem był), a tu jeszcze niby jest.
    Mogą wypychać wyremontowane sztuki, bo trochę ich było, albo cichcem wznowili produkcję???
    Dzisiaj kupiłby jednak coś nowszego. Nawet d5100, choś jeszcze całkiem żwawy jest (mam).

  6. #16

    Domyślnie

    Dziękuję za odpowiedzi,jednak już się zdecydowałam i nie będę gdybać co innego mogłabym kupić - ani fundusze nie pozwalają,ani już nie mam siły dłużej niż rok nad tym myśleć,bo zwariuję. :P
    Chyba jednak zdecyduje się na zakup nowego,bo się nieco przestraszyłam - faktycznie,nigdy nie wiadomo do czego i jak dokładnie wykorzystywał aparat wcześniejszy właściciel..

  7. #17

    Domyślnie

    Aparat to tylko dodatek. Ważniejsza jest optyka, która przy tym mniej traci na wartości z biegiem czasu. Dwa - z aparatem jest jak z autem - cofają liczniki.
    Ja cię rozumiem.

  8. #18
    Moderator Konto PREMIUM Awatar Rafał_Sz
    Dołączył
    12 2006
    Miasto
    Jelenia Góra
    Posty
    15 000

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Melania123 Zobacz posta
    Dziękuję za odpowiedzi,jednak już się zdecydowałam i nie będę gdybać co innego mogłabym kupić - ani fundusze nie pozwalają,ani już nie mam siły dłużej niż rok nad tym myśleć,bo zwariuję. :P
    Chyba jednak zdecyduje się na zakup nowego,bo się nieco przestraszyłam - faktycznie,nigdy nie wiadomo do czego i jak dokładnie wykorzystywał aparat wcześniejszy właściciel..
    D90 to model rzadko używany profesjonalnie. Jeśli poszukasz egzemplarza choćby na naszej giełdzie, a sprzedający będzie miał dobrą renomę, nie wahałbym się przed zakupem używanej puszki. Chyba, że chcesz się wiązać z tym modelem na długie lata i mieć poczucie bezpieczeństwa w postaci gwarancji, bo to, że puszka nie będzie robić problemów po zakupie w sklepie, nie jest już takie oczywiste. to ostatnie jest mało prawdopodobne, ale jak pokazuje życie, nie jest niemożliwe.
    To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

  9. #19

    Domyślnie

    "bo to, że puszka nie będzie robić problemów po zakupie w sklepie, nie jest już takie oczywiste"


    Niestety to podsumowanie obrazuje jakość współczesnej produkcji, oczywiście nie tyczy się to jedynie sprzętu fotograficznego.

    Jak kupowałem w sklepie D40 nawet do głowy by mi nie przyszło że mogę trafić na wadliwy egzemplarz. To samo tyczy się używanych sprzętów starszej daty.
    FM2n/N35E/N50E/N100E/N135E/N75-150E/SB-18/D7100/D40/N18-105/N50/T70-300/Metz52AF-1

  10. #20

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez rsz Zobacz posta
    D90 [...] Jeśli poszukasz egzemplarza choćby na naszej giełdzie, a sprzedający będzie miał dobrą renomę, nie wahałbym się przed zakupem używanej puszki.
    Hmm... czy mógłbyś rozwinąć swoją myśl? Szczególnie interesuje mnie związek renomy, aparatu i sprzedającego.
    Nikon

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •