Close

Strona 2 z 9 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 81
  1. #11

    Domyślnie

    mks:

    Obejrzałem zajawkę o muffinkach. Spoko zmontowane: krótko, zwięźle i bez niepotrzebnych pierdół. Fajne, lekkie logo.

    Pani wymienić nie chcesz czy nie możesz? Jeśli tylko to drugie, myślę że znajdzie się tu wielu zapalonych filmowców, będących zarazem koneserami klasyki połączonej z subtelnością oraz wypieków.

  2. #12

    Domyślnie

    Jeśli miałbym coś doradzić a'propos "muffinek" - przyda się uważać na przepalenia, synchronizację dźwięku i na koniec jakas gradacja kolorów, szczególnie w sytuacji mieszania światła o różnej temperaturze
    Ostatnio edytowane przez Ketosz ; 04-12-2013 o 17:23

  3. #13

    Domyślnie

    Przyłączam się do chóru pochwalnego posiadaczy tego modelu
    A to jakby ktoś wciąż wątpił, że da się nim zdjęcia robić
    http://500px.com/search?q=d600

  4. #14

    Domyślnie

    Popełniłem pierwsze zdjęcia D600 (poza testami). Kilka wrzuciłem tu http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=240215
    Z6II + N 17-28/2.8, N 28-75/2.8, N 70-180/2.8, N 24-200, T 70-300Z, N 40/2.0, V 85/1.8.
    D750/800 + T 17-35, N 24-70/2.8, N 28/1.8G, N 50/1.8G, S 135/1.8 Art.

    było D70, D40, D60, D80, D90, D700, D7000, D7100, D600, D750, D7200, D7500, Z5.

    moje pstryki, na fejsie, instagram

  5. #15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez KaarooL Zobacz posta
    mks:
    Pani wymienić nie chcesz czy nie możesz? Jeśli tylko to drugie, myślę że znajdzie się tu wielu zapalonych filmowców, będących zarazem koneserami klasyki połączonej z subtelnością oraz wypieków.
    Chyba nie do końca ogarnąłem
    I nie chcę (choć czasem puszczają mi nerwy) i nie mogę (bo kocham </romantyk>).



    Cytat Zamieszczone przez Ketosz Zobacz posta
    Jeśli miałbym coś doradzić a'propos "muffinek" - przyda się uważać na przepalenia, synchronizację dźwięku i na koniec jakas gradacja kolorów, szczególnie w sytuacji mieszania światła o różnej temperaturze

    Na przepalenia trochę trudno uważać, choć nowy filmik nagrałem już trochę ciemniej, bo nauczony fotografią wiem, że łatwiej coś wyciągnąć z cienia niż wyeliminować przepalenia.
    Synchro dźwięku to tragedia z dwóch powodów wymienionych wcześniej (słaby mikrofon i bardzo słaby mówca).
    A o czymś takim jak gradacja kolorów nigdy nie słyszałem <wstyd>. Wielkie dzięki, właśnie przeglądam tutoriale na ten temat. Temperatury świateł chcę w końcu wyrównać (zakup 2 takich jak mam sofboxów), więc też będzie to trochę lepiej wyglądało (mam nadzieję).

    Jeszcze raz dzięki za wszystkie Wasze opinie.
    TATA na ASAPie używa: N D600 | S 20 1.8 | N 50 1.2 AIS | T 28-75 2.8 | Zoom H6N
    STYLy.pl
    ---

  6. #16

    Domyślnie

    D600 ma potencjał więc ćwicz będzie extra mks

  7. #17

    Domyślnie

    Wiem, to dopiero 2 tygodnie mojej przygody z dslr, ale coraz bardziej się wkręcam. Za "chwilę" na stół vel youtube wjedzie bigos
    TATA na ASAPie używa: N D600 | S 20 1.8 | N 50 1.2 AIS | T 28-75 2.8 | Zoom H6N
    STYLy.pl
    ---

  8. #18

    Domyślnie

    Mi w D600 najbardziej podoba się, że jest służbowy, znaczy nie musiałem za niego płacić.
    Jestem z tego niezwykle zadowolony.
    - Stary człowiek czytał dziecku Odyseję i ono w ogóle przestało mrugać oczami. A ty co opowiesz?
    - Przechodząca kobieta, która w deszczu złożyła parasol i zupełnie przemokła...

  9. #19

    Domyślnie

    Jako "amatorski" d600 ma 2 sloty na karty. ( był to jeden z warunków wyboru d600 przy zakupie) Dziś mnie to uratowało. Na zleceniu mikołajowym po kilkuset zdjęciach padła mi 1 karta. Na szczęście na 2 była kopia. Uff.

  10. #20
    asiaroman
    Gość

    Domyślnie

    A ja kupiłem d600 w sierpniu tego roku, na liczniku prawie 7 tysi i zero kurzu, zero problemów. AF brzytwa, WB naprawdę bardzo dobry, jedynie co mnie denerwuje to pokrętło programów tematycznych którego wolałbym żeby nie było. Czyżby ostatnie serie d600 już by były poprawione i nie kurzą? Mój egzemplarz jest tego dowodem. A 1 tyś polskich złotych zaoszczędzony na chwycie marketingowym d610 wydałem na światełka do studia
    Ostatnio edytowane przez asiaroman ; 06-12-2013 o 16:28

Strona 2 z 9 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •